[ad_1]

انتخابات ترامپ بایدن

وزارت دادگستری هیچ مدرکی درباره تقلب گسترده رای دهندگان پیدا نکرده است.

جیمز مارتین / CNET

ویلیام بار ، دادستان کل کشور ، روز سه شنبه در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس گفت ، وزارت دادگستری ایالات متحده هیچ مدرکی از تقلب گسترده رای دهندگان که می تواند نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را تغییر دهد ، فاش نکرده است. بار به AP گفت ، این شامل تحقیقات توسط FBI و وکلای آمریکایی است.

بار به AP گفت: “تا به امروز ، ما تقلب گسترده ای را ندیده ایم که بر نتیجه انتخابات تأثیر بگذارد.” “یک ادعا وجود دارد که این یک تقلب سیستماتیک است و این ادعا این است که ماشین آلات اساساً برای تحریف نتایج انتخابات برنامه ریزی شده اند. DHS و DOJ این مورد را بررسی کرده اند و تاکنون چیزی برای اثبات آن ندیده ایم.”

بیشتر بخوانید: تقلب در رأی دهندگان: شبکه های اجتماعی با یکسری ادعاهای دروغ بازی می کنند

نظرات بار چه چیز دیگری را تقویت می کند مقامات انتخابات می گویند هیچ مدرکی در مورد تقلب در رای دهندگان وجود ندارد، از جمله رئیس جمهور دونالد کریستوفر کربس ، رئیس سابق امنیت سایبری ترامپ ، که دو هفته پیش اخراج شد پس از رد ادعاهای کلاهبرداری

تیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن در بیانیه ای در ماه نوامبر گفت: “باید از كریس كربس بخاطر سهم خود در دفاع از انتخابات تقدیر كرد و نه به خاطر گفتن حقیقت اخراج شد.” “مقامات انتخاباتی دو حزب در خود دولت – و در سراسر کشور – روشن کرده اند که ادعاهای دونالد ترامپ در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان کاملاً خلاف واقع است.”

ترامپ با وجود فقدان شواهد ، همچنان در توییت در مورد تقلب در انتخابات و سرقت انتخابات می نویسد ، در حالی که حاضر به تسلیم شدن به بایدن نیست. گروه های امنیتی انتخابات ایالات متحده انتخابات 2020 را امن ترین انتخابات تاکنون خوانده اند.

گفته می شود رودی جولیانی ، وکیل ترامپ و جنا الیس ، مشاور ارشد ستاد انتخاباتی ترامپ ، گفته اند “هیچ شباهتی به تحقیقات وزارت دادگستری ندارد.”

ما به پیگیری خود ادامه خواهیم داد حقیقت را از طریق قوه قضائیه و قانونگذار ایالت “، آنها به نیویورک تایمز گفتند.

نه وزارت دادگستری و نه ستاد انتخاباتی ترامپ بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر