هاینز چاپ راهنمای تعمیرات جدید را متوقف کرد و به کتابچه های راهنمای آنلاین روی آورد


جان هینز ، حامی یکی از کتابچه های راهنما به نام او باشید.

تصاویر مت کاردی / گتی

دفترچه های راهنما هاینز به افراد غیر ماهر و کاملاً ماهر اجازه داده اند بیش از نیم قرن با وسایل نقلیه شخصی خود کار کنند. اگر مثل ما Roadshowzen هستید ، احتمالاً بیش از چند نفر – همه آغشته و چرب شده – در اطراف گاراژ خود لگد زده اند ، اما ممکن است نسل های بعدی مکانیک Shadetree چندان خوش شانس نباشند.

حساب توییت Haynes روز پنجشنبه تأیید کرد که این شرکت تولید کتابچه های راهنمای چاپ جدید را متوقف می کند. اگرچه این در نگاه اول کاملاً تکان دهنده است ، وی همچنان تصریح کرد که کاتالوگ پشتی خود را در دست چاپ نگه خواهد داشت ، بنابراین همه چیز گم نشده است. تصمیم برای اجرای مدل تجاری آن احتمالاً دشوار است ، اما حرکت این شرکت به یک پلتفرم دیجیتال می تواند آن را برای سالهای سال زنده نگه دارد.

دور شدن از چاپ قابل درک است. اتومبیل های قدیمی نیاز به تشخیص عملی تر و ترمیم یا ترمیم اجزای منفرد دارند. مدلهای جدید استفاده از این تکنیکها چالش برانگیزتر شده است و چاپ کتابی که به دیگران نحوه استفاده از رایانه را می گوید کمی غیرضروری به نظر می رسد.

Haynes ادعا می کند که پلت فرم جدید آن – که در تاریخ بعدی با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار خواهد گرفت – 95٪ از کل ساخت و مدل های خودرو را پوشش می دهد. این حدود 40٪ بیشتر از فهرست چاپ شده فعلی است. مشخص نیست که آیا این شرکت به مدیریت خود بر اساس تخریب کامل داخلی و ترمیم خودرو مورد نظر ادامه خواهد داد یا خیر ، اما مطمئناً امیدواریم که چنین باشد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بهترین مکان برای تعمیر ماشین شما خانه است


4:40
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان [300+ محصول] برای انواع پوست صورت - روژه
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet