به کمک این عناصر می توان برچسب روی جعبه ها را به راحتی تولید کرد. برای تولید منوی رستوران و لیبل هدایای تبلیغاتی می توان از مولتی استایل استفاده کرد. از این ورقها در فضاهای مدرن استفاده میشود. از ورق های مولتی استایل خش دار برای فضاهای مدرن و دکوراسیون های مختلف استفاده میشوند.

از ورق های خش دار استفاده میشود. اما اگر پشت آنها چسب دار نباشد برای استفاده از مولتی استایل بر روی سطوح از چسب های دو طرفه سلولزی استفاده می کنند . از معروف ترین و بهترین انواع ورق های مولتی استایل می توان به مولتی استایل خش دار اشاره کرد. ورق مولتی استایل ورقی از جنس پلی استایرین فشرده با مقاومت بالا است که برای پوشش سطوح به کار می رود. از آنجایی که لیزرها از فناوری های دقیق و پیشرفته ای استفاده می کنند حکاکی و برش این عناصر با دقت انجام می شود و کار تمیزی ارائه می گردد.

استفاده از دستگاه های لیزری پیشرفته کار را برای برش و حکاکی عناصر مختلف ساده تر می کند. چون نتیجه کار جالب نمی شود. از حلال، جوهر یا محصولات شیمیایی دیگر در این فرآیند استفاده نمی شود. اگر فایل شما کیفیت خوبی نداشته باشد فرآیند حکاکی به درستی و با دقت انجام نمی شود. اگر شما هم قصد خرید ورق مولتی استایل را دارید بهتر است که قبل از کمی با کاربردها و ویژگی های آن آشنا شوید که در ادامه این مطلب از سایت آریا پلکسی درمورد این موارد با شما صحبت می کنیم. این روش مقرون به صرفه است و انرژی و هزینه کمتری از شما می گیرد.

یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین روش های تبلیغاتی به شیوه سنتی تابلوسازی می باشد که جزء اولین روش تبلیغات در دنیا محسوب می شود . همچنین یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های مورد توجه، ظاهر خاص آن می باشد. قابلیت حک و برش این ورق ها با دستگاه های لیزر توجه خاص شرکت های تبلیغاتی را جهت ساخت انواع پلاک های صنعتی، تجاری و تبلیغاتی، تندیس و لوح تقدیر و غیره به خود جلب کرده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لیبل مولتی استایل لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر