[ad_1]

010-vaccine-covid-19-race-pharma-stocks-virus-2020-تزریق-mrna-آزمایش-مدرن-فایزر

کمپین هک کردن به عنوان یک شرکت کانتینر دار یخچال دیده می شد. واکسن فایزر باید در دمای بسیار پایین نگهداری شود.

سارا تو / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

هکرها فقط سعی در سرقت اطلاعات واکسن ها ندارند کووید -19. محققان امنیتی در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد هشدار دادند ، آنها همچنین توزیع کنندگان و تامین کنندگان آن را هدف قرار می دهند.

محققان تیم IB-X-Force به طور مفصل یک کارزار جهانی هک را هدف قرار دادند که سازمان های دولتی ، شرکت های فناوری و تامین کنندگان انرژی در کشورهایی مانند آلمان ، ایتالیا ، کره جنوبی و تایوان را هدف قرار داده است. همه شرکت ها و آژانس ها به پلت فرم بهینه سازی تجهیزات زنجیره سرد ، مشارکت بین یونیسف ، اتحاد واکسن های گاوی و سایر سازمان های پشتیبانی کننده توزیع واکسن متصل هستند.

این حملات از طریق ایمیل هایی صورت می گرفت که حاکی از Haier Biomedical ، یک شرکت چینی است که می گوید این تنها تامین کننده کامل زنجیره سرد در جهان است. زنجیره سرد قسمت مهمی در آزادسازی COVID-19 توسط Pfizer است ، زیرا واکسن باید در دمای 70- درجه سانتیگراد (-94 درجه فارنهایت) ذخیره شود.

محققان IBM گفتند که Haier Biomedical با CCEOP ، سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد برای کمک به معرفی واکسن COVID-19 همکاری می کند و هکرها از طریق ارسال نامه های الکترونیکی به اهداف ، درخواست درخواست قیمت می کنند.

حایر بیومدیکال به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

واکسن ، آزمایش آنتی بادی ، درمان: علم …


6:02

این ایمیل ها حاوی پیوست مخربی بود که از مردم می خواهد رمزهای ورود خود را برای مشاهده پرونده هایی که هکرها سرقت می کنند ، وارد کنند. محققان IBM گفتند که مشخص نیست که آیا هر یک از حملات موفقیت آمیز بوده است ، اما هدف جمع آوری اطلاعات در مورد تلاش های آینده بود.

کلر زابوئوا ، تحلیلگر تهدیدات سایبری در X-Force IBM و یکی از نویسندگان گزارش ، گفت: “حرکت به پهلو از طریق شبکه ها و ماندن در آنجا به طور پنهانی به آنها امکان جاسوسی سایبری و جمع آوری اطلاعات محرمانه اضافی از قربانیان در مورد عملیات آینده را می دهد.”

این اهداف هک شامل اداره کل مالیات و اتحادیه گمرکی کمیسیون اروپا است که با چندین کشور در تماس مستقیم خواهد بود و می تواند زمینه را برای حملات هدفمندتر فراهم کند.

هکرها ایمیل های مربوط به بدافزار را برای شرکت های تولیدکننده پنل خورشیدی که در ظروف ذخیره سازی یخچال در کشورهای بدون دسترسی به برق تأمین می کنند و شرکت های IT در کره جنوبی و آلمان که از تولیدکنندگان دارو پشتیبانی می کنند ، ارسال می کنند.

محققان IBM می گویند: “نقض در هر بخشی از این اتحاد جهانی می تواند منجر به قرار گرفتن چندین محیط محاسبات در معرض شرکای سراسر جهان شود.”

در این گزارش مشخص نشده است که چه کسی در پشت این کمپین هکری قرار دارد ، اما نشان می دهد که این کشور احتمالاً یک کشور ملی به دلیل پیچیده بودن هدف قرار دادن است. در ماه های اخیر ، کشورهایی مانند چین ، روسیه و کره شمالی حملات سایبری علیه شرکت های دارویی تولید کننده واکسن COVID-19 را آغاز کرده اند.

روز چهارشنبه ، وال استریت ژورنال گزارش داد که هکرهای کره شمالی حداقل شش شرکت دارویی در ایالات متحده ، انگلیس و کره جنوبی را هدف قرار داده اند که روی واکسن ها کار می کنند.

آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های ایالات متحده با صدور بیانیه ای در مورد فعالیت هک ، از شرکت های درگیر در واکسن های ویروس کرونا خواست تا گزارش IBM را بررسی کنند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر