هوندا سیویک Si جدید در آزمایش های ویدئویی در تپه های اوهایو مشاهده شده است

[ad_1]

ما اولین طعم خود را از هوندا سیویک از نسل یازدهم چند هفته پیش ، پس از دیدن نسخه تقریباً آماده “نمونه اولیه” سدان. اما هوندا مشغول کار بر روی نسخه های آینده Civic است ، همانطور که در یک ویدیوی جدید که آزمایشات جدید Civic Si را در اوهایو نشان می دهد ، دیده می شود.

کاربر انجمن Civic XI ویدئویی از مدل جدید Si را که از طریق Hocking Hills سفر می کند ، بارگذاری کرد ، که فاصله چندانی با مقر تحقیق و توسعه هوندا در اوهایو ندارد. این مرد همان ایده مهندسان هوندا را داشت که قاطرهای Si را می رانند: زمان آن بود که به برخی از جاده های بزرگ رانندگی برویم.

این ویدیو کوتاه اما زیبا است و به طور خلاصه سدان جدید را نشان می دهد. فاشیا کمی بیشتر تراشیده شده است ، اما درک جزئیات فقط از فیلم دشوار است. هوندا به طور قطع سعی کرده است این اتومبیل ها را با قضاوت از پوشش استتار ، با تقلید از توری های کلیه برند این شرکت ، در بی ام و مبدل کند. نمی توان انکار کرد که این اتومبیل ها نمونه های Civic Si هستند در مقایسه با نمونه اولیه سدان که در اوایل ماه گذشته نشان داده شد. عکس های اضافی بارگذاری شده در انجمن همچنین نشان دهنده اسپویلر عقب است ، اما راننده نگاه خوبی به عقب خودرو ندارد.

Civic جدید باید در اوایل سال آینده و جدید به طور رسمی رونمایی شود هاچ بک مدنی نباید خیلی از او عقب باشد. سپس به احتمال زیاد به Si جدید نگاه خواهیم کرد. شاید با کوپه مدنی از تصویر، هوندا همچنین یک هاچ بک Civic Si به ما خواهد داد. می توان خواب دید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2020 هوندا سیویک Si: عملکرد شارپ و عالی …


5:10

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet