[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوچرخه برقی یا اسکوتر هدیه ای عالی برای خرید در تعطیلات برای کسی است ، مخصوصاً اگر به محیط زیست اهمیت می دهد. و حالا این دوشنبه سایبری معاملات در حال انجام است ، ما لیستی از بهترین پیشنهادات و تخفیف های خود را که مشاهده می کنیم ، جمع آوری کرده ایم دوچرخه الکترونیکی و اسکوتر برقی. ما این لیست معاملات بیشتر را به روز خواهیم کرد تا زمانی که متوجه آنها شویم.

Swagtron

دوچرخه الکترونیکی Swagtron EB5 Pro برای جمعه سیاه 500 دلار قیمت دارد. با این وجود می توانید با کد تبلیغاتی 10 دلار اضافی پس انداز کنید 10OffEB5 پیشنهادات. این موتور الکتریکی حداکثر 15.5 مایل زمان سفر دریایی را ارائه می دهد و برای ذخیره سازی تاشو است.

Swagtron

اسکوتر برقی Swagtron Swagger 7T Transport با قیمت 400 دلار به فروش می رسد اما با کد تبلیغاتی 40 دلار اضافی پس انداز می کنید 40OFFSWAG7T. باتری قابل تعویض آن با شارژ تا 18 مایل دوام می آورد.

جوزف کامینسکی

خط Scrambler همیشه مورد علاقه بوده است. HyperScrambler 2 اصلی ، باتری دوگانه 52 ولت ، HyperScorpion و بقیه خط تولید آن تا 26 نوامبر به فروش می رسد. 100 دلار تخفیف 500 دلاری همراه با کد دریافت کنید تعطیلات هنگام پرداخت

سارا تو / CNET

یکی از اولین اسکوترهای برقی که امسال آزمایش کردیم Apollo Pro بود. از آن زمان ، روروک مخصوص بچه های آپولو رشد کرده و ده دستگاه از آنها در حال حاضر برای فروش هستند. Apollo Light تصادفی با قیمت 649 دلار (پس انداز 100 دلار) و فوق العاده سریع ، فوق العاده سریع ، 32 میلیون دلار Apollo Ultra با قیمت 3،299 دلار (300 دلار پس انداز) وجود دارد. این فروش از هم اکنون به دوشنبه سایبری یا دوام سهام ادامه دارد. من در حال حاضر Apollo Ghost را آزمایش می کنم و می توانم به شما اطمینان دهم که این یک اسکوتر هیبریدی عالی است.

سارا تو / CNET

دوچرخه های Rad Power برخی از دوچرخه های الکترونیکی ارزان قیمت ، قابل تنظیم و قابل اعتماد را در بازار ارائه می دهد و در حال حاضر در Radet Runner مورد علاقه CNET همراه با سایر معاملات در فروش است. قیمت ها تا 30 نوامبر کاهش یافته است.

جوزف کامینسکی

ما در حال کار بر روی بهترین لیست دوچرخه های باری هستیم و نسخه الکتریکی Bunch Bike Original 2020 در این لیست قرار می گیرد. فضای این موتور سیکلت بیشتر از صندوق عقب اتومبیل سنتی است که برای خرید بسیار مناسب است ، اما همچنین می تواند چهار کودک کمربند ایمنی را با خیال راحت در خود جای دهد. آنها همچنین دارای فروش دوچرخه های پیش دبستانی ، K9 و کوپه بار هستند.

اگر هرگز روی Onewheel نپریده اید ، پس از آن صرف نظر کنید. این یک محصول عالی در ایالات متحده آمریکا است و معاملات متعددی برای جمعه سیاه انجام شده است ، از جمله XR با قیمت 1624 دلار (175 دلار تخفیف) و Onewheel Pint با قیمت 875 دلار پس از تخفیف 75 دلار. اگر دو یا چند تخته بخرید ، هر کدام 25 دلار تخفیف اضافی دارند ، بنابراین دو تخته 50 دلار ، سه تخته 75 دلار و غیره می دهد و همه لوازم جانبی 25٪ تخفیف دارند. بسته ها تا 375 دلار در دسترس هستند. همه معاملات تا 30 نوامبر ادامه دارد.

جوزف کامینسکی

نکته خوب در مورد اسکوتر Veo Astro Go کیفیت ساخت خوب و چراغ های عقب داخلی آن است – به اندازه ای که بتواند در هر ساعت از روز دیده شود – و قیمت مناسب آن. و این قیمت تا 30 نوامبر حتی بهتر خواهد بود.

سارا تو / CNET

یکی از اسکوترهای مورد علاقه ما در برابر پنچری Widewheel Pro است. این فروش از هم اکنون تا اول دسامبر آغاز می شود ، یا در حالی که تجهیزات به پایان می رسد ، همراه با چندین مدل دیگر: Horizon (150 دلار تخفیف) ، Cityrider (150 دلار تخفیف) ، Mantis 10 (200 دلار تخفیف) و Inokim Quick 4 (400 دلار تخفیف) در مایع فریدر.

VanMoof

ممکن است آخرین مدل نباشد ، اما VanMoof S2 همچنان می تواند شما را به سبک و سیاق درآورد. در حال حاضر ، فروشگاه VanMoof دارای تعداد محدودی سهام قدیمی با تخفیف 60 درصدی است

آشفته

ما در حال حاضر Turboant X7 Pro را آزمایش می کنیم. تاکنون معلوم شده است که این یک اسکوتر مناسب برای انجام سفارشات است. در حال حاضر X7 Pro و Turboant X7 (419 دلار) در معرض فروش قرار گرفته اند و آن را به گزینه ای سطح پایین تبدیل می کنند.

رانندگی

Ridepanda را ملاقات کنید: بخشی از Geek Squad ، بخشی از سرویس Apple Care با بخشی از سس مخفی مخصوص خریداران برق است. خدمات Ridepanda نه تنها کاربران را از طریق فرآیند خرید یک دوچرخه الکترونیکی ، اسکوتر الکترونیکی یا موتورگازی جدید راهنمایی می کند ، بلکه گزینه هایی برای مونتاژ دوچرخه در خانه ، تعمیرات ، تعمیر و نگهداری ، بیمه سرقت ، ضمانت نامه های طولانی مدت ، برنامه های پرداخت نیز دارد. و ارتقا product محصول. هر سرویس را می توان به صورت a la carte خریداری کرد. تخفیف 50 دلاری از 500 دلار به بالا برای کلیه محصولات و خدمات اعمال می شود.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر