[ad_1]

بازی اژدها-خانه-بر-تاج و تخت

اژدها می آیند.

HBO

سریال پیش از تاریخ Game of Thrones spinoff خانه اژدها یک قدم دیگر به سوی اطمینان از اینکه واقعاً اتفاق خواهد افتاد ، بردارید. HBO بر اساس داستان دو جلدی آتش و خون اثر جورج آر آر مارتین از خانه تارگرین ، هنر مفهومی را که به ما می دهد کمی از آنچه که با آن سازگار است ، کنار گذاشت.

game-of-thrones-house-of-the-dragon-concept-art-2-1247455

اژدهای کوچک زیبا.

HBO

game-of-thrones-house-of-the-dragon-concept-art-1247454

اژدهای کمی مضطرب تر.

HBO

انتظار دارید نمایشی به نام “خانه اژدها” برگزار شود که در آن بسیاری از حیوانات پوسته پوسته برگزار می شود. این تاریخچه خانواده تارگرین را که حدود 300 سال قبل از وقایع Game of Thrones خلق شده اند ، در زمانی که آنها در اوج خود بودند و به لطف دوستان خود اژدها حاکم بودند ، ترسیم می کند.

WarnerMedia ، صاحب HBO ، این ایده را از طریق مدیر عامل WarnerMedia ، جیسون کیلار ، کنار گذاشت پست وبلاگ روز پنجشنبه ، با اعلام تصمیم خیره کننده برای اولین بار برادران وارنر. “یک فیلم کامل 2021 HBO Max در همان روز پخش فیلم آنها.

تولید خانه اژدها هنوز در مراحل اولیه است ، با اولین اعلامیه انتخاب بازیگران بزرگ Paddy Considineبازی King Viserys I Targaryen.

دو بار طول کشید تا HBO یک سری چرخش های بازی تاج و تخت را امتحان کند. پیش درآمد با بازی نائومی واتس ، که به طور غیر رسمی توسط شب طولانی آغاز شد ، که هزاران سال قبل از وقایع Game of Thrones اتفاق افتاد ، پس از عدم استقبال از برش اولیه ، نتوانست قسمت آزمایشی خود را پشت سر بگذارد.

انتظار می رود خانه اژدها در سال 2022 به نمایش عمومی برسد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر