[ad_1]

پروژکتور vava-4k

برای داشتن یک تجربه 4K HDR به اندازه این پروژکتور را جلوی دیوار خود پارک کنید 150 اینچ.

وای

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

من می دانم که برای کریسمس چه می خواهم. (در واقع ، هانوکا ، اما معنای من را می فهمید.) این پروژکتور Vava 4K HDR است که یک تصویر ماموت زیبا را به دیوار منفجر می کند و تعدادی از چالش ها را که معمولاً با تنظیمات پروژکتور مرتبط هستند حل می کند. به طور منظم به قیمت 2800 دلار فروخته می شود ، اما برای مدت محدودی تخفیف قابل توجهی وجود دارد: لیزر پرتاب فوق العاده کوتاه Vava 4K Projector UHD با قیمت 1950 دلار فروخته می شود. این تنها سومین بار است که چنین کاهش زیادی وجود دارد. هر بار که این اتفاق می افتد ، پروژکتور به سرعت می فروشد. (اگر این اتفاق افتاد ، روز یکشنبه دوباره بررسی کنید ، زیرا ارائه دهنده دیگری وجود دارد که در این کار شرکت خواهد کرد.)

پروژکتور پرتاب کوتاه کوتاه چیست؟ یکی که می توانید درست زیر صفحه یا دیوار پارک کنید. که مشکلات سقف سنتی ، قابل توجه است. بعلاوه ، Vava دارای موسیقی متن داخلی Harman Kardon است ، یکی با پشتیبانی صوتی Dolby و DTS. این بدان معنی است که شما می توانید از یک دستگاه صوتی اضافی (و از راه دور و سیم کشی همراه آن) انصراف دهید.

پروژکتور با نسخه تخصصی اندروید کار می کند ، اما دست و پا گیر و محدود است. وقتی می گویم می خواهید Fire TV یا پخش کننده Roku مورد علاقه خود را روشن کنید باور کنید. سه ورودی HDMI وجود دارد ، بنابراین فضای کنسول بازی و سایر دستگاه ها را خواهید داشت. (یکی از آنها HDMI ARC است ، در صورتی که بخواهید از سیستم صوتی داخلی نیز فراتر بروید).

من در اوایل سال جاری توانستم Vava را آزمایش کنم. این چیزی است که من یاد گرفتم:

  • نسیم ایجاد و کار است ، اثبات مثبت بودن پروژکتورهای UST برای آینده مثبت است. یک جعبه ، یک دیوار
  • این یک تصویر واضح و واضح ایجاد می کند – تصویری که می توانید آن را حتی در یک اتاق با نور مناسب به راحتی مشاهده کنید (اگرچه بدیهی است که همیشه تاریک تر نیز بهتر است).
  • بلندگوهای داخلی عالی به نظر می رسند ، اگرچه پروژکتور خود نویز ثابت سطح پایین فن را تولید می کند که در صحنه های ساکت می تواند کمی باعث حواس پرتی شود. این واقعاً تنها دینگ محصول من است.
  • پروژکتورهای UST در دیوارهای ناصاف نسبت به پروژکتورهای سنتی کمتر ببخشند. برای داشتن بهترین تجربه کلی ، احتمالاً می خواهید روی یک صفحه نمایش مناسب سرمایه گذاری کنید. (همچنین می توانید خودتان ارزان بسازید.)
  • یکی میخوام

با استفاده از این پروژکتور ، شما فقط به میزان فضای دیواری خود محدود می شوید: این می تواند تصویری را تا اندازه 150 اینچ تهیه کند. (و حداقل 80 اینچ.) این همان سینمای خانگی جدی است.

در واقع ، اگر فکر می کنید سینماها به زودی بر نمی گردند و می خواهید تجربه صفحه نمایش بزرگ را به بهترین شکل ممکن بازسازی کنید ، این یک روش عالی برای انجام این کار است. وقتی قلک را باز می کنم ببخشید تا ببینم آیا به هر روشی می توانم آن را تاب بدهم یا نه

تفکرات شما؟

بیشتر بخوانید: بهترین پروژکتور سینمای خانگی برای سال 2020

در ابتدا در سال جاری منتشر شد. برای بازتاب قیمت های جدید به روز شده است. معامله جایزه منقضی شده حذف شد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

شش موردی که باید در مورد پروژکتورهای سینمای خانگی بدانید


2:33


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر