[ad_1]

thecrown-406-unit-02105

اما کورین در نقش دیانا ، پرنسس ولز بازی می کند.

نت فلیکس

ممکن است درام Netflix Crown وارد فصل چهارم خود شود ، اما چند مورد اضافی احتمالاً باعث جذب بینندگان جدید می شود. ارائه: پرنسس دایانا و مارگارت تاچر. هر دو در آگاهی عمومی نقش بسته اند ، اما ممکن است جزئیات پیرامون آنها قبل از دیدن تصاویر به نمایش درآمده ، کمی کوتاه شود.

بیایید به هر سوالی درباره خانواده سلطنتی انگلیس و فراتر از آن بپردازیم.

ادامه مطلب: تاج در مورد پرنسس دیانا چه کاری درست (و غلط) انجام می دهد

thecrown-402-unit-01364

جیلیان اندرسون نقش مارگارت تاچر ، نخست وزیر سابق انگلستان را بازی می کند.

نت فلیکس

اعضای اصلی خانواده چه کسانی هستند؟

علاوه بر ملکه الیزابت دوم (اولیویا کلمن) ، فصل 4 نیز دنبال می شود:

  • شاهزاده فیلیپ (توبیاس منزیس) ، شوهر ملکه
  • پرنسس مارگارت (هلنا بونهام کارتر) ، خواهر کوچک ملکه
  • ملکه الیزابت (ماریون بیلی) ، مادر ملکه
  • لورد مونت باتن (چارلز رقص) ، افسر و دولتمرد نیروی دریایی سلطنتی انگلیس و عموی شاهزاده چارلز
  • پرنسس آن (ارین دوهورتی) ، تنها دختر ملکه
  • شاهزاده چارلز (جاش اوکانر) پسر بزرگ ملکه و شاهزاده ولز
  • کامیلا پارکر بولز (زمرد رازیانه) ، دوست دختر سابق پرنس چارلز ، که با اندرو پارکر بولز ازدواج کرد
  • لیدی دیانا اسپنسر (اما کورین) ، دختر جان اسپنسر ، هشتمین ارل اسپنسر و همسر آینده شاهزاده چارلز

IRA چیست؟

در آغاز فصل 1979 ، لورد مونت باتن ، عموی بزرگ شاهزاده چارلز ، هنگام ماهیگیری در یک قایق در شمال غربی ایرلند در یک حمله بمبی کشته شد. IRA ، ارتش جمهوری خواه ایرلند ، مسئول اعدام است. IRA یک سازمان شبه نظامی بود که در اواخر دهه 1960 برای پایان دادن به حاکمیت انگلیس در ایرلند شمالی ظهور کرد. وی به عنوان یک سازمان تروریستی در انگلستان و یک سازمان غیرقانونی در جمهوری ایرلند تعیین شده است.

چرا شاهزاده چارلز با کامیلا ازدواج نکرد؟

پرنس چارلز و کامیلا اوقات مشترکی را به عنوان یک زن و شوهر می گذرانند ، اما رابطه آنها پس از پیوستن چارلز به نیروی دریایی سلطنتی در سال 1973 پایان می یابد. به عنوان یک همسر برای پادشاه آینده این دو دوست بودند و پس از مرگ لورد مونت باتن ، چارلز غمگین به كامیلا اعتماد كرد و اكنون ازدواج كرده بود. سرانجام ، آنها عاشقانه خود را تجدید کردند و رابطه برقرار کردند.

thecrown-403-unit-03256-RT

زمرد رازیانه نقش کامیلا شان را بازی می کند.

نت فلیکس

چرا شاهزاده چارلز در عوض با دیانا ازدواج کرد؟

چارلز در سال 1977 هنگام بازدید از مانور اسپنسر با دیانا آشنا شد. در آن زمان ، وی خواهر بزرگتر او ، لیدی سارا را ملاقات کرد. هر دو از هم جدا شدند و چارلز دیانا را تعقیب کرد. او روی کاغذ تمام ویژگی های مناسب ازدواج را داشت: دختر یک کانت با روابط سلطنتی و بدون دوست پسر سابق با داستان هایی که روزنامه های مطبوعات می خوردند. در سال 1981 ، چارلز به دیانا ، كه در آن زمان 20 سال داشت ، پیشنهادی ارائه داد و او پذیرفت.

مارگارت تاچر کیست؟

مارگارت تاچر از سال 1979 تا 1990 نخست وزیر انگلیس بود. وی با دوام ترین نخست وزیر انگلیس از سال 1827 و اولین زنی بود که این پست را به عهده داشت. نام مستعار او “بانوی آهنین” از سیاست و سازش سازش ناپذیر او ناشی می شود.

چرا مارگارت تاچر استعفا داد؟

تاچر در سه انتخابات متوالی متوالی حزب محافظه کار را به پیروزی رساند. اما پس از 11 سال حضور در دفتر عالی انگلیس ، تاچر استعفا داد. در اصل ، این به دلیل سیاست مالیاتی و مخالفت آن با ادغام بیشتر انگلیس در جامعه اروپا و از بین بردن برخی اعضای حزب آن است. وی نتوانست اکثریت آرا annual سالانه حزب محافظه کار برای انتخاب رهبر را به دست آورد. در سال 1990 ، او استعفا را اعلام کرد و جان میجر جانشین وی شد.

thecrown-407-unit-00049-RT

هلنا بونهام کارتر نقش پرنسس مارگارت ، خواهر کوچک ملکه را بازی می کند.

نت فلیکس

آیا پرنسس مارگارت ازدواج کرده بود؟

در قسمت 7 ، پرنسس مارگارت ، خواهر کوچکتر ملکه ، می فهمد که او نمی تواند در کنار عشق خود باشد “درک” کور “جنینگز (تام بورک) زیرا کارمند دولت می خواهد کشیش کاتولیک شود و” دوست ” دوروتی “- همجنسگرا. این اولین باری نیست که مارگارت عاشق می شود. هنگام بحث در مورد عشق پرنس چارلز به کامیلا ، مارگارت به تاجی اشاره می کند که مانع ازدواج وی با سردار عشق خود از گروه پیتر تاونسند می شود. در 22 سالگی ، وقتی مرد مطلقه ، 16 سال بزرگتر بود ، از او خواستگاری کرد. این عوامل در تأیید تاج ازدواج آنها نقش داشت. در سال 1960 ، مارگارت با عکاس آنتونی آرمسترانگ جونز ازدواج کرد ، اما در سال 1978 آنها طلاق

آیا پرنسس دایانا واقعاً در اپرای رویال می رقصد؟

بله ، پرنسس دیانا در سال 1985 برای یک اجرای رقص غافلگیرانه در Opera House روی صحنه ظاهر شد. دیانا به رقصنده وین اسلیپ روی آورد و آنها برنامه عادی بیلی جوئل را از Uptown Girl برای یک رویداد خصوصی رقصیدند تا از حامیان تشکر کنند. که از باله سلطنتی حمایت کرده بود. فقط چند عکس سیاه و سفید از شب بیرون آمد.

چه اتفاقی برای پرنسس دیانا افتاد؟

پایان فصل اوایل دهه 90 است و پرنسس دایانا و پرنس چارلز دو فرزند دارند ، شاهزاده ویلیام و پرنس هری. اما هر دو کارهایی داشتند و پرنس چارلز مصمم به جدایی بود. فصل آینده احتمالاً شاهد اتفاقاتی خواهیم بود که منجر به طلاق این زوج در سال 1996 پس از 15 سال ازدواج شده است. پس از طلاق ، دیانا همچنان عضوی از خانواده سلطنتی قلمداد می شود ، زیرا مادر شاهزاده انتظار داشت روزی بر تخت سلطنت بنشیند.

در سال 1997 ، در حالی که راننده در حال فرار از پاپاراتزی بود ، دیانا در یک تصادف اتومبیل در تونل Pont de Alma در پاریس به طرز فجیعی کشته شد. او 36 ساله بود.

نظر خانواده سلطنتی واقعی در مورد نمایش چیست؟

ما هرگز واقعاً نخواهیم فهمید ، زیرا بعید است خانواده سلطنتی هرگز به تماشای The Crown اعتراف کنند. اما به گفته منابع نزدیک به خانواده ، آنها بزرگترین طرفدار نیستند.

پنی هونور ، زندگینامه نویس سلطنتی به لندن تایمز گفت که چارلز احتمالاً در فصل 4 از صحنه ای که لرد مونتباتن گفت خانواده سلطنتی از رابطه چارلز با کامیلا ناامید شده اند “به طرز باورنکردنی ناراحت خواهد شد” و این امر به برکناری مونت بابا توسط کامیلا افزود. از نظر چارلز “فقط از نظر تاریخی دقیق نیست”.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر