[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری فرا رسید و اگرچه بسیاری از معاملات خلا D دایسون پس از جمعه سیاه در حال انجام و انجام است ، شما هنوز هم می توانید معاملات عالی را پیدا کنید. دایسون ، یکی از معتبرترین مارک های خلا vac ، هم اکنون دارای معاملات عالی است. بهترین تخفیف های دایسون برای جاروبرقی های بی سیم ، دستگاه های تصفیه هوا با گرمایش و سرمایش و سایر محصولات دایسون را در زیر مشاهده کنید. همچنین می توانید در Walmart تخفیف های خوبی برای مدل های به روز پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: پیشنهادات خلا Monday Cyber ​​Monday 2020: صرفه جویی در هزینه Neato ، Hoover ، Shark و موارد دیگر

قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما متفاوت بود. مرتباً بررسی کنید ، زیرا ما این مقاله را مرتباً به روز می کنیم تا پیشنهادات و تخفیف های منقضی شده جدیدتر را در نظر بگیریم.

پیشنهادات جمعه سیاه اکنون در دسترس است

دایسون

اگر مصمم به خرید خلا D دایسون هستید ، اما نمی توانید معامله مورد نظر خود را پیدا کنید (اکثر آنها فروخته شده یا منقضی شده اند) ، امروز می توانید معامله خوبی برای یک مدل بازسازی شده در والمارت پیدا کنید. خرده فروش به تازگی صفحه ای را با پیشنهاداتی برای خلا offersهای فعلی و کمی قدیمی تر راه اندازی کرده است. Dyson V10 Total Clean به روز شده معمولاً 379 دلار هزینه دارد ، اما امروز می توانید آن را با 279 دلار دریافت کنید. چندین نسخه V8 و V7 نیز تخفیف دارند.

بهترین خرید

V10 Animal stick vac را با قیمت 100 دلار تخفیف در بهترین خرید و هدف دریافت کنید. این مدل بی سیم 55 درصد مکش بیشتر از V7 و یک ساعت دوام باتری را فراهم می کند.

دایسون

به گفته دایسون ، Dyson V8 دارای 15٪ مکش بیشتر از V7 است. به طور معمول ، نسخه Motorhead امروز فقط در Target به 295 دلار کاهش می یابد.

انبار خانه

خلا cable کابل “سطح پایین” دایسون معمولاً 350 دلار است ، اما این قیمت است با قیمت 199 دلار بسیار معقول تر کاهش یافت.

پیشنهادات جمعه سیاه به زودی ارائه می شود

دایسون

قیمت Dyson’s V7 Animal معمولاً 400 دلار است اما در این هفته 50٪ تخفیف عظیم دریافت می کند. بست خرید تأیید کرد که این قیمت تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس خواهد بود.

دایسون

نه ، خلا نیست – اما اگر طرفدار دایسون هستید ، توجه کنید. اگر می خواهید هوای خانه خود را تمیز کنید ، Dyson در این جمعه سیاه یکی از دستگاه های تصفیه هوا با تخفیف را نیز دارد ، با 25 درصد قیمت معمول خود. HP01 هوا را تمیز می کند ، اما به عنوان بخاری و فن نیز عمل می کند – این ویژگی های بسیاری است که می توانید با هزینه کمتر از 400 دلار در یک دستگاه دایسون قرار دهید. (فقط به خاطر داشته باشید که در گذشته فقط 300 دلار فروخته می شد.)

کمترین قیمت شناخته شده آمازون تاکنون: 300 دلار

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر