پیشنهاد عالی خرید سرور مجازی از آسام سرور با هارد SSD

اگر برنامه ­نویس هستید، وب سایت طراحی می­کنید، یک نرم­ افزار ساخت کرده­اید، یا به هر صورت دیگری به دنبال راه­ اندازی به دست آوردن و فعالیت اینترنتی خود هستید، ممکن است سر و کارتان به سرور مجازی افتاده است. سرور مجازی یکی از پرکاربرد ترین ابزارهایی میباشد که برای کار به تیتر یک تولید­ کننده در فضای مجازی بایستی با آن آشنا شوید. یک سرور کم میزان مرغوب بودن و یا این که گران می تواند به کسب و فعالیت تازه پای شما آسیب بزند. پس حتمی هست درباره آن اکثر بدانید.

سرور مجازی چیست؟

قبل از اینکه اساسی سرور مجازی آشنا شویم، حتمی است در در آغاز قدری درباره معنی سرور و کاری که انجام می­دهد بدانیم.

سرور در واقعیت یک رایانه هست که کل اطلاعات مربوط به یک وب سایت بر روی آن بارگزاری می­شود. همانطور که از اسم آن پیداست، سرور، خدمت ارائه می­دهد.کامپیوتر یا نتورک ­ای که این خدمت را دریافت می­کند، کلاینت اسم دارد. برای مثال هنگامی فردی نشانی وب سایت شما را در مرورگر وارد می­کند، سروری که فایل­ های وبسایت شما روی آن بارگزاری شده است، داده ها ضروری را به جهت مرورگر ارسال می­کند تا تارنما شما به اکران درآورده شود. 

سرور می­تواند فیزیکی باشد، به این معنی که یک رایانه که روی آن یک سیستم ادله مانند لینوکس، ویندوز و … کارگزاری است و همه فایل­های آیتم نیاز، بر روی آن بارگزاری شده­ اند. از طرف دیگر سرور­های مجازی هم وجود دارند. سرور مجازی همانطور که از نامش پیداست مجازی است، پس نیازی به فضای دوچندان و هزینه خرید و حفظ مشقت بار افزار ندارد. همین نوع سرورها اصلی استفاده از تکنیک مجازی سازی ساخته می­شوند. به کلمه دیگر یک سرور فیزیکی را می­توان اصلی استعمال از نرم­ افزارهایی به چند سرور مجازی متعدد شبیه سازی کرد. هرچند همین سرور­های مجازی جایی را اشغال نمی­کنند و هزینه کمتری دارند، ولی شبیه نوع فیزیکی عمل می­کنند. به این معنی که هر کدام سیستم عامل مستقل، CPU، RAM و بقیه منابع مستقل خویش را دارند.

اگر به دنبال سرور مجازی فن ای در بیش از 13 لوکیشن دارای جهان می‌باشید ما خرید سرور مجازی از آسام سرور را توصیه میکنیم.

تا اینجا به لطف مشخص می شود که چرا می بایست برای کسب و فعالیت خود به سراغ سرورهای مجازی برویم. اگر بخواهیم مهم یک مثال موضوع را پر‌نور ­تر کنیم، سرور­های مجازی مشابه اتاق­ های مستقل یک هتل (سرور فیزیکی) هستند که هر کدام امکانات مجزایی دارند (آب، برق و …). همانطور که مصرف آب و برق در بقیه اتاق­ های هتل به آب و الکتریسیته اتاق شما آسیبی نمی­زند، مصرف CPU و RAM بقیه سرورهای مجازی مشابه سازی شده روی سرور فیزیکی اهمیت نیز از سرعت و سایر امکانات سرور شما اندک نمی­کند. به کلمه دیگر لزومی ندارد شما یک هتل را دربست اجاره کنید.

حتما بخوانید:
فتق چیست و باد فتق چیست ؟

سرورها چه مجازی و چه حقیقی  اطلاعات را بر بر روی هارد ذخیره می­کنند و از آنجا بازخوانی می کنند. هارد ها دو مدل هستند: SSD و HDD.

