[ad_1]

apple-logo-green-store-mexico

معاملات فروشگاه سیاه Apple Friday در اینجا موجود است و تعداد آنها زیاد نیست.

اسکار گوتیرز / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

اپل معاملات آخر هفته خود را برای جمعه سیاه رونمایی کرد که از جمعه 27 نوامبر تا جمعه برگزار می شود دوشنبه سایبری، 30 نوامبر. همانند سال های گذشته ، یک صید وجود دارد: فروش جدید تخفیف اندکی برای iPhone ، iPad ، Mac یا لوازم جانبی مانند این ارائه می دهد تلویزیون های اپل، AirPods و HomePods. در عوض ، بسته به محصول ، می توانید تا 150 دلار به عنوان کارت هدیه از فروشگاه اپل دریافت کنید.

ارزش دقیق کارت هدیه متفاوت خواهد بود ، اما برای دریافت کارت هدیه کامل 150 دلار ، باید خرید کنید یا مجهز به MacBook Pro 16 اینچی اینتل یا iMac 21.5 اینچی. Mac های دیگر ، از جمله MacBook Pro جدید 13 اینچی این ویژگی ها تراشه M1 اپل، شرایط را ندارند MacBook Air جدید ، Mac Mini ، بزرگتر 27 اینچی iMac یا iMac Pro نیز وجود ندارد.

اگر هنوز می توانید MacBook Air 13 اینچی مجهز به Intel یا MacBook Pro 13 اینچ مجهز به Intel با دو پورت Thunderbolt پیدا کنید ، می توانید کارت هدیه Apple Store را با 50 دلار دریافت کنید. مدل ، شما باید یکی از آنها را در فروشگاه فیزیکی اپل پیدا کنید.

به جز Mac ، اکثر دستگاه های جدید اپل واجد شرایط تبلیغ کارت هدیه نیستند. می توانید کارت هدیه 50 دلاری دریافت کنید آیفون 11، XR یا میدانم (بنابراین ، نه خط جدید آیفون 12). کارت های هدیه IPad برای iPad Mini به 50 دلار یا برای هر اندازه iPad Pro به 100 دلار محدود می شود ، و هیچ معامله ای برای iPad یا iPad Air جدید در دسترس نیست.

اپل همچنین استرداد مضاعف از کارت اپل را که سال گذشته انجام داده است ، ارائه نمی دهد. به نظر می رسد امسال درصد بازپرداخت در 3٪ عادی باقی بماند.

تبلیغات یادآور دیگری است که بهترین معاملات اپل تقریباً همیشه خارج از فروشگاه فیزیکی یا مجازی خود اپل است. به عنوان مثال در فروشگاه اپل ، مجموعه جدیدی از AirPods (159 دلار) یا AirPods Pro (249 دلار) می توانید کارت هدیه Apple Store را با 25 دلار ، اما بدون تخفیف قیمت عادی دریافت کنید. برعکس ، ووت در حال حاضر قیمت AirPods Pro را از 250 دلار به پایین آورده است همین الان 190 دلار، و Walmart از چهارشنبه 25 نوامبر 169 دلار به آنها پیشنهاد می دهد. در حال حاضر AirPod های استاندارد هستند 119 دلار در آمازون، و در خرده فروشی های آنلاین در هفته های اخیر به 99 دلار کاهش یافته است. در مدل Pro از 59 تا 80 دلار و در AirPods استاندارد 40 دلار صرفه جویی می شود – هر دو بیش از 25 دلار کارت هدیه که فقط بعداً قابل استفاده است.

همه شرکت های بزرگ حمل و نقل آمریکایی دارند تبلیغات جدیدترین آیفون در حالی که آمازون معاملات انجام می دهد ساعتهای اپل (شامل جدیدترین سری 6) ، iPad (معمولی ، جدید Air و Professional) و Intel MacBook Air (در حال حاضر 100 دلار تخفیف در آمازوناما این اوایل هفته 150 دلار تخفیف است).

اپل همچنین لیست کامل محصولات تخفیف دار را در صفحه تبلیغاتی خود به راحتی در دسترس قرار نمی دهد ، اما اگر به لیست کامل علاقه مند هستید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

به نظر می رسد بهترین معاملات انجام شده است اندازه کامل HomePodکه به شما یک کارت هدیه 100 دلاری می دهد و Apple TV 4Kکه با آن کارت هدیه 50 دلاری دریافت می کنید. هیچ کالایی در این فصل در فروشگاههای دیگر تخفیف مشابهی نداشته است ، اگرچه HomePod پیش از این در بهترین خرید به 200 دلار کاهش یافت.

گفته شد ، مگر اینکه یکی از این دو دستگاه را بخواهید یا چیزی را مستقیماً از اپل بخرید ، احتمالاً بهتر است برای معاملات محصولات اپل در جای دیگر خرید کنید.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر