[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

چرا صبر کنید جمعه سیاه؟ تقریباً هم اکنون فروش تقریباً در همه دستگاههای مورد علاقه ما در Roku ، Fire TV و Chromecast آغاز شده است و ما آنها را در اینجا گردآوری کرده ایم. در این صفحه بهترین پیشنهادات از جمع آوری شده است آمازون، بهترین خرید، والمارت و جاهای دیگر بسیاری از این فروش ها از 22 تا 25 نوامبر تبلیغ شده است ، اما تقریبا همه آنها اکنون زنده به نظر می رسند. نکات برجسته:

  • دستگاه های Roku در پایین ترین سطح همیشه قرار دارند ، از جمله 30 دلار برای Roku Streaming Stick Plus و 100 دلار برای Roku Streambar جدید.
  • Fire TV Sticks و Fire TV در حال بازگشت به پایین ترین سطح تاریخ هستند و قیمت آن فقط از 18 دلار شروع می شود.
  • Chromecast جدید بسته های شش ماه از برنامه استاندارد Netflix با تخفیف خوب یا فقط در عرض چند روز می توانید Chromecast قدیمی تر را با قیمت کمتر از 20 دلار دریافت کنید.

حقیقت این است که ما همیشه به جای Fire Stick ، ​​Roku یا Chromecast را با Google TV انتخاب می کنیم ، اما معاملات جریان آمازون نیز اخیراً بسیار خوب بوده است و اکنون سرانجام HBO Max به سیستم عامل می آید. سهم بزرگی که در اینجا وجود دارد این است که همه این دستگاه ها تقریباً با قیمت پایین و همه آنها راهی بسیار عالی برای به روزرسانی تلویزیون های قدیمی به جدیدترین سیستم عامل های پخش کننده هستند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد.

معاملات اکنون در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و تنها با 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً دست نخورده خواهد بود. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط عالی Roku و کنترل از راه دور پایدار با صدا را ارائه می دهد. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

این یک مدل 2020 مانند دو مدل فوق نیست ، اما هنوز هم بهترین معامله است. این تنها Firestick با پخش فیلم 4K HDR و فقط 2 دلار بیشتر از چسب استاندارد و غیر 4K است که ارزش سرمایه گذاری را دارد ، حتی اگر تلویزیون 4K هم ندارید. بررسی ما درباره Fire TV Stick 4K را ببینید.

کریس مونرو / CNET

Chromecast جدید Google با Google TV موارد زیادی را می پسندد ، از جمله رابط کاربری دوباره طراحی شده ، 4K HDR با پشتیبانی از Dolby Vision ، کنترل از راه دور واقعی و ادغام عالی با Google Assistant. در یک معامله انحصاری فروشگاه گوگل ، غول جستجوگر پخش جریانی معمول 50 دلاری خود را با برنامه استاندارد 90 دلاری Netflix ترکیب می کند. این قرارداد برای مشترکین جدید و موجود Netflix در دسترس است. بررسی Chromecast ما را با Google TV بخوانید.

سال

Roku SE 2019 یک Roku SE بدون استخوان است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به هدف قرار دادن مستقیم تلویزیون) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد.

SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

بزرگترین چیزی که Fire TV Stick Lite فاقد آن است ، کنترل از راه دور است که قدرت و میزان صدای تلویزیون شما را کنترل می کند. Fire TV Stick برای سال 2020 این ریموت را دارد و برای جمعه سیاه در آمازون از 40 دلار به 28 دلار کاهش می یابد. اما اگر واقعا نمی خواهید 2 دلار پس انداز کنید ، باید Fire TV Stick 4K را دریافت کنید (بیشتر در زیر) ، که پشتیبانی از وضوح تلویزیون 4K را به ترکیب اضافه می کند.

سارا تو / CNET

Fire TV Cube ترکیبی از یک بلندگوی الکسا با کنترل صدا ، یک پخش کننده ویدیوی Fire TV 4K و یک کنترل از راه دور جهانی در یک دستگاه است. اگر دوست دارید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – و دیگر دستگاه های خانگی که برای الکسا مناسب نیستند – ممکن است ارزش استفاده از این محصول جالب همه جانبه را داشته باشد که قیمت آن از 120 تا 80 دلار است. بخاطر داشته باشید که این آخرین نسخه (2019) است که از زمان رتبه بندی اول آن در سال 2018 ، پیشرفت های خوبی به آن اضافه کرده است. بیشتر بخوانید درباره Fire TV Cube.

سارا تو / CNET

Fire TV Recast یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط و پخش تلویزیون های زمینی است. این یکپارچه با Fire TV Stick ادغام می شود و تخفیف 100 دلاری یک معامله شگفت انگیز است.

سارا تو / CNET

ماه گذشته معاملات زیادی راجع به منسوخ شده Roku Ultra مشاهده شد ، اما مدل 2020 به سختی عرضه شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه مشاهده کردیم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و 70 دلار یک معامله بسیار بزرگ خواهد بود.

پیشنهادات به زودی ارائه می شود

سارا تو / CNET

Chromecast می خواهید اما به نرم افزار جدید یا کنترل از راه دور Google TV علاقه ندارید؟ Chromecast قبلی گوگل برای جمعه سیاه در Walmart به 19 دلار کاهش می یابد. به نظر می رسد یک Chromecast معمولی است – نه Chromecast Ultra با قابلیت 4K – اما اگر از اجرای برنامه ها از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه مشکلی ندارید ، این یک انتخاب خوب و ارزان است. اوه ، و 5 دلار اعتبار Vudu نیز گنجانده شده است. بررسی Chromecast ما را بخوانید.

منقضی شده (در حال حاضر)

سال

نسخه اختصاصی Roku’s Ultra برای Walmart به 48 دلار کاهش یافته است. اگرچه این یک نسخه 2019 است ، اما معمولاً به قیمت 79 دلار به فروش می رسد و یک جعبه Roku با قابلیت پشتیبانی از 4K HDR ، جک اترنت و شامل یک ریموت با جک هدفون برای گوش دادن شخصی است. اگرچه بسیار شبیه Ultra پایه است ، اما متاسفانه Ultra LT عملکرد جستجوی از راه دور و کلیدهای قابل برنامه ریزی را روی کنترل از راه دور آزاد می کند. مقایسه کامل ما با اولترا LT و سایر روکوس ها را بخوانید. بررسی ما درباره Roku Ultra (2019) را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر