[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

گلدان فوری در این زمان از سال به پای خود می رسد. اگر شام ایده آل شما برای پاییز یا زمستان شامل مقداری گوشت بدون چربی و لاغر باشد ، اما مهارت شروع شام را 3 یا 4 ساعت قبل کاملاً تسلط ندارید ، قطعاً گلدان فوری را می خواهید. این زودپز هیبریدی و زودپز است – این دو ویژگی محبوب آن است – اما همچنین چندین کار دیگر از جمله پختن برنج کامل ، بخار پز کردن سبزیجات و تهیه ماست ، تخم مرغ ، جو دوسر استیل و موارد دیگر را نیز انجام می دهد. . اکثر ظروف فوری دارای عملکرد اسکراب نیز هستند ، بنابراین قبل از اینکه عملکرد اجاق گاز تحت فشار یا زودپز را برای کار جادویی انجام دهید ، حتی نیازی نیست که ظرف را بردارید تا لبه آن لبه دار شود.

با نزدیک شدن به تعطیلات ، گلدان فوری برای تهیه غذاهای اصلی سریع مانند دنده های کوتاه یا قابلمه پخته بسیار مناسب است. همچنین می توانید غذاهای جانبی مانند اسفناج یا خامه و پنیر دانه خشخاش را تهیه کنید و دستورالعمل هایی برای سوپ های دلچسب ، خورش ها ، چیلی ها ، آب گرم و موارد دیگر وجود دارد. شما پول زیادی را برای پول خود بدست خواهید آورد ، به خصوص اگر با یکی از این پیشنهادات آنی گلدان از بسیاری از فروش آشپزخانه و ظروف مواجه شوید که در این فصل شاهد آن خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: بهترین گلدان های فوری برای سال 2020: مقایسه Duo ، Ultra ، Lux و مدل های دیگر

و این البته چالش است. گلدان های فوری در انواع مختلفی از لپ تاپ ها در دسترس هستند و قیمت ها اغلب کارت کامل دارند. خبر خوب این است که فصل تعطیلات بهترین زمان برای خرید است ، چه یک گلدان فوری واقعی تهیه می کنید و چه یکی از مارک های (هنوز هم توانایی).

قانون اساسی: 50 تا 70 دلار نقطه شیرینی گلدان فوری 6 لیتری است. بیشتر گلدان های فوری در اندازه های 3 ، 6 و 8 تایی موجود است و مدل های 6 تایی برای اکثر خانواده ها پایه و اساس است. بهترین معامله در این فصل برای این اندازه Walmart’s Instant Pot Viva با 49 دلار است ، اما Macy’s اواخر دور با Instant Pot Duo Nova 6-quart ، آن هم با 49 دلار انجام داد. در غیر این صورت ، برخی از مدل ها را با ویژگی های بیشتر می بینیم ( به عنوان یک درب ترد که گلدان فوری را به یک سرخ کن عمیق تبدیل می کند) در محدوده 60 تا 70 دلار.

اگر از هم اکنون تا پایان سال فروش گلدان فوری بهتر باشد ، مطمئناً آنها را ریشه کن خواهیم کرد ، بنابراین برای یافتن بهترین پیشنهادات گلدان فوری برای فصل تعطیلات 2020 دوباره اینجا را بررسی کنید.

هدف

این گلدان فوری بهمراه یک درب ترد روی سرخ کن هوا بهترین عکس را به شما می دهد و اگر قصد دارید سرخ کن بخورید فضای آشپزخانه را ذخیره می کند. درب – که چند پخت فوری قابلمه شما را به یک سرخ کن هوا برای بالهای ترد ، سیب زمینی سرخ کرده ، چوب موزارلا و میله های گیاهی با روغن کم یا بدون روغن تبدیل می کند – معمولاً فقط 80 دلار هزینه دارد. این معامله محدود جمعه سیاه شامل محبوب محبوب Instant Pot Duo با 6 لیتر با درب سرخ کن ترد ، همه با قیمتی کمتر از 80 دلار. این بهانه ای بدون شک برای شکستن قانون “بدون 6 چهارم بیش از 60 دلار” است و در کل معامله خوبی است.

بیشتر بخوانید: درب بادی Instant Pot جدید ، ابعاد دیگری به زودپز محبوب اضافه می کند

گلدان فوری

Duo Nova نسخه به روز شده Duo است و یکی از بهترین مدل ها برای مبتدیان محسوب می شود. این همه عملکرد مهم پخت و پز دارد ، از جمله پخت و پز تحت فشار ، پخت و پز کند ، بخارپز کردن و پخت و پز کردن ، اما همچنین دارای یک درب بسته آسان است که به طور خودکار گلدان فوری را بدون نیاز به تعویض سوئیچ مهر و موم می کند (یکی از آزار دهنده ترین تفاوت های ظریف گلدان فوری اصلی). همچنین 14 برنامه هوشمند با یک لمس برای تهیه غذاهای خاص مانند دنده و چیلی دارد.

با 10 دلار دیگر می توانید همین مدل را با رنگ مشکی براق تهیه کنید. اگر احساس بزرگتری می کنید ، Macy’s یک گلدان 8 لیتری Instant Pot Duo Nova نیز با قیمت 70 دلار در مقابل 150 دلار ارائه می دهد. همه این گلدان های فوری رایگان هستند.

این معامله در Target نیز موجود است.

گلدان فوری

به گفته Instantpotology ، به نظر می رسد Viva شاخه ای از مدل محبوب Duo با افزودن گزینه های sous vide و کیک سازی (!) است. این گلدان فوری تقریباً هر کاری را که بخواهید یا به چند کوکری احتیاج دارید انجام می دهد و زیر 50 دلار تقریباً همان چیزی است که می بینید. دارای 15 تنظیم پخت و پز ، از جمله سوپ ، گوشت / خورشت ، چیلی ، کیک ، تخم مرغ ، زودپز ، زودپز ، تفت دادن ، برنج ، چند دانه ، بخار ، ضدعفونی کردن ، فرنی ، گرم و ماست. شش کوارته محبوب ترین اندازه است: اندازه آن به اندازه کافی بزرگ است که برای گروه طبخ می شود ، اما آنقدر بزرگ نیست که ذخیره آن مشکل باشد. همچنین دارای محافظت در برابر گرما ، ایمنی برای پخت و پز ایمن تحت فشار است

تنها ایراد کوچک ویوا محدود شدن آن به 4 ساعت زمان پخت و پز است. برای محتوا ، بیشتر وعده های غذایی که به آرامی پخته می شوند بیش از 4 ساعت از جمله یک قابلمه سوخاری ، شانه مرغ و گوشت خوک بیشتر از شما وقت نمی گیرند. در حقیقت ، اگر چیزی طولانی تر از آن را طبخ کنید ، احتمالاً لوس خواهد شد ، بنابراین این چیزی نیست که من را از خرید منصرف کند.

این Instant Pot Viva همچنین واجد شرایط حمل و نقل رایگان Walmart است و باید حداکثر تا هفته آینده با شما باشد. توجه داشته باشید که به نظر می رسد این معامله فقط به مدل مشکی محدود باشد ، اگرچه در عکس ها نقره ای تر به نظر می رسد.

گلدان فوری

سال گذشته ما می گفتیم “هرگز بیش از 60 دلار برای 6 لیتر پرداخت نکنید” ، به همین دلیل این 49 دلار در Walmart هنوز یک معامله شیرین است ، اما اگر برخی از ویژگی های لوکس مانند قدرت بهبود یافته برای 70 faster پخت سریع تر و عالی را می خواهید نشانگر پیشرفت برای ردیابی دقیق هر دستورالعمل ، سپس Dup Evo Plus یک نسخه برتر است. در کل ، حدود 20 پیشرفت از مدل قبلی وجود دارد ، از جمله برنامه های آشپزی بصری برای دستور العمل های خاص و یک شماره گیری دقیق برای تعیین دقیق زمان و زمان. احتمالاً پیشرفته ترین گلدان فوری و 70 دلار پایین ترین قیمتی است که از زمان عرضه در اوایل سال جاری تاکنون دیده ایم. (پایین قبلی آمازون 95 دلار بود).

گلدان فوری

این پرفروش ترین به روزرسانی Instant Pot Duo در همه زمان ها است. شاید نه همه چيز زنگ ها ، سوت ها و تنظیمات آماده ای که این برند به مدل های برتر اضافه کرده است ، اما کاملاً تمام آنچه را که انتظار دارید Instant Pot انجام دهد انجام می دهد. این هفت عملکرد اصلی دارد ، از جمله زودپز ، زودپز ، ساتور ، اجاق گاز برنج ، بخارپز و دستگاه ماست. شاید مهمتر از همه ، این دارای ویژگی های ایمنی لازم برای اطمینان از عدم آتش بازی غیر منتظره آشپزخانه است.

اگر خدمه بزرگتری برای پخت و پز داشته باشید یا اگر گروه های بزرگی را برگزار می کنید و به طور منظم مهمانی ها را تماشا می کنید ، 8 کوارت بسیار مناسب است. این حداقل است ، زیرا شاهد یک گلدان فوری 8 لیتری خواهیم بود که با قیمت مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین لوازم جانبی قابلمه فوری برای سال 2020

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر