[ad_1]

شبیه ساز ولوو

این آینده است.

ولوو

نوشتن بازی های ویدیویی و فن آوری های پیرامون آنها فقط امکان پذیر نیست. نه تنها به این دلیل که فناوری بی تردید خنک است ، بلکه همچنین به این دلیل است که فناوری در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی ما شروع به نفوذ می کند – و صنعت خودرو در حال مشاهده است.

به عنوان مثال ولوو را در نظر بگیرید. روز پنجشنبه ، این خودروساز سوئدی به طور مفصل توضیح داد که چگونه از جدیدترین فناوری بازی های ویدیویی برای ساخت اتومبیل های ایمن استفاده می کند. به نظر می رسد کشش دارد ، اما دور خود را بچسبانید و خواهید دید که چگونه همه چیز جمع می شود. و نه ، این روند شامل بازی های آنلاین نیست. آنقدر ها هم ساده نیست.

ولوو ترکیبی از آخرین واقعیت ترکیبی را ارائه داده است هدفون از یک شرکت سوئدی به نام Varjo ، یک لباس عرفانی تمام بدن از Teslasuit و مکانیسم بازی Unity. بله ، موتور بازی که برخی از بازی های مورد علاقه شما را تأمین می کند ، همچنین شبیه سازی هایی را انجام می دهد که مهندسان ولوو از آن در طول روز استفاده می کنند.

با هر سه آهنگ ، مردم در دنیای شبیه سازی شده به رانندگی وابسته می شوند. هدفون Varjo می تواند بین واقعیت ترکیبی جابجا شود تا پوشش بالقوه طراحی شده برای اتومبیل های تولیدی و ویژگی های ایمنی فعال را نشان دهد ، یا می تواند شما را به دنیای مجازی به عنوان یک کل هدایت کند. در زمینه دیجیتال ، مهندسان می توانند سیستم های ایمنی جدید را آزمایش کنند بدون اینکه بتوانند در دنیای واقعی آسیب واقعی ببینند.

احتمال سناریوها به معنای واقعی کلمه بی پایان هستند. تنها چیزی که لازم است برنامه نویسی جدید است و مهندسان هنگام آزمایش فناوری ایمنی و سیستم های کمکی ، بازخورد واقعی می گیرند. به عنوان مثال ، تسلسویت ضربان قلب را کنترل می کند و احساسی را از آنچه در صورت تصادف رخ می دهد بدون داشتن واقعی آن فراهم می کند. این به نظر ترسناک می آید ، اما همچنین داده های ارزشمندی را در یک محیط کاملاً امن فراهم می کند.

این نوع سازگاری فناوری از صنعت بازی های ویدیویی احتمالاً فقط آغاز کار است. و با ادامه حرکت خودروسازان و سایر شرکت ها به سمت رانندگی خودکار ، احتمالاً شاهد افزایش جنبه گیم پلی خواهیم بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا ولوو چنین شهرت زیادی دارد؟


5:22

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر