[ad_1]

hobm-unit-05816р

دنی در The Haunting of Bly Manor ، اکنون در Netflix است.

نت فلیکس

اگر هنوز درگیر فاجعه است عمارت ارواح Bly در Netflix ، امتیاز برادران نیوتن را افزایش دهید ، زیرا موارد بیشتری برای قرار دادن وجود دارد. بسیاری از اتفاقات رخ می دهد در عمارت در حومه شهر، با رمز و رازهایی که در اطراف خانه دار خانم گروس و بانوی بی چهره در دریاچه گشوده شده است. اگر چند جزئیات مهم را از دست ندهید ، در اینجا چند پاسخ به بزرگترین پازل ها و س questionsالات Bly Manor آورده شده است.

ادامه مطلب: چطور قرار بود “Bly Manor Chase” نتفلیکس به پایان برسد

توجه: اسپویلرها می آیند

hobm-unit-01552р

دنی و جیمی در The Haunting of Bly Manor.

نت فلیکس

شخصیت کارلا گوگینو کیست؟

گوگینو در فیلم Haunting of Hill House ، اولین اثر وحشتناک مایک فلاناگان ، در نقش اولیویا ، مادر خانواده کرین بازی می کند. در اینجا او نسخه قدیمی جیمی را بازی می کند ، که داستان Bly Manor (برگزار شده در لندن ، 1987) در مراسم عروسی Flora Wingrave (در شمال کالیفرنیا ، 2007) را روایت می کند. سرانجام ، او متوجه می شود که داستان ترسناک او واقعاً یک داستان عاشقانه با زن و شوهر دنی کلایتون است که ویکتوریا پدرتی ، وی را با نام نل در هیل هاوس بازی می کنند.

نمایش زرد چیست؟

نمایش زرد شبح نامزد دنی ادموند است که پس از پایان نامزدی دنی به طرز دلخراشی درگذشت. دنی از کودکی بهترین دوستان ادموند بود ، اما خانواده وی تحت فشار قرار گرفت تا با او ارتباط برقرار کند و از جنسیت او چشم پوشی کند. یک شب ، بعد از اینکه ادموند فهمید که دنی نمی خواهد با او ازدواج کند ، آنها درگیر می شوند ، که منجر به بیرون ریختن ادموند از ماشین آنها می شود ، درست در یک کامیون در حال پیشروی. عینک شبح او با انعکاس زرد چراغ ها می درخشد.

خانه عروسک های فلورا چگونه کار می کند؟

از آنجا که فلورای جوان می تواند شبح ربکا جسل و خانم را در دریاچه ببیند ، طلسم هایی را از آنها در خانه عروسک های خود قرار می دهد و آنها را در هر کجا که هستند ردیابی می کند. روح بی چهره یک کودک ویکتوریایی که فلورا دوست است همچنین به حرکت موقعیت آنها در خانه عروسک کمک می کند. فلورا و برادرش مایلز نمی خواهند دنی ارواح را ببیند زیرا شبح ربکا و پیتر کوئینت به آنها گفته است حضور خود را فاش نکنند. آنها همچنین می ترسند که دانی توسط خانمی که کوینت را کشت ، مورد حمله قرار گیرد.

hobm-unit-03828р

مایلز و دنی

نت فلیکس

آیا مایلز شر است؟

با وجود فلسفه مومی شر در انسان ها ، مایلز تمام تلاش خود را کرد تا از مدرسه شبانه روزی اخراج شود و به خواهرش در خانه در بلی بپیوندد. در حالی که تمام بازیهایش در مدرسه کارهای شخصی او بود ، رفتار ترسناک او نسبت به دنی به مالکیت جسد کوینت خلاصه می شود.

چه اتفاقی برای ربکا جسل افتاد؟

دنی می فهمد که فرماندار سابق ربکا در دریاچه ای در نزدیکی خودکشی کرده است. بعداً فهمیدیم که این خودکشی پس از رد ربکا توسط معشوقش کوینت ، که برای Wingraves به عنوان راننده کار می کرد ، رد شد. شب کوینت ، ربکا را متقاعد می کند که با او به آمریکا برود ، او با بانویی در دریاچه روبرو می شود که او را می کشد. هنگامی که او به عنوان یک شبح به ربکا بازگشت ، بدن او را تصاحب می کند و او را در دریاچه غرق می کند تا آنها بتوانند اجساد فلورا و مایلز را بگیرند و زندگی جدیدی را آغاز کنند.

آیا هانا گروس تمام وقت مرده بود؟

هنگامی که دنی برای اولین بار به عمارت Bly می رسد ، خانم گروس ، که اکنون یک شبح است ، از او استقبال می کند. درست قبل از رسیدن دنی ، هانا متوجه چیز عجیبی از مایلز که از زمان بازگشت از مدرسه شبانه روزی بازی می کند ، شد. او که می خواست به او کمک کند همانطور که خودش می گوید عمل می کند و به دنبال او به جنگل می رود ، جایی که او او را به پایین چاه هل می دهد. البته مایلز توسط کوینت تسخیر شده است. هانا بلافاصله به یک شبح تبدیل می شود ، اما هنوز زنده می ماند و لحظاتی بعد به دنی سلام می کند. شکافی که وی همچنان مشاهده می کند ترک در کف چاه است – آخرین چیزی که قبل از مرگ می بیند. او همچنان جسمی باقی می ماند زیرا وقتی متوجه شد مرده است آن “لحظه” را نداشته است ، خصوصاً اینکه در کنار افرادی است که همچنان تایید می کنند کیست.

چه کسی تماس تلفنی برقرار می کند؟

دنی و این باند در ابتدا معتقدند که کوینت زنده است و بدون اینکه متوجه شوند او مرده است ، با خانه تماس می گیرد تا با ربکا صحبت کند. اما در واقع هنری ، دایی وینگراوز است. هنری قبل از مرگ والدین وینگراو ، با همسر برادرش شارلوت وینگراو رابطه داشت و فلورا در واقع دخترش بود. او به امید بازگشت فلورا به عمارت زنگ می زند.

“پرش رویایی” چیست؟

رد شدن از رویاها همان چیزی است که فلورا هنگامی که ربکا صاحب بدن خود است ، تجربه می کند. او فلورا را به خاطرات خوش مادرش باز می گرداند ، که به او توصیه می کند چگونه با پسری که همچنان با او روبرو می شود دوست شود ، همچنین به عنوان یک کودک ویکتوریایی دوست شود. فلورا متوجه می شود که در خواب است زیرا به جای اینکه بسیار جوانتر باشد خاطرات سن فعلی خود را زنده می کند.

در قسمت 5 چه اتفاقی برای هانا افتاد؟

در قسمت 5 ، هانا از خاطرات خود می گذرد ، از جمله اولین مصاحبه اش با اوون. اما وقتی او درباره آن فکر می کند تغییر می کند. او حتی در لحظه ای که بانوی در دریاچه کوینت را می کشد ، که ممکن است همان خاطره خانه باشد ، فرود می آید. هانا خاص به نظر می رسد ، قادر به پریدن در خاطرات دیگران است.

برنامه پیتر کوینت چه بود؟

وقتی کوینت تبدیل به یک شبح می شود ، او شروع به یادگیری آنچه می تواند و نمی تواند انجام دهد ، از جمله اینکه در صورت دعوت می تواند شخصی را به طور دائمی مالک شود. او مجبور است این کار را به زودی انجام دهد زیرا ارواح Bly سرانجام چهره و خاطرات خود را از دست می دهند. او ربکا را راضی می کند که اجازه دهد جنازه او را بردارد ، اما وقتی فهمید هنوز نمی تواند بلای را ترک کند ، او را غرق می کند و او را به یک شبح تبدیل می کند. علی رغم اعتماد او ، او با طرح جدید او برای داشتن فرزندان Wingrave موافقت می کند تا آنها بتوانند با هم باشند و کودکان را برای همیشه به خاطرات خوش پدر و مادرشان برگردانند.

hobm-205-unit-01755р

کوینت و فرزندان وینگراو.

نت فلیکس

بانوی دریاچه کیست؟

بانوی موجود در دریاچه شبح ویولا ویلوبی است که کیت سیگل بازی می کند ، معروف به تئو از هیل هاوس نیز هست. او دختر صاحب Bly Manor است که قرن ها پیش توسط خواهر خودش ، Perdita کشته شد. ویولا به دلیل بیماری ریوی بیمار شد ، اما از ادامه روحیه کشیشی خودداری کرد. سرانجام ، پدیتا که دیگر قادر به تحمل وخیم شدن اوضاع و خشونت نبود ، ویولا را با بالش خفه کرد. او با همسر ویولا آرتور ازدواج کرد و از دخترش ایزابل مراقبت کرد. در آستانه ورشکستگی ، پردیتا صندوقی از لباس ها و جواهراتی را که ویولا به ایزابل می گذارد ، باز می کند و قصد دارد آنها را بفروشد. شبح ویولا ظاهر می شود و پردیتا را می کشد. آرتور که فکر می کرد صندوقچه نفرین شده است ، آن را در دریاچه غوطه ور کرد. حالا شبح بی چهره ویولا شب از آب بیرون می آید ، در جستجوی عمارت دخترش است و کسی را که سر راهش قرار دارد می کشد ، گرچه خاطره ای ندارد. تا زمانی که شبح او در آنجا بماند ، هر کس دیگری که روی زمین بمیرد در “چاه گرانش” او گرفتار می شود ، و قادر به حرکت به جلو نیست.

در آخر دنی در دریاچه چه می کند؟

دنی پس از شنیدن جزئیات کوینت چگونه فلورا و مایلز می توانند او و ربکا را به بدن خود دعوت کنند ، دنی برای نجات فلورا از غرق شدن ، همان کار را با ویولا در دریاچه انجام می دهد. این همه ارواح دستگیر شده را از Bly آزاد می کند. اما دنی با بردن ویولا به بدنش عهد می کند که روزی ویولا را بگیرد. همانطور که او و جیمی برای شروع زندگی جدیدی در آمریکا حرکت می کنند ، دنی به طور فزاینده چشم اندازهای ویولا را در بازتاب خود می بیند. پس از تقریباً خفه کردن جیمی در یک شب ، دنی به عمارت بلای بازگشت و در دریاچه غرق شد و سرگردانی های ویولا را در شب از سر گرفت.

چرا فلورای مسن تر لهجه آمریکایی دارد؟

هنری بعد از هر اتفاقی که برای فلورا و مایلز در Bly Manor رخ داد ، تصمیم می گیرد آنها را به ایالات متحده منتقل کند و از شیاطین خود در این کار جلوگیری کند. بچه های Wingrave احتمالاً همسن بازیگران هستند – 9 (آملی بی اسمیت) و 12 (بنیامین ایوان آینسورث) ، بنابراین وقتی آنها به آمریکا می روند ، هنوز چشمگیر هستند و می توانند به راحتی لهجه کنند. آنها همچنین فقط خاطره ای جزئی از زمان خود را در Bly دارند (فقط خاطرات خوب) ، که زندگی در انگلیس را آسان تر می کند.

چرا نام فلور قدیمی متفاوت است؟

وقتی جیمی بزرگتر داستان Bly Manor را تعریف می کند ، نام فرزندان Wingrave را تغییر می دهد – به عمد از نام میانی Flora استفاده می کند – بنابراین آنها نمی دانند که در این ماجرا دخیل هستند. ما واقعاً نمی دانیم اسم فلورا در بزرگسالی چه بود ، اما “فلورا” همیشه نام میانی او بوده است.

چگونه روح دنی به اتاق هتل جیمی برمی گردد؟

همانطور که دنی و هنری ارواح شخصی و همتایان ماورا sup طبیعی خود را می بینند ، ممکن است شبح دنی که به نسخه قدیمی جیمی در اتاق هتل نگاه می کند همان شبح سرگردانی در قلمرو بلای نباشد. پس از همه ، جشن عروسی در آمریکا برگزار نشد تا اینکه فلورا و مایلز با هنری برای شروع زندگی جدید به آنجا نقل مکان کردند.

پدرتتی در گفتگو با BuzzFeed در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کند روح دنی قبلاً از جیمی دیدار کرده است گفت: “من فکر می کنم دنی همیشه با جیمی است.”

آملیا ایو بازیگر نقش جیمی گفت: “من معتقدم که دنی در تمام مدت با جیمی بوده است.” “از زمانی که جیمی او را زیر آب دید ، دیگر آنجا را ترک نکرده است.”

در The Haunting of Hill House ، استفان کرین این توصیف از ارواح را ارائه می دهد: “ارواح گناه دارند. ارواح رازهایی هستند. ارواح پشیمان و ناکام هستند. اما بیشتر اوقات … بیشتر اوقات روح تمایل است.” همین ایده را می توان در اینجا بازی کرد ، جیمی در را نیمه باز گذاشته و سینک ظرفشویی را با آب پر می کند ، به امید اینکه دنی برگردد.

چند شبح پنهان وجود دارد؟

طبق اینستاگرام رسمی The Haunting of Bly Manor ، در مجموع 134 شبح مخفی وجود دارد.

بعدش چی؟

تفاوت هیل هاوس و Bly Manor دو سال بود. با توجه به مشغله برنامه Flanagan ، از جمله یک سری دیگر از Netflix ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم که او پس از آن چه داستان شبحی را اقتباس می کند. در اینجا ما بیشتر به مرحله استراحت شیرجه می زنیم.

ادامه مطلب: اینترنت: این پایان توضیح داده شد و پاسخ همه س questionsالات شما بود[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر