[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه بیایید و بروید ، اما معاملات متوقف نمی شوند! دوشنبه سایبری اکنون پیشنهادهای آمازون از جمله تخفیف های بزرگ برای خوانندگان الکترونیکی Kindle که با قیمت های Prime Day رقابت می کنند ، در دسترس است.

شما می توانید برای Kindle Paperwhite 85 دلار (پس انداز 45 دلار) ، Kindle با 60 دلار (پس انداز 30 دلار) و Kindle Oasis لوکس با 175 دلار (صرفه جویی 75 دلار) معامله کنید. بنابراین ، اگر می خواهید قیمت خوبی داشته باشید یا قصد دارید کیندل را در این تعطیلات هدیه دهید ، اکنون زمان خوبی برای صرفه جویی در یکی از بهترین خوانندگان الکترونیکی با قیمت عالی است. به یاد داشته باشید ، اگرچه برخی از موعدهای تحویل در اوایل ماه دسامبر به سر می برند ، برخی دیگر در ژانویه هستند.

آمازون تقریباً تقریباً تخفیف بزرگی هم دارد طیف گسترده ای از دستگاه های آمازون از جمله تبلت های آتش نشانی ، دستگاه های محافظ زنگ و بلندگوهای اکو که با قیمت Prime Day یا نزدیک به آن هستند.

ما با تغییر معاملات به ادامه بروزرسانی این لیست ادامه خواهیم داد ، اما به دلیل گسترش مداوم پنجره های حمل و نقل ، به هرکسی که می خواهد Kindle بدست آورد توصیه می شود به زودی اقدام کند!

بیشتر بخوانید: بهترین کتابخوان الکترونیکی برای سال 2020

دیوید کارنای / CNET

این طلا در خط آمازون و انتخاب فعلی ما برای ویراستاران CNET در این گروه است. در اینجا مواردی وجود دارد که ما در مورد Kindle Paperwhite دوست داریم:

  • 10٪ باریکتر و سبک تر از نسخه قبلی است.
  • این طرح “جلو” دارد و پشت آن به جای پلاستیک سخت از مواد نرمتر و گیرنده ساخته شده است.
  • این کیندل کاملاً ضدآب است ، مانند Kindle Oasis پیشرفته و دارای صفحه نمایش پلاستیکی است که به گفته آمازون ضد پارگی و ضد خش است.
  • این بلوتوث داخلی دارد ، بنابراین می توانید کتابهای صوتی Amazon Audible را بارگیری کرده و با هدست بی سیم به آنها گوش دهید.

Paperwhite آخرین بار در نوامبر 2018 به روز شد. گذشته از شارژ با USB-C و احتمالاً یک صفحه به روز شده ، مشخص نیست که آمازون چه چیز دیگری می تواند به Paperwhite در سال 2021 اضافه کند ، بنابراین یک هدیه قابل اعتماد برای خوانندگان مشتاق است. بررسی ما از Amazon Kindle Paperwhite (2018) را بخوانید.

سارا تو / CNET

آخرین تکرار خواننده کتاب الکترونیکی اولیه آمازون ، که آمازون آن را به سادگی Kindle می نامد ، اکنون دارای صفحه نمایش خودنور و طراحی بهتری است. ما ترجیح می دهیم Amazon Kindle Paperwhite ، که دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر است (متن و تصاویر کمی واضح تر به نظر می رسند) ، ضد آب است و از طرح روشنایی کمی بهتر برخوردار است. اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای یک کتابخوان الکترونیکی هزینه کنید ، Kindle استاندارد گزینه خوبی است ، مخصوصاً وقتی که از این طریق تخفیف داشته باشید.

سارا تو / CNET

اکثر مردم از مقرون به صرفه Paperwhite برای خواندن کتابهای الکترونیکی Kindle و نیازهای اساسی Kindle خوشحال خواهند شد ، اما اگر بهترین ها را با صفحه ضد خیرگی می خواهید – و بد نیستید برای آن هزینه بالایی پرداخت کنید – Oasis این است شاید وقتی صحبت از یک دستگاه کتاب الکترونیکی درجه یک می شود. 175 دلار قیمت خوبی برای آن است.

بهترین خواننده الکترونیکی E Ink آمازون در سال 2019 به روز شد ، اما این خواننده الکترونیکی Kindle اساساً با Kindle Oasis قبلی یکسان است ، به جز یک تفاوت اساسی: این یک نور جدید قابل تنظیم برای تنظیم رنگ است که به شما می دهد به شما امکان می دهد تا بسته به اینکه روز یا شب بخوانید ، تن رنگ را از سرد به گرم تنظیم کنید. همچنین می توانید تازه سازی خودکار صفحه را هنگام طلوع و غروب خورشید برنامه ریزی کنید – برخلاف حالت Night Shift در دستگاه های اپل.

دیوید کارنای / CNET

نسخه کودکانه ای که در اینجا به فروش می رسد شامل یک مورد است – چهار گزینه وجود دارد ، به همراه یک سال Amazon Kids Plus (FreeTime Unlimited) ، که معمولاً ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان دسترسی به صدها کتاب کودک را می دهد. Amazon Kids Plus شامل مجموعه کامل هری پاتر و اولین کتاب از مجموعه های معروف دیگر مانند Artemis Fowl است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر