هیوندای 129000 اتومبیل را به دلیل خطرات ناشی از آتش سوزی و ترمز فراخوانی می کند


موتورهای جدید برای همه.

هیوندای

وی برای مقابله با موتورهای خراب و خطر آتش سوزی با كمتر از 129000 دستگاه خودروی هیوندای كه درگیر حمله جدیدی شده بود ، به نمایندگی بازگشت. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه اسنادی را که هیوندای این هفته به آژانس دولتی ارسال کرده منتشر کرد و گفت که سوناتا ، سانتافه و ولوستر این بار وسایل نقلیه مورد بحث هستند. معامله این خودروساز کره ای همچنان ادامه دارد مشکلات آتش سوزی در ماشین های متعدد دهه گذشته

به طور خاص ، 2011-2013 هیبریدهای سوناتا، 2012 سانتافه و 2015-2016 دوچرخه جمعیت تشنج را تشکیل می دهد. هیوندای در اسناد می گوید که میله های بلبرینگ هر یک از موتورهای خودرو می توانند زودرس فرسوده شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، صاحبان آنها در ضربه زدن به موتور مشکل زیادی دارند. به عبارت دیگر ، آسیب زیادی در زیر کاپوت وارد شده است.

در صورت ادامه خسارت ، ممکن است وسایل نقلیه بدون هشدار به راننده در معرض مسدود شدن قرار گیرند. همچنین ممکن است رانندگان متوجه روشن شدن لامپ فشار روغن شده و صدای مداوم موتور را بشنوند. اگرچه خطر توقف احتمال تصادف را افزایش می دهد ، اما خطر احتمالی دیگر آتش سوزی موتور است. اگر میله اتصال آسیب بیشتری ببیند ، احتمال دارد بلوک موتور را سوراخ کند و اجازه دهد روغن روغن خارج شود. روغن در نزدیکی منابع احتراق و سطوح گرم می تواند باعث آتش سوزی شود. این تشنج ناشی از تحقیقات NHTSA متعاقب گزارش های مالکان آتش سوزی است.

خبرهای خوب و بدی در مورد این تشنج وجود دارد. خبر خوب: هر اتومبیل مورد بازرسی قرار می گیرد و در صورت وجود نشانه هایی از یاطاقان bad های میله اتصال ، مالکان یک موتور جدید را به صورت رایگان دریافت می کنند. خبر بد: تعویض موتور یک کار سریع نیست. همه اتومبیل های دارای مشکل همچنین نرم افزار جدیدی را شامل می شوند که شامل سیستم تشخیص سنسور انفجار است. تا پایان ژانویه به دنبال اعلان های نامه باشید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

هیوندای سوناتا 2020 عجیب به نظر می رسد ، عالی است


5:20


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
یک یکپارچه فلزی مرموز که در صحرای دور افتاده یوتا کشف شد
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet