[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

تعطیلات در گوشه گوشه است و فشار برای ارائه هدیه عالی در حال افزایش است. تهیه تعطیلات خوشی در طول جهانی سخت تر از حد معمول خواهد بود پاندمی، اما پیشنهادات ما برای بهترین هدیه برای پسران بزرگسال کمک می کند تا کمی روحیه اضافی به سال اضافه کنید.

پسران توئین می توانند یک گروه سنی چالش برانگیز برای خرید باشند – به هر حال ، یک پسر 10 ساله ممکن است علایق متفاوت از حتی یک کودک کمی بزرگتر داشته باشد ، و آنچه که باعث می شود یک هدیه عالی برای یک شخص ایجاد شود ، خوب کار نخواهد کرد. دیگران. در اینجا جدیدترین اسباب بازی های مورد نظر پسران بین این دو ، از استادیوم جدید بیبلید و بازی های خانوادگی سرگرم کننده گرفته تا کلکسیون های عالی و پیشنهادات آموزشی وجود دارد.

اگر پسری را می شناسید که عاشق علم باشد ، او یک کره پلاسما را دوست دارد. سازندگان Lego و Potterheads از مجموعه جدید Diagon Alley لذت خواهند برد. و دیوانگان Nerf نمی توانند صبر کنند تا Fortnite امسال را لمس کنند. برای سفارش و تحویل لبخند با هدیه ای مناسب برای سلف مورد علاقه خود کلیک کنید.

آمازون

این اسباب بازی علمی کلاسیک یک هدیه عالی است که برای تفریح ​​شما برق نشان می دهد. کره پلاسما را لمس کنید و انفجارهای رنگارنگ برق را مشاهده کنید. همچنین یک نمایش نور فعال شده با صدا وجود دارد. فقط سوئیچ را فشار دهید و چند آهنگ پخش کنید. این اسباب بازی آموزشی شامل برچسب های “Glow in the Dark” نیز می باشد.

آمازون

Beyblade خطی برای مبارزه با نکات فلزی است و بین پسران بسیار محبوب است. بنابراین شما باید جدیدترین مجموعه از این اسباب بازی های برتر ، مجموعه Hypersphere Vortex Climb Battle Set را تهیه کنید. این هدیه سرگرم کننده شامل یک Beystadium ، دو شروع کننده و دو نکته ضد چرخش راست دست (Golden Judgment Dragon D5 و Prime Apocalypse A5) است.

آمازون

این مجموعه با نزدیک به 900 قطعه به او امکان می دهد جت حمل و نقل فوق العاده جذاب انتقام جویان را بسازد و این هدیه عالی شامل مینی فیگورهای زیادی برای سازماندهی نبردهای ساختگی بین قهرمانان ما و مهاجمان چیتائوری است.

آمازون

طرفداران WWE عاشق این بازی جدید Ravensburger هستند. این همه در مورد افسانه های کشتی قدیمی مدرسه است. جیک “مار” رابرتز ، استینگ ، آندره غول پیکر و “مرد ماچو” رندی Savage از 30 سوپراستار موجود هستند. برای شکست دادن حریف خود از مانورهای رزمی و کارت استفاده کنید. ما فکر می کنیم این بازی یک ایده عالی برای هدیه است که والدین نوستالژیک و همچنین کودکان را فریب می دهد.

هدف

این هدیه آموزشی یک وظیفه مضاعف را برآورده می کند: شما در هنگام جمع آوری آنها دانش ارزشمندی در مورد فن آوری های پنوماتیک و هیدرولیکی یاد می گیرید. سپس این وسیله ابزاری مناسب برای آزار و اذیت خواهر و برادران شما ، آزار دادن حیوانات خانگی شما و ایجاد رعب و وحشت در خانه می شود.

والمارت

Hasbro’s Bop It! این بازی برای از بین بردن تنش خانوادگی مرتبط با همه گیری عالی است و زوجین شما این نسخه را با موضوع ماندالوریایی دوست دارند. چه کسی می تواند در برابر این کودک ناز کودک یودا مقاومت کند؟ کودک بازیکنان را به تکرار یک ترتیب تصادفی از اقدامات دعوت می کند: آن را حرکت دهید ، بچرخانید ، بکشید. گروه بازی ندارید؟ بوپ یک حالت انفرادی نیز وجود دارد.

آمازون

هرچه عوامل حواس پرتی در خانه در طی این همه گیری بیشتر باشند ، بهتر است. این هواپیماهای بدون سرنشین Force1 Scoot Duo فقط سرگرم کننده هستند. آنها بسیار ساده هستند. بدون کنترل مورد نیاز است. فقط آنها را پرتاب کنید و پروازهای آنها را با دستان خود هدایت کنید. سنسورهای مادون قرمز از خراب شدن هواپیماهای بدون سرنشین جلوگیری می کنند و چراغ ها باعث ایجاد پیتزا می شوند. دو کابل شارژ USB در آن گنجانده شده است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر