واکسن Pfizer COVID-19 برای استفاده در انگلیس در هفته آینده تأیید شده است

[ad_1]

gettyimages-1229904522

آزمایشات COVID-19 در زمان تهیه اولین واکسن ها در سراسر جهان ادامه یافت.

ینس شلویتر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

انگلستان واکسن ضد COVID-19 را تصویب کرده است. ساکنان خانه های سالمندان انگلیس ، افراد مسن و متخصصان مراقبت های بهداشتی اولین کسانی هستند که با واکسن ابتکاری تولید شده توسط Pfizer و BioNTech برای مقابله با آنها تلقیح می شوند. پاندمی ویروس کرونا.

دولت انگلیس به مردم اطمینان داده است که واکسن پس از انجام آزمایشات بالینی دقیق با نتایج تجزیه و تحلیل شده توسط تنظیم کننده پزشکی ملی ، ایمن این واکسن است. 800000 دوز از اوایل هفته آینده بین افراد آسیب پذیر توزیع می شود ، در حالی که اکثر مردم در سال جدید واکسینه می شوند.

این واکسن یکی از چندین مورد در دست تولید است زیرا دانشمندان جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر مسابقه می دهند. که توسط شرکت بیوتکنولوژی آلمان Biotech و غول دارویی آمریکایی Pfizer توسعه یافته است ، همچنین است اولین واکسنی که از مواد ژنتیکی پیشرفته mRNA استفاده می کند برای مبارزه با بیماری گزارش شده است که این درمان بیش از 90٪ موثر است.

این واکسن باید در دمای 70- درجه سانتیگراد (-94 درجه فارنهایت) نگهداری شود ، بنابراین انتظار می رود که این واکسن در ابتدا در بیمارستان ها تجویز شود تا زمانی که ذخیره سازی مناسب انجام شود.

ایالات متحده در حال آزمایش واکسن Pfizer است و مانند آن واکسن ساخته شده توسط Moderna. انتظار می رود سازمان غذا و داروی ایالات متحده به زودی انگلیس را در تأیید یک یا چند روش درمانی پیگیری کند.

روسیه و چین قبلاً واکسن ها را تأیید کرده اند ، اما بدون آزمایشات گسترده.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet