[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه قیمت فروش دستگاه های آمازون رسماً رسیده است. با شروع یک هفته کامل معاملات جمعه سیاه در آمازون ، قیمت برخی از محصولات Ring ، Fire TV Sticks و Kindle خوانندگان کاهش یافته است. (برای ثبت، Best Buy فروش بزرگ خود را از 22 نوامبر آغاز کرددر حالی که فروش بزرگ بعدی والمارت از 25 نوامبر آغاز می شود، گرچه در این بین هر دو معاملات موقت دارند.) ما معاملات مورد علاقه دستگاه آمازون خود را در زیر جمع آوری کرده ایم ، اما این قوانین اساسی را در ذهن داشته باشید:

  • معاملات قبلاً در وب سایت آمازون منتشر شده است.
  • ما نمی دانیم که بقیه معاملات دقیقاً چه زمانی در آمازون به طور مستقیم اجرا می شود ، اما بهترین خرید در حال حاضر بسیاری از همین فروشها را که از روز یکشنبه ، 22 نوامبر آغاز می شود ، آزار می دهد ، بنابراین یک شرط مطمئن است که بیشتر آنها باید حداکثر تا یکشنبه صبح زندگی کنند.
  • با این حال ، بسیاری از این معاملات ممکن است زودتر از طریق سفارش صوتی الکسا در دسترس باشد.
  • بخاطر داشته باشید که بسیاری از آنها بازگشت به پایین ترین سطح Prime Day هستند ، اما برخی از موارد جدید اضافه شده مانند اولین تخفیف های بزرگ برای بلندگوهای جدید Echo 2020 و Echo Dot که فقط دو ماه پیش معرفی شده اند ، وجود دارد.
  • بسته های اضافی و معاملات اضافی غیرممکن نیست ، اما انتظار نداریم که این قیمت ها از هم اکنون تا پایان سال سقوط کنند.
  • به خاطر داشته باشید که بسیاری از آنها قبلاً طی دو تا سه هفته سفارش داده شده اند و احتمال دارد این زمان حمل و نقل بیشتر شود. با این حال ، دستگاه های آمازون بندرت “موجود” هستند – تاریخ تحویل در بیشتر موارد به سادگی به حرکت خود ادامه می دهند.

چیزی را که می خواهید اینجا نمی بینید؟ نگران نباشید – هنوز جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فروش در حال آمدن است.

معاملات اکنون در دسترس هستند

کریس مونرو / CNET

این حلقه فیلم زنده ، سیگنال های حرکتی و ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت 1080p و ویژگی به نام Pre-Roll را ارائه می دهد (وقتی شخصی یا چیزی روی سنسور حرکت تحریک می شود ، می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است). این معامله تقریباً 50٪ از قیمت خرده فروشی عادی $ 250 صرفه جویی می کند و Echo Show 5 (90 دلار در لیست) را برای شارژ مجدد ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که Ring Pro فاقد باتری قابل شارژ است. اگر نمی توانید آن را به سیم های موجود درب ورودی متصل کنید ، این زنگ ویدئو برای شما نیست. بررسی ما از Ring Video Doorbell Pro را بخوانید.

سارا تو / CNET

Fire TV Stick Lite مقرون به صرفه ترین روش برای قرار دادن تلویزیون های هوشمند آمازون در خانه شما است. با استفاده از این مدل هیچ کنترل تلویزیونی وجود ندارد ، اما شما با کیفیت کامل HD ، امکان تسهیل صدا از راه دور الکسا و دسترسی به هزاران کانال تلویزیونی و گزینه های اشتراک را دریافت خواهید کرد. به طور منظم 30 دلار ، این فروش 12 دلار مناسب از قیمت را کاهش می دهد.

توجه داشته باشید که از 20 نوامبر نیز برای لوازم جانبی Fire TV Stick Lite یک فروش وجود دارد که شامل جدیدترین Fire TV Stick Lite ، یک کیف از راه دور و یک کابل USB برای ماموریت Mission Cable است. با قیمت منظم 63 دلار ، 50 دلار فروخته می شود. این معامله را می توانید در اینجا مشاهده کنید. بررسی ما از Amazon Fire TV Stick Lite را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

تنها با 2 دلار بیشتر از قیمت فروش Fire TV Stick جدید ، می توانید برای پشتیبانی از کمترین جریان ، به مدل 4K ارتقا دهید. برای کیفیت بهتر فیلم ، تمام موارد اضافی پخته شده در Fire TV Stick را با پاداش اضافی دریافت خواهید کرد.

به طور منظم 50 دلار ، این فروش 20 دلار پس انداز می کند. بررسی ما درباره Amazon Fire TV Stick 4K را بخوانید.

آمازون

اگر هنوز در حال پخش مستقیم تلویزیون هستید ، می توانید در هر زمان با استفاده از Fire TV Recast DVR نمایش ها را ضبط کرده و تماشا کنید. این نسخه دارای یک هارد دیسک 500 گیگابایتی (نسخه کامل 1 ترابایتی نیز موجود است) با دو تیونر ، بنابراین می توانید همزمان دو نمایش ضبط کنید.

سارا تو / CNET

کیندل به روز شده با 30 دلار تخفیف به لیست فروش جمعه سیاه می پیوندد. روشنایی قابل تنظیم و 8 گیگابایت حافظه نیازهای اساسی هر خواننده دیجیتال را برآورده می کند. خرید خود را با Kindle Unlimited ارتقا دهید و با پرداخت هزینه اضافی تبلیغات را حذف کنید. بررسی ما از Amazon Kindle (2019) را بخوانید.

معاملات به زودی آغاز می شود

تایلر لیسنبی / CNET

اگر می خواهید یک نمایشگر برای چت ویدیویی ، تماشای Netflix یا فقط استفاده از آن به عنوان یک ساعت زنگ دار هوشمند داشته باشید ، نمایش 5 – کوچکترین نمایشگر هوشمند آمازون – یک ابزار کوچک عالی است. در طی Prime Day به 45 دلار کاهش یافت و با بازگشت قیمت به Best Buy در 22 نوامبر ، انتظار داریم که آخر هفته به آمازون بازگردد. بررسی ما از اکو شو 5 را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

نسخه قدیمی سطح آمازون در طی Prime Day با قیمت 19 دلار فروخته شد. این معامله از 22 نوامبر به Best Buy – با پرتاب لامپ رایگان – برمی گردد ، بنابراین تصور می کنیم که قطعنامه سهام به آمازون بازگردد.

کریس مونرو / CNET

آمازون در سال 2020 طراحی مجدد کاملی را به اکو ارائه داد. این بلندگو در حال حاضر یک اسپیکر هوشمند کروی است ، اما این همه نیست. جدیدترین اکو عالی به نظر می رسد ، شامل یک گیرنده Zigbee برای تلفیق یک خانه هوشمند است و به نظر می رسد روی دسک تاپ شما خوب است.

با این فروش 30 دلار از قیمت خرده فروشی منظم 100 دلار صرفه جویی می کنید. بررسی آمازون اکو (2020) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند اکو جدید در اندازه کامل ، نقطه D20 دارای زیبایی کره خیره کننده و جدید است. این یک بلندگوی هوشمند است و به عنوان یک نقطه ورود عالی برای کمک صوتی و خانه هوشمند باقی مانده است.

Echo Dot جدید 29 دلار خواهد بود و 20 دلار از قیمت خرده فروشی معمولی صرفه جویی می کند. بررسی ما از Amazon Echo Dot (2020) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند Echo Dot ، نقطه Echo جدید با ساعت نیز به فروش می رسد. 21 دلار در این مدل Echo Dot با نمایشگر ساعت LED برای یک دستیار عالی شب صرفه جویی کنید.

شما با الحاق اضافه شده به یک نشانگر زمان بصری و سایر اطلاعات ، تمام انتظاراتی را که از الکسا انتظار دارید دریافت خواهید کرد.

آمازون

این معامله ترکیبی به طور منظم با قیمت 60 دلار به فروش می رسد اما به زودی با قیمت 29 دلار به فروش می رسد. Echo Dot کاملاً جدید را با لامپ هوشمند Sengled دریافت کنید و اولین قدم ها را در راه اندازی خانه هوشمند خود بردارید. از آنجا که Echo Dot نیز با قیمت 29 دلار به فروش می رسد ، یک لامپ هوشمند Sengled رایگان دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که این یک لامپ هوشمند Sengled است که به کنترل بلوتوث یا هاب Sengled Zigbee نیاز دارد. بررسی ما از Amazon Echo Dot (2020) را بخوانید.

آمازون

این معامله 50 دلاری یک نمایشگر هوشمند Echo Show 5 و یک دوربین Blink Mini را ارائه می دهد ، ترکیبی عالی برای نظارت بر سایر قسمت های خانه شما. Echo Show 5 صفحه نمایش کوچک و 5.5 اینچی آمازون است. Blink Mini یک دوربین داخلی با کیفیت 1080p HD با افزودنی امنیتی Blink است.

معامله ترکیبی به طور منظم 110 دلار قیمت دارد ، بنابراین اگر به امنیت هوشمند و الکسا علاقه مند هستید ، پس انداز کاملاً خوبی خواهد بود. بررسی ما از اکو شو 5 را بخوانید.

ری کریست / CNET

روترهای Wi-Fi تحت شبکه ارزان تر می شوند. سیستم جدید سه پکیج Eero 6 پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 را اضافه می کند.

این بهترین یا قدرتمندترین سیستم شبکه نیست ، اما اگر قلب خود را با جدیدترین سیستم Wi-Fi آمازون تنظیم کرده اید ، در این فروش 56 دلار از قیمت معمولی 279 دلار صرفه جویی می شود. بررسی ما را در مورد Eero 6 بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

تبلت Fire HD 10 قابلیت هایی مانند شارژ USB-C و پردازنده سریعتر را برای عملکرد بهتر ارائه می دهد. این گوشی همچنین دارای یک دوربین جلو 2 مگاپیکسلی و 32 گیگابایت حافظه در مدل پایه با قیمت منظم با قیمت 150 دلار است.

Fire HD 10 دارای نمایشگری بهتر از 1080p (1900×1،200) نمایشگر مدل قبلی و همان اسلات توسعه microSD برای ذخیره سازی بیشتر تا 512 گیگابایت است. این فروش تقریباً 50٪ از قیمت معمولی را پس انداز می کند. ادامه مطلب

آمازون

آیا به چیزی کمی مناسب کودکان نیاز دارید؟ تبلت Amazon Fire HD 10 Kids Edition برای پشتیبانی از همه نمایش ها و برنامه های مورد علاقه خود ، صفحه نمایش 10.1 اینچی 1080p Full HD و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد.

این سرویس همچنین شامل اشتراک یک ساله در Kids Plus آمازون ، کیف محافظ Kid-Proof با پایه داخلی و دو سال ضمانت بی دغدغه است که در صورت بروز فاجعه جایگزین آن می شود. ادامه مطلب

سارا تو

اگر Fire HD 10 برای تبلت کودک نوپای شما کمی گران است ، Fire 7 Kids Edition نیز از 20 نوامبر با قیمت 40 دلار از قیمت عادی 100 دلار به فروش می رسد. همچنان اشتراک Amazon Kids Plus ، یک کیف محافظ برای کودکان و دو سال ضمانت دریافت خواهید کرد.

نسخه Fire 7 Kids با 16 گیگابایت حافظه داخلی و حداکثر هفت ساعت سرگرمی ، کارت microSD با حداکثر 512 گیگابایت حافظه قابل ارتقا و صفحه نمایش با وضوح 1024×600 پیکسل ارائه می شود. بررسی ما از Amazon Fire 7 Kids Edition را مطالعه کنید.

چشمک بزن

دوربین های امنیتی هوشمند Blink Outdoor Smart دارای بسته های مختلفی هستند و اگرچه قیمت هر اندازه مجموعه را نداریم ، این فروش تا 130 دلار برای هر مجموعه ارائه می دهد. بزرگترین کیت موجود (و احتمالاً معامله 130 دلاری) گزینه ای با پنج دوربین است.

دوربین های Blink Outdoor یک دوربین امنیتی بی سیم مجهز به باتری HD هستند که تا دو سال با دو باتری AA کار می کنند. با گزینه شخصی سازی مناطق ترافیکی در برنامه Blink Home Monitor می توانید هشدارهای تشخیص حرکت را در تلفن خود دریافت کنید و این دوربین ها برای دستورات صوتی و یکپارچه سازی خانه هوشمند با الکسا کار می کنند. بررسی دوربین Blink Outdoor Security Camera را بخوانید.

معاملات منقضی شده

این معاملات از 14 اکتبر تاکنون در دسترس بود. ما آنها را برای مقایسه تاریخی در اینجا گنجانده ایم و چه موقع و یا اگر بعداً در فصل کاهش یابند ، آنها را به روز خواهیم کرد.

با این قیمت ، Echo Buds به طور قابل توجهی ارزان تر از سهام Apple AirPods است که در برابر عرق مقاوم نیستند و گزینه های کاهش سر و صدا را ارائه نمی دهند. شما هر دو ویژگی را در اینجا و سایر ویژگی ها از جمله در الکسا دریافت می کنید. بررسی ما در مورد Echo Buds را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Echo Flex آمازون یک ابزار کوچک هوشمند است که الکسا را ​​به طراحی مدولار پلاگین هوشمند اضافه می کند. فیش خود می تواند بزرگنمایی های مختلفی مانند ساعت LED ، سنسور حرکت یا چراغ شبانه را بهم متصل کند. تهیه این دستگاه کوچک ، به علاوه تمام هوش الکسا ، تنها با پرداخت 13 دلار ، یک معامله کاملاً خوب است.

تایلر لیسنبی / CNET

Amazon Echo Auto یک دستگاه کوچک هوشمند است که الکسا را ​​در ماشین شما حمل می کند ، به دستیار صوتی اجازه می دهد تا از طریق استریو شما صحبت کند و موسیقی پخش کند. با 30 دلار تخفیف ، این یک معامله محکم برای هرکسی است که مایل به ارتقا اتومبیل خود نیست و مجهز به صدا نیست.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر