[ad_1]

blendtec-570

Blendtec

کار با یک مخلوط کن خوب وقتی است که یک دلیل برای استفاده از آن پیدا می کنید. من بلافاصله برای چند سال حاضر شدم و بعد از قهوه ساز من بیشتر از لوازم آشپزخانه استفاده کردم. همانطور که صحبت می کنیم ، یک کمپرسور بلندر 5 سرعته Blendtec Classic 570 تا 190 دلار است در انبار خانه. این 89 دلار کمتر از قیمت عادی است و ارزان تر از آن است که ما در هرجای دیگر پیدا کردیم و تقریباً به همان ارزانتی است که شما Blendtec پیدا می کنید. عادت زنانه. همچنین به صورت رایگان تحویل داده می شود.

وقتی نوبت به شیرآلات می رسد ، Blendtec از نظر عملکرد کاملاً با مارک های نخبه ای مانند Vitamix و Breville رقابت می کند. این باعث می شود قدرت ، سرعت و کنترل زیادی برای از بین بردن جوجه ها از مواد غذایی منجمد و مواد بسیار غلیظ ایجاد شود. حتی آجیل و غلات خام را برای شیر آسان گردو و یا تهیه آرد از ابتدا اسپری می کند. اگر به اثبات توانایی Blendtec نیاز دارید ، بررسی کنید آیا مخلوط می شود؟ یک سری ویدئویی که در آن Blendtec همه چیز را از مرغ کامل گرفته تا تلفن های همراه برای چرخش در مدل های مختلف حمل می کند (خوب ، ما می فهمیم).

با یک موتور 3.0 اسب بخاری – که فکر می کنم بیشتر از ماشین اول من باشد – دیگر نیازی به تعجب نیست که آیا می تواند اختلاط را کنترل کند و به بهترین قوام ممکن برسد. این یکی از جدیدترین مدل های این برند نیست که بتواند قیمت کاهش یافته را نیز در نظر بگیرد ، اما با یک ضمانت هشت ساله (!) همراه است ، بنابراین در صورت بروز مشکل می توانید پوشش دهید.

اوایل سال جاری برای اولین بار منتشر شد. با جزئیات معامله جدید به روز شده است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر