[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه ممکن است طبق تقویم هفته آینده باشد ، اما تعطیلات خرید برای هر کسی که به دنبال یکی از رایانه های لوحی آمازون است زود است. چندین مدل قبلاً تایید شده اند که از 20 نوامبر افت قیمت دارند. سپس Fire HD 10 ، Fire HD 8 Kids Edition و Fire 7 Kids Edition به پایین ترین سطح خود بازمی گردند ، اولین بار در آخرین فروش اولیه ماهانه:

  • Fire HD 10 (تبلت 10 اینچی) با 80 دلار (70 دلار تخفیف) برمی گردد
  • نسخه کودکان Fire HD 10 با 130 دلار بازگشت (70 دلار تخفیف)
  • Fire 7 Kids Edition با قیمت 60 دلار (40 دلار تخفیف) برمی گردد

تاکنون آمازون تخفیف های دیگر تبلت های Fire را تأیید نکرده است ، اما تعجب نخواهیم کرد اگر ببینیم که این مدل ها در Prime Day طی روزهای آینده به پایین ترین سطح خود باز می گردند:

  • Fire HD 8 (تبلت 8 اینچی) در طول Prime Day 55 دلار بود (35 دلار تخفیف)
  • Fire HD 8 Plus در طی Prime Day 75 دلار بود (35 دلار تخفیف)
  • نسخه کودکان Fire HD 8 در طی Prime Day 80 دلار بود (60 دلار تخفیف)

توجه داشته باشید که نسخه های Fire Kids شامل یک پرونده و یک سال دیگر می شود خدمات اشتراک Amazon Kids Kids، 36 دلار ارزش دارد.

دیوید کارنای / CNET

آمازون از اولین تبلت Kindle Fire راهی طولانی را طی کرده است. Amazon Fire HD 10 بزرگترین تبلت آمازون با اندازه صفحه نمایش 10 اینچی و بلندگوهای قدرتمند است (و اکنون از طریق USB-C شارژ می شود). این تبلت مانند برادر کوچکتر 8 اینچی خود ، Fire HD 8 ، دارای مزایایی برای مشترکان Prime است که جریان و بارگیری فیلم ، نمایش های تلویزیونی و بازی ها را برای اعضا آسان می کند. تبلت های فایر از نسخه خالص اندروید استفاده نمی کنند بلکه در عوض از سیستم عامل Fire مبتنی بر اندروید آمازون استفاده کرده و برنامه ها را از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری می کنند. هنوز می توانید برنامه ها را از Google Play دریافت کنید ، اما باید فروشگاه را خودتان نصب کنید – این بدان معناست که علاقه مندان به بازی برای تجربه عالی تبلت بازی به همه بازی های موبایل مورد علاقه خود دسترسی دارند. ادامه مطلب

آمازون

این نسخه دوستانه از تبلت Fire HD 8 یک جعبه پر شده ، کنترل والدین ، ​​دو سال ضمانت و یک سال اشتراک برای Kids Plus (که قبلاً به آن FreeTime Unlimited می گفتند) اضافه می کند ، که معمولاً ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد به چند محتوای مناسب برای فرزندان. این در واقع برای یادگیری از راه دور مناسب نیست ، اما گزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به دادن فرزند کامل به کودک خردسال است.

آمازون

این لوازم اضافی همانند HD 8 بالا است ، اما نسخه مقاوم در برابر کودکان از نسخه کوچک و مقرون به صرفه Amazon Fire 7 است. شما به جای پردازنده 8 اینچی یا کمتر مقاوم ، از یک صفحه نمایش 7 اینچی برخوردار هستید.

دیوید کارنای / CNET

Fire HD 8 Plus به شارژ بی سیم و RAM بیشتر اضافه می کند (3 گیگابایت به جای 2 گیگابایت) ، عملکردی که در نسخه استاندارد Fire HD 8 بهبود می یابد. این 20 دلار بیشتر است ، اما شاید معامله بهتر با 75 دلار.

این تبلت باید روی اکثر پد های شارژ بی سیم شارژ شود. بررسی ما از Amazon Fire HD 8 Plus را بخوانید.

Fire HD 8 با پردازنده سریعتر ، شارژ USB-C ، عملکرد Wi-Fi بهتر ، 2 گیگابایت RAM (از 1.5 گیگابایت) و رونق از 16 گیگابایت به 32 گیگابایت برای ذخیره سازی در اوایل سال جاری به روز شد. مدل پایه صفحه نمایش HD آن نسبت به Fire 7 اصلی شارپتر است اما به اندازه شارپ بودن iPad نیست. با این حال ، این یک معامله مناسب و معقول با قیمت 90 دلار و مقدار زیاد با 55 دلار است.

HD 8 Plus به لطف 3 گیگابایت RAM شارژ بی سیم و عملکرد کمی بهتر را اضافه می کند. به قیمت 75 دلار یا 20 دلار بیشتر به فروش می رسد. بررسی Amazon Amazon HD 8 (2020) را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر