[ad_1]

amazon-echo-2020-2

کریس مونرو / CNET

اگر مورد جدیدی دارید آمازون اکو بلندگوی هوشمند ، الف انگشتر بادامک یا حلقه کانون توجه، ممکن است بخواهید تنظیمات برنامه الکسا خود را بررسی کنید: آمازون به طور خودکار تغییر می کند پیاده رو، قابلیتی که بخشی از پهنای باند Wi-Fi شما را قطع می کند تا یک شبکه از راه دور برای دستگاه های آمازون با استفاده از سیگنال های رادیویی بلوتوث یا 900 مگاهرتز برای برقراری ارتباط ایجاد کند ، تا بخواهید “روشن” شود.

پیاده رو آمازون پتانسیل افزایش طیف وسیعی از وسایل هوشمند خانگی شما را دارد – و آنها را با فاصله بیشتری از روتر و سایر تجهیزات قابل اعتمادتر می کند – اما حریم خصوصی و پیامدهای امنیتی تا حد زیادی آزمایش نشده باقی مانده اند.

ادامه مطلب: نحوه خاموش کردن پیاده رو آمازون در برنامه الکسا

در حالی که پیاده رو هنوز زنده نیست ، برخی از کارشناسان حریم خصوصی نگرانی ها را در مورد فعال سازی خودکار ابراز کرده اند. کاربران گزارش دادند که به صورت آنلاین تعویض می شوند و من متوجه شدم که Sidewalk علی رغم تعمدی ، در برنامه الکسا من “قرار داده شده” نه فعال کردن آن در هنگام راه اندازی اولیه.

screen-shot-2020-11-11-30-at-5-09-24-pm.png

آمازون این ایمیل را حداقل برای برخی از مشتریان ارسال کرده است ، حتی اگر به نظر می رسد ایمیل به پوشه “تبلیغات” برای کاربران Gmail رفته است.

عکس صفحه توسط دیوید پریست / CNET

آمازون حداقل برخی از کاربران را در رابطه با این نسخه از طریق ایمیل ارسال کرده و می گوید Sidewalk تا اواخر سال در دسترس نخواهد بود.

سخنگوی آمازون گفت: “ما با دستگاه های قابل قبول به مشتریان موجود اکو اطلاع رسانی کرده ایم که دستگاه های آنها بخشی از پیاده رو خواهد بود و اینکه چگونه می توانند تنظیمات ترجیحی خود را قبل از روشن شدن ویژگی تغییر دهند.” “مشتریان می توانند تنظیمات پیاده رو Amazon Amazon خود را هنگام تنظیم دستگاه یا در هر زمان از تنظیمات موجود در برنامه الکسا به روز کنند.”

بیشتر بخوانید: پیاده رو آمازون کل محله های هوشمند را ایجاد می کند. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست


در حال پخش:
این را نگاه کن:

HomePod Mini در مقابل Echo Dot در مقابل Nest Mini: یافتن …


11:40

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر