[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه اینجاست و اکنون شما واقعاً می توانید تمیز کنید – به معنای واقعی کلمه. Dyson ، یکی از مشهورترین مارک های خلا vac ، در حال حاضر معاملات بسیار خوبی در حال انجام است که حداقل یک مورد دیگر در آخر هفته برگزار می شود. بهترین تخفیف های دایسون برای جاروبرقی های بی سیم ، دستگاه های تصفیه هوا با گرمایش و سرمایش و سایر محصولات دایسون را در زیر مشاهده کنید. در حال حاضر ، اکثر پیشنهادات فقط در فروشگاه موجود است ، اما شما همچنین یک نمای کلی از پیشنهادات اضافی را پیدا خواهید کرد دوشنبه سایبری افت قیمت در این آخر هفته طولانی.

بیشتر بخوانید: معاملات خلاuum Black Friday 2020: صرفه جویی در هزینه Neato ، Hoover ، Shark و موارد دیگر

قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما تفاوت آنها متفاوت است. مرتباً بررسی کنید ، زیرا ما این مقاله را مرتباً به روز می کنیم تا پیشنهادهای جدیدتر و تخفیف های منقضی شده را در نظر بگیریم.

پیشنهادات جمعه سیاه اکنون در دسترس است

انبار خانه

خلا cable کابل “سطح پایین” دایسون معمولاً 350 دلار است ، اما این قیمت است با قیمت 199 دلار بسیار معقول تر کاهش یافت.

بهترین خرید

V10 Animal در این فصل به کمترین میزان آمازون یعنی 350 دلار بازگشت ، و Target تأیید کرد که افت قیمت در این هفته آغاز می شود. انتظار داریم این قیمت در بهترین خرید و جاهای دیگر باشد. این مدل بی سیم 55 درصد مکش بیشتر از V7 و یک ساعت دوام باتری را فراهم می کند.

دایسون

به گفته دایسون ، Dyson V8 دارای 15٪ مکش بیشتر از V7 است. به طور معمول از 380 دلار ، نسخه Motorhead در Target این هفته به 230 دلار کاهش می یابد.

پیشنهادات جمعه سیاه به زودی ارائه می شود

دایسون

قیمت Dyson’s V7 Animal معمولاً 400 دلار است اما در این هفته 50٪ تخفیف عظیم دریافت می کند. بست خرید تایید کرده است که این قیمت تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس خواهد بود.

دایسون

نه ، خلا نیست – اما اگر طرفدار دایسون هستید ، توجه کنید. اگر می خواهید هوای خانه خود را تمیز کنید ، Dyson یکی از دستگاه های تصفیه هوای خود را نیز در جمعه سیاه با تخفیف 25 درصد از قیمت معمول خود دارد. HP01 هوا را تمیز می کند ، اما به عنوان بخاری و فن نیز عمل می کند – این ویژگی های بسیاری است که می توانید با هزینه کمتر از 400 دلار در یک دستگاه دایسون قرار دهید. (فقط به خاطر داشته باشید که در گذشته فقط 300 دلار فروخته می شد.)

کمترین قیمت شناخته شده آمازون تاکنون: 300 دلار

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر