نمایشگرهای هوشمند Google بیشتر به خانواده نقشه های Life360 و موارد دیگر متمرکز شده اند


Google مجموعه جدیدی از ویژگی های خانواده پسند را اضافه می کند.

گوگل

ویژگی های نمایشگر هوشمند گوگل در طول سال به طور مداوم در حال گسترش است پس از اینکه خانواده های بیشتری وقت بیشتری را در خانه می گذرانند. یک چهارشنبه ، گوگل مجموعه دیگری از به روزرسانی ها را برای هوشمندتر کردن زندگی خانوادگی در نمایشگرهای هوشمند با دستیار Google فعال کرد Nest Hub و Nest Hub Max.

یادداشت های خانوادگی

یادداشت های خانوادگی جدید در نمایشگرهای هوشمند راه اندازی می شوند. اعضای خانواده می توانند یادداشت های چسبنده دیجیتال ایجاد کنند تا یادآوری برای دیگران باقی بماند.

اثرات زنگ خانوادگی

Family Bell اوایل امسال در نمایشگرهای هوشمند به عنوان راهی برای تنظیم یادآوری های خانواده در طول روز ظاهر شد. Google این ویژگی را با جلوه های صوتی جدید و پیشنهادات زنگ و نمایشگر هوشمند به روز کرده است. اگر می خواهید از برنامه ریزی منظم برنامه ریزی شده صرف نظر کنید ، به زودی می توانید زنگ های روز را متوقف کنید.

فعالیت های یادگیری

با میلیون ها کودک که از خانه یاد می گیرند ، نمایشگرهای هوشمند برای چندین به روزرسانی آموزشی در دسترس هستند. Google فعالیتهای یادگیری را به نمایشگرهای هوشمند خود اضافه می کند. بپرسید ، “سلام ، گوگل ، چه چیزی می توانم با خانواده ام یاد بگیرم؟” برای انتخاب یکی از فعالیت های یادگیری نشان داده شده در صفحه نمایش شما. محتوا توسط فروشندگانی مانند ABCmouse ، یک شرکت آموزش دیجیتال ارائه می شود.

همچنین یک دسته داستان تعاملی جدید وجود دارد که هدف آن زنده کردن داستان ها است. برای اطلاعات بیشتر بگویید “سلام ، گوگل ، برایم یک داستان بگو”. داستان های تعاملی Noggin ، Capstone و دیگران به شما امکان می دهد صفحاتی را ورق بزنید ، کلمه به کلمه را دنبال کنید و ببینید که چگونه داستان با انیمیشن ها گسترش می یابد.

where-and-my-family-life360.png

Life360 و Google Maps به زودی مکان اعضای خانواده را نشان می دهد.

گوگل

Life360 برای کاربران جوان

Life360 اطلاعات ردیابی و ایمنی را برای اعضای خانواده و خانواده شما ارائه می دهد. کاربران دستیار Google بالای 13 سال اکنون می توانند با ادغام Life360 و Google Maps به روزرسانی در مکان خانواده خود را مشاهده کنند. از “سلام ، گوگل ، خانواده من کجاست؟” بپرسید یا از یکی از اعضای خانواده خود با نام بپرسید ، “هی گوگل ، دیو کجاست؟”

این ویژگی نه تنها برای نمایشگرهای هوشمند ، بلکه برای بلندگوهای هوشمند با دستیار Google فعال است و همچنین برای تلفن های Android و iOS در دسترس است. گوگل اخیراً اعلام همکاری با ADT، که همچنین به عنوان بخشی از برنامه تلفن همراه ADT Go با Life360 کار می کند. به نظر نمی رسد این ادغام با Life360 مربوط به مشارکت ADT گوگل باشد.

یک بخش خانواده جدید گزینه هایی را برای کل خانواده ارائه می دهد.

گوگل

تمام این ویژگی های جدید به زودی در یک مکان مرکزی در بخش جدید خانواده در نمایشگرهای هوشمند Google در دسترس خواهند بود. Google تاریخ انتشار مشخصی ندارد ، اما از عبارت “اواخر امسال” استفاده می کند.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
روشهای عمل لیپوساکشن متنوع است