[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

متاسفانه دوشنبه سایبری به پایان رسیده است ، اما هنوز پیشنهادهای زیادی برای ست های ناهار خوری جمعه سیاه و دوشنبه سایبر ارائه شده است تا به شما کمک کند در کنار میز غذا بخورید. هفته سایبر احتمالاً بهترین زمان برای امتحان یک مجموعه ناهار خوری و بسته بودن بسیاری از رستوران ها است ویروس کرونا احتیاط ها یادگیری آشپزی مثل همیشه ایده خوبی است. موارد جدی وجود دارد دوشنبه سایبری تخفیف از فقط شروع می شود 2.49 دلار در هر وعده برای برخی اشتراک های مجموعه غذاخوری های باقی مانده از حمله رعد اسا دیروز. شرکت هایی مانند EveryPlate ، Blue Apron ، HelloFresh و Home Chef آماده هستند تا شام های کاملاً پخته و آماده برای پخت و پز را به آستان serving شما و با قیمت هایی که اغلب از آنچه پرداخت می کنید ، ارسال کنند. برخی از چند جعبه اول برای دوشنبه سایبری حداکثر 100 دلار پیشنهاد داده اند.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات آشپزخانه برای جمعه سیاه هنوز موجود است: قابلمه فوری ، نسپرسو ، همیشه پان ، کوریگ و غیره

به طور خاص ، هفت شرکت کیت ناهار خوری برای Cyber ​​Monday معامله هایی را انجام می دهند که همچنان زنده هستند. برداشت روزانه سالم آماده شده ناهار خوری (یک مجموعه ناهار خوری سنتی) همچنین یک مربع خرید وعده های غذایی ، خرید یک معامله رایگان را ارائه می دهد. من این لیست را به روز خواهم کرد زیرا موارد بیشتری در رادار یا تغییر در معاملات وجود دارد.

کدام ست غذاخوری بهتر است؟ من اکثر آنها را امتحان کرده ام و همه آنها بسیار خوب هستند ، با اندکی تفاوت که باید بسته به بودجه ، رژیم غذایی ، سلیقه و مهارت در آشپزخانه در ذهن داشته باشید. می توانید دامنه را بررسی کنید بهترین خدمات برای تحویل مجموعه های تغذیه و بهترین خدمات برای تحویل غذای سالم برای جزئیات بیشتر ، طعم و مزه شایان ذکر است که اکثر شرکت های مجموعه ناهار خوری به شما امکان می دهند در هر زمان استراحت کنید یا آنها را لغو کنید ، بنابراین خطر و تعهد برای ثبت نام در یک سرویس ناهار خوری حداقل است. همه اینها باعث شده جذابیت این پیشنهادات وعده های غذایی روز دوشنبه سایبری بسیار بیشتر باشد ، اما طولانی نخواهد بود

در ضمن ، اگر قبلاً یک یا چند مورد را امتحان کرده اید ، به من بگویید کدام یک را دوست دارید یا چه چیزی را دوست ندارید.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات آشپزخانه برای Cyber ​​Monday هنوز موجود است: Keurig ، Instant Pot ، Nespresso ، Always Pan و غیره

سلام

HelloFresh بیش از هر سرویس دیگری انتخاب مجموعه های غذاخوری را دارد و تهیه بسیاری از آنها کاملاً آسان است. آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ بررسی اخیر HelloFresh ما را مشاهده کنید.

کمپانی محبوب مجموعه غذاخوری با معامله بزرگی برای Cyber ​​Monday که 90 دلار از پنج جعبه اول شماست ، شامل 42 دلار از جعبه اول شما به علاوه حمل و نقل رایگان ، بسیار زیاد است. این بدان معناست که شما طعمه ای را با هزینه ناچیز 4.71 دلار در هر وعده می پزید. (غذاهای HelloFresh در هر وعده بدون معامله حدود 7.50 تا 9 دلار است.)

برداشت روزانه

برداشت روزانه شاید ساده ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی باشد. ثبت نام کنید و محموله های پایدار (یا یک نفره) سوپ وگان ، اسموتی ، کاسه ، نان و تنقلات دریافت خواهید کرد. غذاهای Daily Harvest پر از مواد سالم ، ارگانیک و غذاهای فوق العاده مدرن مانند کدو سبز ، کلم ، میوه و آووکادو است. تمام کاری که شما باید انجام دهید مخلوط کردن یا گرم کردن و خوردن است.

همین حالا ، وقتی جعبه ای برای Daily Harvest خریداری می کنید و از کد تبلیغاتی استفاده می کنید CYBERWEEK2020 یک جعبه رایگان با ارزش برابر دریافت خواهید کرد. این باید بگویم که این معامله بسیار خوبی است. یکی برای شما و دیگری برای شخصی که در لیست خرید شما قرار دارد ، شاید؟

EveryPlate

EveryPlate یکی از بهترین خدمات تغذیه ای برای خانواده ها است که به بودجه خود پایبند است. غذاهای عالی را زیاد نخواهید دید ، اما من گوشت خوک و مرغ و غذای او را در سس خامه گوجه فرنگی امتحان کردم. همه غذاهایی که امتحان کردم خوشمزه بود ، تهیه آنها آسان و برای کیف پول سبک بود.

برای هفته سایبر ، اوضاع حتی ارزان تر می شود: شما می توانید بسته های غذایی قرار دهید که فقط به 2.49 دلار در هر وعده تقسیم می شوند. (نه ، این اشتباه تایپی نیست!) وقتی روی این لینک اختصاصی کلیک کنید ، 30 دقیقه فرصت دارید تا پیشنهاد را درخواست کنید ، بنابراین ممکن است بخواهید ابتدا آن را در نظر بگیرید یا یک منوی نمونه را در اینجا مشاهده کنید.

شلبی براون / CNET

Blue Apron به ترتیب جعبه های دو و چهار وعده ای با دو تا سه یا دو تا چهار دستور غذا در هفته ارائه می دهد. قیمت ها از 7.49 تا 10 دلار برای هر وعده بسته به میزان سفارش شما ، شامل تحویل رایگان در همه سفارشات به جز گزینه دو نفره با دو دستور.

هیچ کد تبلیغاتی برای این پیشنهاد وجود ندارد. فقط روی دکمه نقدی نارنجی در بالا کلیک کنید و 80 دلار برای چهار پرواز اول پس انداز می کنید.

جغد برندی

به سرنوشت ، من برای اولین بار گابل را امتحان کردم. این کاملاً مشابه سایر خدمات است ، با این تفاوت که بسیاری از اقلام از قبل برش خورده ، پوست کنده ، مارینا و غیره آمده اند – که قطعاً می تواند در زمان آماده سازی شما صرفه جویی کند. دو ظرفی که دریافت کردم ، یانکی ها و کاسیو و پپه را کباب کردم ، عالی بودند. قیمت شام معمولاً در هر وعده 12 دلار است ، بنابراین بابت این راحتی کمی بیشتر می پردازید.

در حال حاضر ، وقتی برای یک برنامه دو نفره با سه وعده غذایی در هفته ثبت نام می کنید ، شش وعده غذایی اول خود را فقط 36 دلار دریافت خواهید کرد.

آشپز خانگی

من عاشق آشپز خانگی هستم به دلیل مجموعه های غذاخوری بسیار شخصی و دستور العمل های غذایی مناسب با سد سالم که تهیه آن آسان است. آشپز خانگی همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های مجموعه ناهار خوری است – با شروع از 7 دلار در هر وعده – و حتی اگر ثبت نام کنید حتی بیشتر این هفته

حالا از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از دو جعبه اول (!) و 15 دلار از سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آشپز خانگی است. در هر زمان می توانید مکث یا لغو کنید تا خطر کم شود.

هویج بنفش

خبر خوب ، وگان ها: هویج بنفش فقط غذاهای گیاهی و کد می فرستد بنفش 20 نه تنها 20 دلار در اولین جعبه شما صرفه جویی می کند ، بلکه کمک مالی به Feeding America نیز می کند. برنامه ها از 10 دلار در هر وعده شروع می شود. حمل و نقل حتی با برنامه های با فرکانس پایین تر نیز بصورت رایگان در نظر گرفته شده است.

سبد خورشید

سبد خورشید کمی گرانتر از برخی سرویس های دیگر است ، وعده های غذایی از 11 دلار تا 13 دلار در هر وعده متغیر است – اما در ازای آن شما یک نرخ کاملاً ارگانیک و بدون GMO دریافت می کنید. و تخفیف 35 دلاری قطعاً جعبه اول شما را مقرون به صرفه تر می کند و از منوی میان وعده گسترده چهار مورد را با چیزهایی مانند چیپس ، سبزیجات و میله شکلات به شما امکان انتخاب چهار مورد را می دهد.

از لینک زیر استفاده کنید ، سپس برای دریافت تخفیف و رایگان روی فعال کردن پیشنهاد کلیک کنید.

توصیه من: از هر یک از این پیشنهادات استفاده کنید (مکث یا لغو را فراموش نکنید ، مگر اینکه بخواهید ادامه دهید). می توانید ببینید که کدام سرویس را بیشتر دوست دارید و برای هفته ها وعده های غذایی فوق العاده ارزان دریافت می کنید.

تفکرات شما؟

بیشتر توصیه های خدمات غذایی


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر