[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

به دنبال بهترین ها باشید جمعه سیاه با یک دستگاه آمازون جدید معامله می کنید؟ این قیمت های فروش رسما رسیده است. قیمت برخی از خوانندگان Ring ، Fire TV Stick ها و Kindle کاهش یافته است و یک هفته کامل از پیشنهادات جمعه سیاه را در آمازون راه اندازی می کند. (برای ثبت، Best Buy فروش بزرگ خود را از 22 نوامبر آغاز کرددر حالی که فروش بزرگ بعدی والمارت از 25 نوامبر آغاز می شود، گرچه در این بین هر دو معاملات موقت دارند.) ما معاملات مورد علاقه دستگاه آمازون خود را در زیر جمع آوری کرده ایم ، اما این قوانین اساسی را در ذهن داشته باشید:

  • معاملات قبلاً در وب سایت آمازون منتشر شده است.
  • ما نمی دانیم که بقیه معاملات دقیقاً چه زمانی در آمازون به طور مستقیم اجرا می شود ، اما بهترین خرید در حال حاضر بسیاری از همین فروشها را که از روز یکشنبه ، 22 نوامبر آغاز می شود ، آزار می دهد ، بنابراین یک شرط مطمئن است که بیشتر آنها باید حداکثر تا یکشنبه صبح زندگی کنند.
  • با این حال ، بسیاری از این معاملات ممکن است زودتر از طریق سفارش صوتی الکسا در دسترس باشد.
  • به خاطر داشته باشید که بسیاری از آنها بازگشت به حداقل های Prime Day هستند ، اما برخی از موارد جدید اضافه شده مانند اولین تخفیف های بزرگ برای بلندگوهای جدید Echo 2020 و Echo Dot که فقط دو ماه پیش معرفی شده اند.
  • انجام معاملات اضافی برای بسته ها و مکمل ها غیرممکن نیست ، اما انتظار نداریم که این قیمت ها از هم اکنون تا پایان سال سقوط کنند.
  • به خاطر داشته باشید که بسیاری از آنها قبلاً طی دو تا سه هفته سفارش داده شده اند و احتمال دارد این زمان حمل و نقل بیشتر شود. با این حال ، دستگاه های آمازون به ندرت موجودی ندارند – تاریخ تحویل در بیشتر موارد به سادگی ادامه می یابد.

چیزی را که می خواهید اینجا نمی بینید؟ نگران نباشید – هنوز جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فروش در حال آمدن است.

معاملات اکنون در دسترس هستند

کریس مونرو / CNET

این حلقه فیلم زنده ، سیگنال های حرکتی و ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت 1080p و ویژگی به نام Pre-Roll را ارائه می دهد (وقتی شخصی یا چیزی روی سنسور حرکت تحریک می شود ، می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است). این معامله تقریباً 50٪ از قیمت خرده فروشی منظم 250 دلار صرفه جویی می کند و Echo Show 5 (90 دلار در لیست) را برای شارژ ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که Ring Pro فاقد باتری قابل شارژ است. اگر نمی توانید آن را به سیم های موجود درب ورودی متصل کنید ، این زنگ ویدئو برای شما نیست. بررسی ما از Ring Video Doorbell Pro را بخوانید.

سارا تو / CNET

Fire TV Stick Lite مقرون به صرفه ترین روش برای قرار دادن تلویزیون های هوشمند آمازون در خانه شما است. با استفاده از این مدل هیچ کنترل تلویزیونی وجود ندارد ، اما به شما دسترسی کامل از راه دور صوتی ، صوتی الکسا و دسترسی به هزاران کانال تلویزیونی و گزینه های اشتراک خواهید داشت. به طور منظم 30 دلار ، این فروش 12 دلار مناسب از قیمت را کاهش می دهد.

توجه داشته باشید که از 20 نوامبر نیز برای لوازم جانبی Fire TV Stick Lite که شامل جدیدترین Fire TV Stick Lite ، یک کیف از راه دور و یک کابل مأموریت USB است ، یک فروش نیز انجام می شود. با قیمت منظم 63 دلار ، 50 دلار فروخته می شود. این معامله را می توانید در اینجا مشاهده کنید. بررسی ما از Amazon Fire TV Stick Lite را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

تنها با 2 دلار بیشتر از قیمت فروش Fire TV Stick جدید ، می توانید برای پشتیبانی از کمترین جریان ، به مدل 4K ارتقا دهید. برای کیفیت بهتر فیلم ، تمام موارد اضافی پخته شده در Fire TV Stick را با پاداش اضافی دریافت خواهید کرد.

به طور منظم 50 دلار ، این فروش 20 دلار پس انداز می کند. بررسی ما درباره Amazon Fire TV Stick 4K را بخوانید.

آمازون

اگر همچنان در حال پخش مستقیم تلویزیون هستید ، می توانید با استفاده از Fire TV Recast DVR نمایش ها را ضبط کرده و تماشا کنید. این نسخه دارای یک هارد دیسک 500 گیگابایتی است (یک نسخه کامل 1 ترابایتی نیز موجود است) دارای دو تیونر ، بنابراین می توانید همزمان دو نمایش ضبط کنید.

سارا تو / CNET

کیندل به روز شده با 30 دلار تخفیف به لیست فروش جمعه سیاه می پیوندد. روشنایی قابل تنظیم و 8 گیگابایت حافظه نیازهای اساسی هر خواننده دیجیتال را برآورده می کند. خرید خود را با Kindle Unlimited ارتقا دهید و با پرداخت هزینه اضافی تبلیغات را حذف کنید. بررسی ما از Amazon Kindle (2019) را بخوانید.

معاملات به زودی آغاز می شود

تایلر لیسنبی / CNET

اگر می خواهید نمایشگری برای گپ ویدیویی ، تماشای Netflix یا فقط استفاده از آن به عنوان ساعت زنگ دار هوشمند داشته باشید ، نمایش 5 – کوچکترین نمایشگر هوشمند آمازون – یک ابزار کوچک عالی است. در طی Prime Day به 45 دلار کاهش یافت و با بازگشت قیمت به Best Buy در 22 نوامبر ، انتظار داریم که آخر هفته به آمازون بازگردد. بررسی ما از اکو شو 5 را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

نسخه قدیمی سطح آمازون در طی Prime Day با قیمت 19 دلار فروخته شد. این معامله از 22 نوامبر به Best Buy – با پرتاب لامپ رایگان – برمی گردد ، بنابراین تصور می کنیم که قطعنامه سهام به آمازون بازگردد.

کریس مونرو / CNET

آمازون در سال 2020 طراحی مجدد کاملی را به اکو ارائه داد. این بلندگو از قبل یک اسپیکر هوشمند کروی است ، اما این همه ماجرا نیست. جدیدترین اکو عالی به نظر می رسد ، شامل یک گیرنده Zigbee برای یکپارچه سازی خانه های هوشمند است و به نظر می رسد روی دسک تاپ شما خوب است.

با این فروش 30 دلار از قیمت خرده فروشی معمولی 100 دلار صرفه جویی می کنید. بررسی آمازون اکو (2020) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند اکو جدید در اندازه کامل ، نقطه D20 دارای زیبایی کره خیره کننده و جدید کره ای است. این یک بلندگوی هوشمند است و به عنوان یک ورودی عالی برای کمک صوتی و خانه هوشمند باقی مانده است.

Echo Dot جدید 29 دلار خواهد بود و 20 دلار از قیمت خرده فروشی معمولی صرفه جویی می کند. بررسی ما از Amazon Echo Dot (2020) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند Echo Dot ، نقطه Echo جدید با ساعت نیز به فروش می رسد. 21 دلار در این مدل Echo Dot با نمایشگر ساعت LED برای یک دستیار عالی شب صرفه جویی کنید.

شما با الحاق اضافه شده به یک نشانگر زمان بصری و سایر اطلاعات ، تمام انتظاراتی را که از الکسا انتظار دارید دریافت خواهید کرد.

آمازون

این معامله ترکیبی به طور منظم با قیمت 60 دلار به فروش می رسد اما به زودی با قیمت 29 دلار به فروش می رسد. Echo Dot جدید را به همراه لامپ هوشمند Sengled دریافت کرده و اولین اقدامات را در راه اندازی خانه هوشمند خود انجام دهید. از آنجا که Echo Dot نیز با قیمت 29 دلار به فروش می رسد ، یک لامپ هوشمند Sengled هوشمند دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که این یک لامپ هوشمند Sengled است که به کنترل بلوتوث یا هاب Sengled Zigbee نیاز دارد. بررسی ما از Amazon Echo Dot (2020) را بخوانید.

آمازون

این معامله 50 دلاری یک نمایشگر هوشمند Echo Show 5 و یک دوربین Blink Mini را ارائه می دهد ، ترکیبی عالی برای نظارت بر سایر قسمت های خانه شما. Echo Show 5 نمایشگر کوچک و 5.5 اینچی آمازون است. Blink Mini یک دوربین داخلی با کیفیت 1080p HD با افزودنی امنیتی Blink است.

معامله ترکیبی به طور منظم 110 دلار قیمت دارد ، بنابراین اگر به امنیت هوشمند و الکسا علاقه مند هستید ، پس انداز کاملاً خوبی خواهد بود. بررسی ما از اکو شو 5 را بخوانید.

ری کریست / CNET

روترهای Wi-Fi مش با مقرون به صرفه تر می شوند. سیستم جدید سه پکیج Eero 6 پشتیبانی کامل از Wi-Fi 6 را اضافه می کند.

این بهترین یا قدرتمندترین سیستم شبکه نیست ، اما اگر قلب خود را بر روی جدیدترین سیستم Wi-Fi آمازون گذاشته اید ، این فروش 56 دلار از قیمت معمول 279 دلار صرفه جویی می کند. بررسی ما را در مورد Eero 6 بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

تبلت Fire HD 10 قابلیت هایی مانند شارژ USB-C و پردازنده سریعتر را برای عملکرد بهتر ارائه می دهد. همچنین این گوشی دارای یک دوربین جلو 2 مگاپیکسلی و 32 گیگابایت حافظه در مدل پایه با قیمت معمولی 150 دلار است.

Fire HD 10 دارای نمایشگری بهتر از 1080p (1900×1،200) نمایشگر مدل قبلی و همان اسلات توسعه microSD برای ذخیره سازی بیشتر تا 512 گیگابایت است. این فروش تقریباً 50٪ از قیمت عادی را پس انداز می کند. ادامه مطلب

آمازون

آیا به چیزی کمی مناسب کودکان نیاز دارید؟ تبلت Amazon Fire HD 10 Kids Edition دارای یک صفحه نمایش 10.1 اینچی 1080p Full HD و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای پشتیبانی از همه نمایش ها و برنامه های مورد علاقه آنها است.

این سرویس همچنین شامل اشتراک یک ساله در Kids Plus Plus آمازون ، Case Kid-Proof با پایه داخلی و دو سال ضمانت اضطراب است که در صورت بروز یک فاجعه جایگزین آن می شود. ادامه مطلب

سارا تو

اگر Fire HD 10 برای تبلت کودک نوپای شما کمی گران است ، Fire 7 Kids Edition نیز از 20 نوامبر با قیمت 40 دلار از قیمت عادی 100 دلار به فروش می رسد. همچنان اشتراک Amazon Kids Plus ، یک پرونده مقاوم در برابر کودکان و دو سال ضمانت دریافت خواهید کرد.

نسخه Fire 7 Kids با 16 گیگابایت حافظه داخلی و حداکثر هفت ساعت سرگرمی ، کارت microSD با حداکثر 512 گیگابایت حافظه قابل ارتقا و صفحه نمایش با وضوح 1024×600 پیکسل ارائه می شود. بررسی ما از Amazon Fire 7 Kids Edition را بخوانید.

چشمک بزن

دوربین های امنیتی هوشمند Blink Outdoor Smart در بسته های مختلفی موجود هستند و اگرچه ما برای هر اندازه مجموعه قیمت نداریم ، اما این فروش حداکثر 130 دلار برای هر مجموعه ارائه می دهد. بزرگترین کیت موجود (و احتمالاً معامله 130 دلاری) گزینه ای با پنج دوربین است.

دوربین های Blink Outdoor یک دوربین امنیتی بی سیم مجهز به باتری HD هستند که با دو باتری AA تا دو سال کار می کنند. با گزینه شخصی سازی مناطق ترافیکی در برنامه Blink Home Monitor می توانید هشدارهای تشخیص حرکت را در تلفن خود دریافت کنید و این دوربین ها برای دستورات صوتی و یکپارچه سازی خانه هوشمند با الکسا کار می کنند. بررسی دوربین Blink Outdoor Security Camera را بخوانید.

معاملات منقضی شده

این معاملات از 14 اکتبر تاکنون در دسترس بود. ما آنها را برای مقایسه تاریخی در اینجا گنجانده ایم و چه زمان و یا اگر بعداً در فصل کاهش یابند ، آنها را به روز خواهیم کرد.

با این قیمت ، Echo Buds به طور قابل توجهی ارزان تر از سهام Apple AirPods است که در برابر عرق مقاوم نیستند و گزینه های کاهش سر و صدا را ارائه نمی دهند. شما هر دو ویژگی را در اینجا و سایر ویژگی ها از جمله در الکسا دریافت می کنید. بررسی ما در مورد Echo Buds را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Echo Flex آمازون یک ابزار کوچک هوشمند است که الکسا را ​​به طراحی مدولار پلاگین هوشمند اضافه می کند. فیش خود می تواند بزرگنمایی های مختلفی مانند ساعت LED ، سنسور حرکت یا چراغ شبانه را بهم متصل کند. تهیه این دستگاه کوچک ، به علاوه تمام هوش الکسا ، تنها با پرداخت 13 دلار ، یک معامله کاملاً خوب است.

تایلر لیسنبی / CNET

Amazon Echo Auto یک دستگاه کوچک هوشمند است که الکسا را ​​در ماشین شما حمل می کند ، به دستیار صوتی اجازه می دهد تا از طریق استریو شما صحبت کند و موسیقی پخش کند. با 30 دلار تخفیف ، این یک معامله محکم برای هرکسی است که مایل به ارتقا اتومبیل خود نیست و مجهز به صدا نیست.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر