همهی ما بر این موضوع آگاه هستیم که روش استفاده از هر محصولی خصوصآ کرمهای دور چشم از اهمیت بسزایی برخوردار است. کرم ضد چروک هیدرودرم که محصول شرکت هیدرودرم می باشد، مناسب برای کرم ضد چروک دست انواع پوست است. کرم «کاپریس» (Caprice) یک کرم ضد چروک و سفتکننده پوست بوده که موجب از بین رفتن چروکهای عمیق و لیفت پوست شده و به پوست شما شادابی و نشاط میبخشد. پروسه ی پیری پوست شامل عوامل درونی است که توسط ژن شما کنترل می شود. دو نوع چروک اصلی وجود دارد:نوع اول چروکهایی که ناشی از انقباض ماهیچههای زیرین پوست است، مانند خطوطی که روی پیشانی یا اطراف دهان ایجاد می شود.

مراقبت از پوست به روشی اصولی و صحیح، مانع از ایجاد چروک شده و کرم های ضد چروک نیز به این روند کمک می کنند. واقعا کرمهای ضد چروک همانطور که در تبلیغات تاکید می شود، پوست را جوان می کنند؟ قبل از هرچیزی بیایید این واقعیت را بپذیریم که ایجاد چروک های پوستی اتفاقی کاملا طبیعی است که از یک سنی که بالا تر می رویم بر روی پوست مان ظاهر می شوند. کمپلکس Q10 – ویتامین E موجود در فرآورده موجب کاهش چین و چروک و پیری پوست و کاهش اثر تخریب های اکسیداتیو پرتو UV مثل Photoaging میگردد و از افتادگی پوست جلوگیری مینماید.

امگا3، پتاسیوم، ویتامین های Aو E موجود در خاویار با تشکیل کمپلکس ویژه، ضمن تقویت از فرآینده پیری و شل شدگی پوست پیشگیری می کند. کرم شب والنسی مدل خاویار دارای خاصیت ضد چروکی بوده و برای کند کردن روند پیری پوست بسیار مؤثر است. کرم ضد چروک حاوی عصاره خاویار لدورا کر، با بافت ابریشمی و سبکی که دارد، بدون ایجاد حس سنگینی و چرب شدن پوست، به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و با رطوبت رسانی بالایی که دارد به بازسازی و کاهش علایم پیری کمک می­کند.

در این حالت، بهترین کار این است که به کمک پیلینگ طی چند مرحله، لایههایی از این سلولهای آسیبدیده را از پوست جدا کنید. از این رو حتی بهترین مارک کرم ضد چروک میتواند با مقادیر متعادلنشده رتینوئید حساسیتزا باشد. از جمله ی این روش ها این است که تا جایی که می توانید در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید همان طور که قبلا نیز بارها به این نکته اشاره کرده ایم اشعه ی UV میتواند آسیب های بسیاری به پوست شما وارد کند. در هر صورت پوست همه ی ما به مرور زمان چروک می شود.

ایندکسر