[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه رسما تمام شد ، اما دوشنبه سایبری معاملات شروع به افزایش می کنند ، تخفیف های بزرگ همچنان در هوم دپو و سایر خرده فروشان ادامه دارد. فروش فصلی در فروشگاه لوازم خانگی در واقع از اوایل ماه نوامبر آغاز شد و تا 2 دسامبر هنوز معاملات را پیدا خواهید کرد.

در حال حاضر تخفیف در موارد معمولی Home Depot مانند وسایل اساسی ، اثاثیه منزل ، جاروبرقی ، لوازم الکترونیکی ، کوره ، مبلمان و ابزارآلات برقی وجود دارد. حتی می توانید پس انداز دکوراسیون تعطیلات مانند درختان و تورم بادی را نیز بدست آورید. دوباره چک کنید ، زیرا ممکن است معاملات بیشتری در این هفته کاهش یابد.

ما بهترین پیشنهادات را از این رویداد در زیر جمع آوری کرده ایم. این فروش هایی است که فکر می کنیم ارزش وقت و توجه شما را خواهد داشت. حتماً دوباره بررسی کنید ، زیرا ما با در دسترس قرار گرفتن معاملات بیشتر و انقضا سایر معاملات ، این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

تایلر لیسنبی / CNET

زنگ در Arlo یکی از موارد مورد علاقه ما است و در حال حاضر با قیمت گزاف 100 دلار به فروش می رسد. اگر می خواهید بازی امنیت خانه خود را بهبود ببخشید ، زنگ در Arlo یک روش هوشمندانه برای انجام آن است.

ال جی

این یخچال 26 فوت مکعبی ال جی دارای درهای فرانسوی روی یخچال فریزر پایین و یخ سازهای دوتایی است و در فولاد ضد زنگ تمام شده است این دستگاه به Wi-Fi مجهز است و با یک برنامه تلفن همراه ارتباط برقرار می کند تا در مورد مواردی مانند درب فریزر یا فیلترهایی که باید تعویض شوند اعلان هایی برای شما ارسال کند.

انبار خانه

وقتی نوبت به جاروبرقی می رسد ، کوسه یک نام خانوادگی است و Navigator Lift-Away DLX یکی از محبوب ترین مدل های آن است. از آن در حالت ایستاده استفاده کنید یا جعبه را برای همه این مکانهای سخت دسترسی جدا کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

خط پروفیل یخچال های GE دارای زنگ و سوت بسیاری است و در گذشته تحت تأثیر برخی از آنها قرار گرفتیم. یخچال و فریزر 17.9 فوت مکعبی اکنون زیر 2800 دلار قیمت دارد و یک معامله کاملاً محکم است (اگرچه این تخفیف کمی گمراه کننده است ، زیرا این روزها به ندرت با قیمت 3799 دلار فروخته می شود).

تمیز کردن باب

ربات خلأ Bobsweep با 50٪ تخفیف به فروش می رسد. 200 دلار برای خلاuum که بدون نیاز به بلند کردن انگشت کف شما را تمیز می کند ، کشف بدی نیست.

ریوبی

این کیت ترکیبی شش ابزاره شامل یک مته / درایور با یک قطعه نیم اینچی بدون کلید ، چکش ، اره متقابل ، اره مدور ، چند ابزار و لامپ کار است – به علاوه یک باتری 1.5 Ah ، یک باتری 4 Ah و یک شارژر 18 ولتی.

انبار خانه

گرما ترموستات Wi-Fi هوشمند Honeywell به اندازه شهود نیست ، اما بسیار قدرتمند است ، دارای صفحه لمسی است و به شما کمک می کند تا عادات انرژی خود را کنترل کنید. این یک قدم بزرگ در مقایسه با ترموستات قابل برنامه ریزی استاندارد شماست.

پشته

این اره کاشی مرطوب قابل حمل دارای موتور 6.5 آمپر بوده و دارای سیستم ضد پاشش است که محل کار را کاملاً خشک نگه می دارد. همچنین دارای یک پایه میز متحرک است که به شما امکان می دهد تا با پشتیبانی از میز توسعه یافته تا 24 اینچ پاره شوید.

وسایل آشپزخانه

میکسر 4.5 لیتری 10 مرحله ای میکسر ClassicA 10 مرحله ای KitchenAid دارای موتور 250 وات و سر کج است. به رنگ سفید تمام شده است. لوازم جانبی شامل یک کوبنده تخت ، یک شلاق شش نقطه ای و قلاب های خمیر است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir