هنوز پیشنهاداتی برای وعده های غذایی روز دوشنبه اینترنتی وجود دارد: پیش بند آبی ، آشپز خانگی ، برداشت روزانه و غیره


این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

متاسفانه دوشنبه سایبری به پایان رسیده است ، اما هنوز پیشنهادهایی برای ست های ناهار خوری جمعه سیاه و دوشنبه سایبر وجود دارد که به شما کمک می کنند شام را در میز صرف کنید. هفته سایبر احتمالاً بهترین زمان برای امتحان یک مجموعه ناهار خوری و بسته بودن بسیاری از رستوران ها است ویروس کرونا موارد احتیاطی یادگیری آشپزی مثل همیشه ایده خوبی است. موارد جدی وجود دارد دوشنبه سایبری تخفیف از فقط شروع می شود 2.49 دلار در هر وعده برای برخی اشتراک های مجموعه غذاخوری های باقی مانده از حمله رعد اسا دیروز. شرکت هایی مانند EveryPlate ، Blue Apron ، HelloFresh و Home Chef آماده هستند تا شام های کاملاً پخته و آماده برای پخت و پز را به آستان your شما ، با قیمت هایی که اغلب از آنچه پرداخت می کنید ، بفرستید. برخی از چند جعبه اول برای دوشنبه سایبری حداکثر 100 دلار پیشنهاد داده اند.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات آشپزخانه برای جمعه سیاه هنوز در دسترس است: قابلمه فوری ، نسپرسو ، همیشه پان ، کیوریگ و غیره

به طور خاص ، هفت شرکت کیت ناهار خوری برای Cyber ​​Monday معامله هایی را انجام می دهند که همچنان زنده هستند. برداشت روزانه سالم آماده شده ناهار خوری (یک مجموعه ناهار خوری سنتی) همچنین یک جعبه وعده غذایی خرید مربا ارائه می دهد ، یک معامله رایگان را دریافت کنید. وقتی لیست بیشتری در رادار من ظاهر شود یا معاملات تغییر کند ، این لیست را به روز می کنم.

کدام ست غذاخوری بهتر است؟ من اکثر آنها را امتحان کرده ام و همه آنها بسیار خوب هستند ، با اندکی تفاوت که لازم است آنها را در نظر بگیرید ، بسته به بودجه ، رژیم غذایی ، سلیقه و مهارت در آشپزخانه. می توانید دامنه را بررسی کنید بهترین خدمات برای تحویل مجموعه های تغذیه و بهترین خدمات برای تحویل غذای سالم برای جزئیات بیشتر ، طعم و مزه شایان ذکر است که اکثر شرکت های مجموعه غذاخوری همچنین به شما امکان می دهند هر زمان بخواهید استراحت کنید و یا آنها را لغو کنید ، بنابراین خطر و تعهد برای ثبت نام در یک سرویس غذاخوری حداقل است. همه اینها باعث می شود که این غذاخوری های Cyber ​​Monday بسیار جذابتر باشد اما مدت زیادی دوام نخواهد داشت.

در ضمن ، اگر قبلاً یک یا چند مورد را امتحان کرده اید ، به من بگویید کدام یک را دوست دارید یا چه چیزی را دوست ندارید.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات آشپزخانه برای Cyber ​​Monday هنوز موجود است: Keurig ، Instant Pot ، Nespresso ، Always Pan و غیره

سلام

HelloFresh بیش از هر سرویس دیگری انتخاب مجموعه های غذاخوری را دارد و تهیه بسیاری از آنها کاملاً آسان است. آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ بررسی اخیر HelloFresh ما را مشاهده کنید.

شرکت محبوب مجموعه غذاخوری با معامله بزرگی برای Cyber ​​Monday همراه است که هزینه آن از پنج جعبه اول 90 دلار است ، از جمله 42 دلار از جعبه اول به علاوه حمل و نقل رایگان. این بدان معناست که شما طوفانی را با هزینه ناچیز 4.71 دلار در هر وعده می پزید. (غذاهای HelloFresh در هر وعده بدون معامله حدود 7.50 تا 9 دلار است.)

حتما بخوانید:
تاثیر طراحی داخلی مغازه در جذب بهتر مشتری - ایران زمین

برداشت روزانه

برداشت روزانه احتمالاً آسان ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی است. ثبت نام کنید و محموله های پایدار (یا یکبار مصرف) سوپ های وگان ، اسموتی ها ، کاسه ها ، نان ها و تنقلات دریافت خواهید کرد. غذاهای Daily Harvest پر از مواد سالم ، ارگانیک و غذاهای فوق العاده مدرن مانند کدو سبز ، کلم ، میوه و آووکادو است. تمام کاری که شما باید انجام دهید مخلوط کردن یا گرم کردن و خوردن است.

همین حالا ، وقتی جعبه ای برای Daily Harvest خریداری می کنید و از کد تبلیغاتی استفاده می کنید CYBERWEEK2020 یک جعبه رایگان با ارزش برابر دریافت خواهید کرد. این باید بگویم که این معامله بسیار خوبی است. یکی برای شما و دیگری برای شخصی که در لیست خرید شما قرار دارد ، شاید؟

EveryPlate

EveryPlate یکی از بهترین خدمات تغذیه ای برای خانواده ها است که به بودجه خود پایبند است. غذاهای عالی را زیاد نخواهید دید ، اما من گوشت خوک و مرغ و زبان را در سس خامه گوجه فرنگی امتحان کردم. همه غذاهایی که امتحان کردم خوشمزه بود ، تهیه آنها آسان و برای کیف پول سبک بود.

برای هفته سایبر ، اوضاع حتی ارزان تر می شود: شما می توانید بسته های غذایی قرار دهید که فقط به 2.49 دلار در هر وعده تقسیم می شوند. نه

شلبی براون / CNET

Blue Apron به ترتیب جعبه های دو و چهار وعده ای با دو تا سه یا دو تا چهار دستور غذا در هفته ارائه می دهد. قیمت ها از 7.49 تا 10 دلار برای هر وعده بسته به مقدار سفارش شما ، با تحویل رایگان در همه سفارشات به جز گزینه دو نفره دو دستورالعمل ، متفاوت است.

هیچ کد تبلیغاتی برای این پیشنهاد وجود ندارد. فقط روی دکمه نقدی نارنجی در بالا کلیک کنید و برای چهار پرواز اول 80 دلار پس انداز خواهید کرد.

جغد برندی

به سرنوشت ، من برای اولین بار گابل را امتحان کردم. این کاملاً مشابه سایر خدمات است ، با این تفاوت که بسیاری از اقلام از قبل برش خورده ، پوست کنده ، مارینا و غیره آمده اند – که قطعاً می تواند در زمان آماده سازی شما صرفه جویی کند. دو ظرفی که دریافت کردم ، یانکی ها را تفت دادم و کاچیو پپه است ، عالی بودند. قیمت شام معمولاً در هر وعده 12 دلار است ، بنابراین بابت این راحتی کمی بیشتر می پردازید.

در حال حاضر ، وقتی برای یک برنامه دو نفره با سه وعده غذایی در هفته ثبت نام می کنید ، شش وعده غذایی اول خود را فقط 36 دلار دریافت خواهید کرد.

آشپز خانگی

حتما بخوانید:
بهترین محصولات خانگی برای پاییز سال 2020: دستگاه های قهوه ساز ، شومینه و سایر وسایل دنج

من عاشق آشپز خانگی هستم به دلیل مجموعه های غذاخوری بسیار شخصی و دستور العمل های غذایی مناسب با خم شدن سالم که تهیه آن آسان است. آشپز خانگی همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های مجموعه غذاخوری است – با شروع از 7 دلار در هر وعده – و حتی بیشتر در صورت ثبت نام ، این هفته

حالا از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از دو جعبه اول (!) و 15 دلار از سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آشپز خانگی است. در هر زمان می توانید مکث یا لغو کنید تا خطر کم شود.

هویج بنفش

خبر خوب ، وگان ها: هویج بنفش فقط غذاهای گیاهی و کد می فرستد بنفش 20 نه تنها 20 دلار در اولین جعبه شما صرفه جویی می کند ، بلکه کمک مالی به Feeding America نیز می کند. برنامه ها از 10 دلار در هر وعده شروع می شود. حمل و نقل حتی با برنامه های با فرکانس پایین تر نیز بصورت رایگان در نظر گرفته شده است.

سبد خورشید

سبد خورشید کمی گرانتر از برخی سرویس های دیگر است ، وعده های غذایی از 11 دلار تا 13 دلار در هر وعده متغیر است – اما در ازای آن شما یک نرخ کاملاً ارگانیک و بدون GMO دریافت می کنید. و تخفیف 35 دلاری قطعاً جعبه اول شما را مقرون به صرفه تر می کند و از منوی میان وعده گسترده چهار مورد را با چیزهایی مانند چیپس ، سبزیجات و میله شکلات به شما امکان انتخاب چهار مورد را می دهد.

از لینک زیر استفاده کنید ، سپس برای دریافت تخفیف و رایگان روی فعال کردن پیشنهاد کلیک کنید.

توصیه من: از هر یک از این پیشنهادات استفاده کنید (مکث یا لغو را فراموش نکنید ، مگر اینکه بخواهید ادامه دهید). می توانید ببینید که کدام سرویس را بیشتر دوست دارید و هفته ها وعده های غذایی فوق العاده ارزان دریافت می کنید.

تفکرات شما؟

بیشتر توصیه های خدمات غذایی


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه تعطیلات مورد علاقه Cheapskate


3:23


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.
منبع: shargh-khabar.ir