[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه سال 2020 در آمازون کاملاً در حال انجام است و خرده فروش با قیمت هایی که در برخی موارد رقبای Prime Day است ، تخفیف برای خوانندگان الکترونیکی Kindle را نگه نمی دارد.

شما می توانید برای Kindle Paperwhite 85 دلار (پس انداز 45 دلار) ، Kindle با 60 دلار (پس انداز 30 دلار) و Kindle Oasis لوکس با 175 دلار (صرفه جویی 75 دلار) معامله کنید. بنابراین ، اگر می خواهید قیمت خوبی داشته باشید یا قصد دارید کیندل را در این تعطیلات هدیه دهید ، اکنون زمان خوبی برای پس انداز در یکی از بهترین کتاب خوان های الکترونیکی با قیمت عالی است.

آمازون تقریباً تقریباً تخفیف بزرگی هم دارد طیف گسترده ای از دستگاه های آمازون از جمله تبلت های آتش نشانی ، دستگاه های محافظ زنگ و بلندگوهای اکو که با قیمت Prime Day یا نزدیک به آن هستند.

ما این لیست از بهترین پیشنهادات و تخفیف های جمعه سیاه را به روز خواهیم کرد دوشنبه سایبری.

بیشتر بخوانید: بهترین کتابخوان الکترونیکی برای سال 2020

دیوید کارنای / CNET

این طلا در خط آمازون و مجموعه فعلی ویراستاران CNET ما در این گروه است. در اینجا مواردی وجود دارد که ما در مورد Kindle Paperwhite دوست داریم:

  • 10٪ باریکتر و سبک تر از نسخه قبلی است.
  • این طرح “جلو” دارد و پشت آن به جای پلاستیک سخت از مواد نرمتر و گیرنده ساخته شده است.
  • این کیندل کاملاً ضدآب است ، مانند Kindle Oasis پیشرفته و دارای صفحه پلاستیکی است که به گفته آمازون ضد پارگی و ضد خش است.
  • این بلوتوث داخلی دارد ، بنابراین می توانید کتابهای صوتی Amazon Audible را بارگیری کرده و با هدست بی سیم به آنها گوش دهید.

Paperwhite آخرین بار در نوامبر 2018 به روز شد. گذشته از شارژ با USB-C و احتمالاً یک صفحه به روز شده ، مشخص نیست که آمازون چه چیز دیگری می تواند به Paperwhite در سال 2021 اضافه کند ، بنابراین این یک هدیه قابل اعتماد برای خوانندگان مشتاق است. بررسی ما از Amazon Kindle Paperwhite (2018) را بخوانید.

سارا تو / CNET

آخرین تکرار خواننده کتاب الکترونیکی اولیه آمازون ، که آمازون آن را به سادگی Kindle می نامد ، اکنون دارای صفحه نمایش خودنور و طراحی بهتری است. ما ترجیح می دهیم Amazon Kindle Paperwhite ، که دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر است (متن و تصاویر کمی واضح تر به نظر می رسند) ، ضد آب است و از طرح روشنایی کمی بهتر برخوردار است. اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای یک کتابخوان الکترونیکی هزینه کنید ، Kindle استاندارد گزینه خوبی است ، مخصوصاً وقتی که از این طریق تخفیف داشته باشید.

سارا تو / CNET

اکثر مردم از مقرون به صرفه Paperwhite برای خواندن کتابهای الکترونیکی Kindle و نیازهای اساسی Kindle خوشحال خواهند شد ، اما اگر شما بهترین ها را با صفحه ضد خیرگی می خواهید – و بد نیستید که برای آن هزینه بالایی پرداخت کنید – Oasis این است شاید وقتی صحبت از یک دستگاه کتاب الکترونیکی درجه یک می شود. 175 دلار قیمت خوبی برای آن است.

بهترین کتاب خوان الکترونیکی E Ink آمازون در سال 2019 به روز شد ، اما این خواننده الکترونیکی Kindle اساساً با Kindle Oasis قبلی یکسان است ، به جز یک تفاوت اساسی: این یک نور داخلی قابل تنظیم برای تنظیم رنگ است که به شما امکان می دهد بسته به اینکه روز یا شب بخوانید ، تن رنگ را از سرد به گرم تنظیم کنید. همچنین می توانید بازخوانی خودکار صفحه را هنگام طلوع و غروب خورشید برنامه ریزی کنید – برخلاف حالت Night Shift در دستگاه های اپل.

دیوید کارنای / CNET

نسخه کودکانه ای که در اینجا به فروش می رسد شامل یک مورد است – چهار گزینه وجود دارد ، به همراه یک سال Amazon Kids Plus (FreeTime Unlimited) که معمولاً ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان دسترسی به صدها کتاب کودک را می دهد. Amazon Kids Plus شامل مجموعه کامل هری پاتر و اولین کتاب از مجموعه های معروف دیگر مانند Artemis Fowl است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر