[ad_1]

gettyimages-1229904522

آزمایشات COVID-19 با تهیه اولین واکسن ها در سراسر جهان ادامه دارد.

ینس شلویتر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

انگلستان واکسن ضد COVID-19 را تصویب کرده و قصد دارد هفته آینده این درمان را اجرا کند. ساکنان خانه های مراقبت بریتانیا ، افراد مسن و متخصصان مراقبت های بهداشتی خواهند بود ابتدا تلقیح شود با واکسن ابتکاری ساخته شده توسط Pfizer و BioNTech برای مقابله با پاندمی ویروس کرونا.

دولت انگلیس پس از انجام آزمایشات بالینی دقیق با نتایج تجزیه و تحلیل شده توسط تنظیم کننده پزشکی ملی ، به مردم اطمینان داده است که واکسن ایمن است. هفته آینده حدود 800000 دوز بین افراد آسیب پذیر توزیع می شود ، در حالی که اکثر مردم در سال جدید واکسینه می شوند.

واکسن یکی از چندین واکسن است در حال توسعه است زیرا دانشمندان جهان برای مبارزه با بیماری همه گیر مسابقه می دهند. توسط شرکت بیوتکنولوژی آلمان BioNTech و غول دارویی آمریکایی Pfizer نیز توسعه یافته است اولین واکسنی که از مواد ژنتیکی پیشرفته mRNA استفاده می کند برای مبارزه با بیماری گزارش شده است که این درمان بیش از 90٪ موثر است.

واکسن باید در دمای 70- درجه سانتیگراد (-94 درجه فارنهایت) نگهداری شود ، بنابراین انتظار می رود که این دارو در ابتدا در بیمارستان ها تجویز شود تا زمانی که ذخیره سازی مناسب انجام شود

ایالات متحده در حال آزمایش واکسن Pfizer است و مانند آن واکسن ساخته شده توسط Moderna. انتظار می رود سازمان غذا و داروی ایالات متحده به زودی انگلیس را در تأیید یک یا چند روش درمانی پیگیری کند.

روسیه و چین قبلاً واکسن ها را تأیید کرده اند ، اما بدون آزمایشات گسترده.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir