[ad_1]

1-track-ship-feb2020-basic-image

جوال رایان

حق رای دادن Star Trek ، زنده و سرحال است Star Trek: Discovery در حال حاضر جریان و هنوز در تولید نشان می دهد. اما اگر در دنیای Star Trek تازه وارد باشید چه می کنید؟ به بشکه فازی مجموعه ای گیج کننده از نمایش ها ، شخصیت ها و حتی جدول زمانی خیره خواهید شد. اگر در مورد بورگ کنجکاو هستید ، از کجا در جهان باید با Star Trek شروع کنید؟

پس از جستجوی زیاد برای برش (بعدا خواهید فهمید) ، در اینجا توصیه من این است: از ابتدا با سری اصلی شروع کنید. از آنجا ، می توانید بهترین راههای Trek را ارائه دهید. گزینه دیگر رعایت جدول زمانی در جهان است ، اما این کاملا گیج کننده است. با غوطه ور شدن در STU به ترتیب شماره ، بهتر از برخی از نق زدن ها و شوخی ها و ارجاعاتی که بعداً ارائه می شوند قدردانی خواهید کرد و در این مسیر هم زمینه و هم تداوم خواهید یافت.

سفر سریع به Trek

کمبود وقت؟ حتی مطمئن نیستید که این تجارت Trek یک فنجان چای شما است؟ با تعهد کم یک راه ساده برای کشف این موضوع وجود دارد: قسمت اصلی دانه کیهانی (S1 ، E22) را تماشا کنید ، سپس فیلم Star Trek II: خشم خان آنها به هم پیوستند 1982 را تماشا کنید. در حالی که یک شخصیت شرور خارق العاده را ارائه می دهید ، اولین مورد طعم کل فعالیت را به شما می دهد. دوم فقط یکی از بهترین فیلم های علمی-تخیلی لعنتی است که تاکنون ساخته شده است.

اما اگر وقت بیشتری دارید (و چه کسی امروزه این کار را نمی کند؟) ، بگذارید اجزای سازنده یک بنیاد محکم Star Trek را به شما بدهم. این به هیچ وجه راهنمای جامعی برای حق رای دادن نیست ، بلکه فقط بهترین ماده اولیه است تا بتوانید از شر همه موارد بعدی خلاص شوید.

در Amazon Prime تماشا کنید: دانه فضایی (نسخه اصلی) | Space Seed (نسخه بازسازی شده) | Star Trek II: The Wrath of Khan (نسخه نمایشی)

تماشا کردن دسترسی کامل CBS: دانه فضایی

در Netflix تماشا کنید: دانه فضایی

سریال اصلی

tos028251.jpg

پیشتازان Star: سریال اصلی به لطف بازیگران عالی داستان پردازی و کاریزماتیک هنوز هم ماندگار است.

نقطه تأمل: سه فصل اصلی فیلم Star Trek نزدیک به 70 قسمت را پوشش می داد که معادل نزدیک به هفت فصل از بسیاری از مجموعه های تلویزیونی مدرن است. (برای مقایسه ، بازی تاج و تخت 73 قسمت در هشت فصل تولید کرد.)

آیا این نمایش از دهه 60 کمی دوستانه بودن را احساس می کند؟ البته ، در مکان ها ، اگرچه حداقل به نظر می رسد از آنچه انتظار دارید بهتر باشد. در سال 2006 ، تلویزیون CBS شروع به انتشار قسمتهای TOS با وضوح بالا بازسازی شده ، با عکسهای جلوه به روز شده برای مواردی مانند فضای بیرونی کشتی و سیارات بیگانه کرد. این نسخه های بازسازی شده همان چیزی است که شما در حال حاضر در جریان مانند Amazon Video ، CBS All Access و Netflix خواهید یافت.

اما جذابیت واقعی در اینجا همیشه جذابیت بازیگران ، قدرت داستان و سرگرمی سه قلوهای کرک-اسپاک-مک کوی بوده است – عناصری که حدود 50 سال بعد رفتار زیبایی دارند. این ممکن است علمی تخیلی باشد ، اما درام انسانی نیز مرتبط است. به همین دلیل است که ما همچنان در حال تماشا هستیم – و به همین دلیل شما باید شروع کنید.

قسمتهای اصلی TOS:

 • تعادل ترور (S1 ، E14)
 • آرنا (S1 ، E18)
 • دانه فضایی (S1 ، E22)
 • شیطان در تاریکی (S1 ، E25)
 • شهری در آستانه ابدیت (S1 ، E28)
 • آموک تایم (S2 ، E1)
 • آینه آینه (S2 ، E4)
 • ماشین رستاخیز (S2 ، E6)
 • مشکل قبیله ای (S2 ، E15)
 • شبکه تولیان (S3 ، E9)

فکر می کنید مهمترین چیز را از دست دادم؟ نام آنها را در نظرات بگذارید!

در Amazon Prime تماشا کنید: Star Trek: The Original Series | Star Trek: The Original Series (نسخه Remastered)

CBS All Access را تماشا کنید: Star Trek: The Original Series (بازسازی شده)

در Netflix تماشا کنید: Star Trek: The Original Series (بازسازی شده)

سه گانه سفر

پیشتازان Star II: خشم خان

Star Trek II: The Wrath of Khan نه تنها بهترین فیلم درباره Trek ، بلکه یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی تاکنون است.

بایگانی عکس CBS

باور کنید وقتی به شما می گویم می توانید از Star Trek: The Motion Picture ، اولین سفر خدمه اصلی به صفحه بزرگ ، بگذرید. طولانی و کسل کننده است ، با چند لحظه بازخرید. اما سه فیلم بعدی؟ طلای خالص Trek ، با شروع با خشم خان فوق الذکر. این یک داستان تقریباً کامل از انتقام ، داستان دوستی ، پیری و فداکاری است. و او STU را که هنوز در حال ظهور است به روشهای جدید و مهیج توسعه داد ، تقریباً برای همه موارد بعدی آهنگ (و نوار) ​​را تنظیم کرد.

Star Trek III: جستجوی Spock به عنوان حلقه ضعیفی در این سه گانه دیده می شود ، اما من فکر می کنم که آن را دست کم گرفته اند. این همه چیز در مورد وفاداری و فداکاری و تبدیل مرگ به یک شانس جنگ در زندگی است. به علاوه بسیاری از لحظات سرگرم کننده و چند روده بزرگ وجود دارد.

سرانجام ، Star Trek IV: The Voyage Home وجود دارد که در اصطلاح دیگر The One with the Whales شناخته می شود. این فیلم به اندازه نزدیک بودن Trek به یک کمدی صریح نزدیک است و این سه گانه را به یک نتیجه کاملاً راضی کننده می رساند. (من هرگز اینقدر به حرف “A.” عشق نداشته ام) گرچه ممکن است وسوسه شوید که با “Star Trek V: The Last Frontier” ادامه دهید ، اما خود را هشدار داده باشید: ممکن است این بدترین فیلم در این مجموعه باشد.

در Amazon Prime تماشا کنید: Star Trek III | Star Trek V

با تبلیغات تلویزیونی IMDb به صورت رایگان تماشا کنید: Star Trek IV

CBS All Access را تماشا کنید: Star Trek IV

پیشتازان Star: نسل بعدی

ستاره-سفر-نسل بعدی

هنگامی که با بازیگران اصلی فیلم آشنا شدید ، با “نسل بعدی” آشنا شوید.

تلویزیون پارامونت

اکنون آماده بازگشت به تلویزیون هستید. برای یافتن پایه و اساس آن دو فصل کامل طول کشید. بسیاری از قسمت های ابتدایی به طرز دردناکی بد هستند. با این حال ، شما باید خلبان ، برخورد در فارپوینت را مرور کنید ، البته فقط برای دیدار با شخصیت ها ، و سپس Skin of Evil (S1 ، E23) تا زمینه کافی برای یکی از بزرگترین قسمت های بعدی را داشته باشید. .

قسمت های اصلی:

 • توطئه (S1 ، E25)
 • پیمانه ای برای یک مرد (S2 ، E9)
 • شرکت دیروز (S3 ، E15)
 • بهترین هر دو جهان ، Pt. 1 (S3 ، E26)
 • بهترین هر دو جهان ، Pt. 2 (S4 ، E1)
 • بازی (S5 ، E6)
 • علت و معلول (S5 ، E18)
 • من ، بورگ (S5 ، E23)
 • نور درونی (S5 ، E25)
 • تمام چیزهای خوب (S7 ، E25 و E26)

من دانستن من از چندین طرفدار TNG در مورد این لیست خواهم شنید. قسمتهای کلیدی را که از دست داده ام به من بگو.

در Amazon Prime تماشا کنید: پیشتازان Star: نسل بعدی

CBS All Access را تماشا کنید: پیشتازان Star: نسل بعدی

در Netflix تماشا کنید: پیشتازان Star: نسل بعدی

بقیه راهپیمایی

voyagercastwithkes.jpg

Star Trek: Voyager شاید کم سریال ترین سریال تلویزیونی Trek باشد.

پیکاسا

هوشیاری کامل است. شما از قبل همه ریشه های مهم ، شخصیت ها و نکات داستانی STU را می دانید. باور کنید باور کنید که چیزهای بیشتری برای مصرف وجود دارد ، اما اگر تا اینجا پیش بروید ، خطر گم شدن در فضا کمتر است.

من می خواهم بقیه Canon Trek را برای شما کالبدشکافی کنم ، شاید خود را در بسیاری از مراحل اشتباه Star Trek: Discovery غرق کنید (بله ، من این را گفتم) یا توضیح دهم که چرا Star Trek: Voyager یک سریال بهتر از Deep Space Nine است (بله من گفتم که) جهنم ، ما حتی در مورد Star Trek: The Animated Series یا Best Star Trek صحبت نکردیم ، که Star Trek نیست. (این است کهکشان تلاشالبته.) اما اینها افکار یک روز دیگر است.

در Amazon Prime تماشا کنید: پیاده روی ستاره ای: سفر دریایی | Star Trek: Deep Space Nine

CBS All Access را تماشا کنید: پیاده روی ستاره ای: سفر دریایی | Star Trek: Deep Space Nine | Star Trek: Discovery | Star Trek: مجموعه انیمیشن

در Netflix تماشا کنید: پیاده روی ستاره ای: سفر دریایی Star Trek: Deep Space Nine

تا آن زمان ، من هرگز صادقانه تر نبوده ام که می گویم: زنده باد و موفق باشید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

پیاده روی ستاره ای: پیکارد به بورگ پرتاب می شود و چرا اینطور نیست …


5:20

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر