[ad_1]

apple-iphone-gift-packing-bow-9068

آنجلا لنگ / CNET

اگر فردی وحشت زده هستید ، به تقویم نگاه نکنید. چون اکنون که شکرگذاری ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری پشت سر ما هستند ، فقط دو هفته دیگر (نگاهی به مچ دست) وجود دارد که می توانید تمام خریدهای خود را برای هدایای تعطیلات انجام دهید و هنوز یک شانس منطقی برای به موقع رسیدن همه چیز دارید. . هفته گذشته در نمایشگاه Cheapskate سعی کردیم با مروری بر بهترین ایده ها برای هدایای ارزان قیمت به شما کمک کنیم.

خوب ، ما آنقدر ایده های عالی داشتیم که این هفته تصمیم گرفتیم دور دوم را به اشتراک بگذاریم. دیو ما سرمان را جمع کردیم و لیستی از شش هدیه ارزان و دو هدیه را تهیه کردیم اگر قیمت کالایی نبود.

می توانید قسمت جدید (و گذشته) را در اینجا گوش دهید:

آیا به دنبال همه پیوندها و سایر اطلاعاتی هستید که در نمایش به آنها اشاره کردیم؟ می توانید آنها را در یادداشت های نمایش ، که در پخش کننده داخلی (در بالا) موجود است ، پیدا کنید. فقط روی توضیحات کلیک کنید.

آیا می خواهید با ما تماس بگیرید؟ افکار ، سوالات و پیشنهادات خود را به قیمت show@cbsinteractive.com ارسال کنید.

اگر آنچه را می شنوید دوست دارید ، چرا از طریق برنامه پادکست مورد علاقه خود در The Cheapskate Show مشترک نمی شوید؟ ما را می توانید در Apple Podcasts ، Google Podcasts و Spotify پیدا کنید. در حالی که آنجا هستید ، چطور می توانید به ما رتبه یا بازبینی بدهید؟


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر