رشته مهندسی عمران در کانادا بهعنوان یکی از محبوبترین گرایشهای رشته مهندسی، آموزش رشته مهندسی عمران را بهصورت تخصصی و باکیفیت بسیار بالا انجام میدهد. در هر دو مورد، ما دستورالعمل های مربوط به زمان و نحوه ی انجام معاینه پزشکی را برای شما ارسال می­ کنیم. اگر به همراه این افراد یک کودک وابسته نیز وجود داشته باشد، هزینه ارائه درخواست برای هر کودک مبلغی به اندازه 150 دلار کانادا خواهد بود که به مبالغ ذکر شده اضافه می گردد. لازم به ذکر است که درهرصورت برای هر بورسیه شرایط و ضوابطی لازم است تا دانشجو جزو افراد واجدالشرایط قرار گیرد.

مهاجرت به کانادا بدون هزینه
از بیش از 155 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بینالمللی در مقطع دکتری در کشور کانادا مطلع شوید. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران در کانادا علاوه بر تقویت مهارتهای ریاضی و تحلیلی، تواناییهای رهبری و مدیریتی که لازمهی رشته مهندسی عمران است را آموزش میبینند. دانشگاهها و مراکز آموزشی کانادا برای رفاه حال دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و رشتههای مختلف، بورسیههایی را برای آنها در نظر مهاجرت به کانادا خانم ابروانی میگیرند. رشتههای مهندسی بهعنوان پردرآمدترین رشتهها در کانادا شناخته میشوند و رشته مهندسی عمران نیز از این قاعده مستثنا نیست. دانشجویان در رشتههای پرستاری، آموزش، حقوق، مهندسی، روانشناسی و کار اجتماعی میتوانند پوزیشن های تحصیلی و بورسیههای تحصیلی را بیابند.

مهاجرت به کانادا از طریق دوست به جای آن، کارفرماها موقعیت های شغلی این چنینی را به اشخاصی می دهند که از قبل ملاقات کرده و می شناسند. رشته مهندسی عمران با توجه به اینکه یک حرفه کاملاً عملی است، برنامههای بازدیدی زیادی را برای دانشجویان گرایشهای مختلف این رشته در نظر گرفته است تا افراد بتوانند از نزدیک با این حرفه آشنا شوند و بتوانند وارد بازار کار شوند. قیمت تاکسی از فرودگاه به تورنتو معمولاً قیمت ثابتی می باشد اما بهتر است که قبل از سوار شدن، قیمت را از راننده تاکسی سوال کنید. اگرچه فارغالتحصیلان کارشناسی مهندسی عمران میتوانند مشغول به کار شوند اما کشور کانادا با آموزش طیف گستردهای از گرایشهای تخصصی مهندسی عمران، فرصت مطالعاتی زیادی را در اختیار دانشجویان بومی و دانشجویان بینالمللی قرار میدهد تا این افراد در حوزه مطالعاتی خود بتوانند تحصیل کنند.

استان ساسکاچوان که به عنوان قطب مرکزی کشور کانادا به شمار می رود، از طرفی فرصتهای شغلی زیادی را برای مهندسان عمران که میخواهند به کانادا سفر کنند به وجود میآورد. ونکوور یکی از محبوبترین شهرها برای مهاجران بینالمللی مهندسی عمران به شمار میرود. مهندسی عمران در استان بریتیش کلمبیا بهعنوان یکی از بالاترین میزان درآمدهای کل کانادا در رشته مهندسی عمران شناخته میشود. بهطورکلی پیشبینی میشود رشته مهندسی عمران در کانادا از آینده شغلی بسیار بهتری برخوردار شود بهگونهای که انتظار میرود تا چندین سال آینده ۲۵۰۰ شغل برای رشته مهندسی عمران برای فارغالتحصیلان به وجود آید. لازم به ذکر است که مدرک زبان باید حداکثر مربوط به 2 سال قبل باشد. لازم به تاکید است که داشتن آدرس صحیح در کانادا و ارائه آن به افسر مهاجرت از اهمیت خاصی جهت دریافت سریع کارت اقامت برخوردار است زیرا در صورت نداشتن آدرس کامل در کانادا ارسال کارت به تعویق خواهد افتاد.

ایندکسر