معرفی هارد SSD و HDD

HDD مخفف Hard Disk Drives است. همین نوع حافظه به خوبی شناخته شده­ و عمده از پنجاه سال میباشد که به فعالیت گرفته می­شوند. HDD به جهت تلاوت و یا ثبت دیتا به دیسک چرخان یا پلاتر نیاز دارد.

پلاتر بخش اعظم فضای همین گونه هارد را اشغال می­کند و دیتاها روی آن ذخیره می­شوند. آهن­ رباهایی درون HDD تعبیه می­شوند که به ایجاد عرصه مغناطیسی که به جهت ذخیره و بازیانی دیتاها بر روی دیسک ضروری می باشد یاری می­کنند. اطلاعت با به کارگیری از بازوهای خاصی فارغ از تماس اساسی دیسک روی آن نگارش می­شوند. زیرا قطعات HDD متحرک هستند، هنگام عمل صدا تولید می­کنند. علاوه بر این، تکان میل کردن هارد هنگام عمل ممکن می باشد منجر عکس العمل بازو به دیسک و خراب شده هارد و یا این که از دست رفتن داده ها آن شود.

در مقابل، هارد SSD یا درایو موقعیت جامد (Solid State Drive) چندین سالی می باشد که بازار آمده میباشد و در درحال حاضر جایگزینی اهمیت هاردهای HDD است. اگرچه SSD نیز به جهت ذخیره و بازخوانی داده ها به عمل می­رود، ولی تفاوت­های مهم کلیدی HDD داراست که آن را به گزینه­ای مطلوب برای استفاده بر روی سرورها تبدیل کرده است.

مهم ترین پیشرفتی که در این مدل هارد ساخت شده است، برداشته شده قطعات متحرک است. به عبارت دیگر SSD کاملا ثابت است و هیچ قطعه متحرکی ندارد. چیپ ­ها که در واقعیت ماهیت نگارش اطلاعات روی آنان مشابه اشاره گر است جایگزین دیسک­ها و بازوهای متحرکی شده­اند که داده ها را در HDD نگارش و بازخوانی می کردند. در این جور هارد، داده­ها بر روی تراشه­های مغناطیسی ذخیره می­شوند و شتاب نگارش و بازخوانی اطلاعات نیز زیاد عمده از جور قبلی است.NAND ها که حافظه غیر فراروگریز نامیده می­شوند در ساختار SSD به عمل می­روند. همین امر سبب ساز می­شود که اطلاعات حتی در رخ قطعی جریان الکتریسیته هم از دست نروند. شتاب بالا، امنیت، ترازو ریز و تکنولوژی پیشرفته، مزایایی است که SSD را به نسل برتر هاردها تبدیل کرده است.

جهت خرید کردن سرور مجازی دارای هارد SSD پر سرعت به این آدرس https://asamserver.com/vps-server مراجعه کنید.

در یک سخن اگر نیاز به فضای ذخیره­ سازی خیلی متعددی ندارید، سرور مجازی مهم SSD بی تردید بهترین انتخاب است. دارای همین وجود در اینجا ویژگی­های سرور مجازی اصلی HDD و SSD را بررسی می­کنیم تا در تعیین خویش مطمئن شوید:

امنیت فیزیکی و ارتفاع عمر:

همانطور که گفتیم قطعات HDD متحرک هستند. براین اساس فرسایش بیشتری دارند و سریع­تر هم از در بین می­روند. از این پیشین حرکت مداوم این هارد حیاتی ساخت صدا، گرما، فرسایش و هدررفت انرژی همراه میباشد که آن را به آیتم ­ای نامناسب برای استفاده طولانی مدت تبدیل می­کند. تکان خوردن هارد HDD هنگام کارکرد، می تواند به از دست رفتن اطلاعات و جراحت به هارد و خراش یافتن آن منتهی شود.

حتما بخوانید:
مشخصات آیفون 12 که باید مراقب آن باشید: باتری ، دوربین ، قیمت ، 5G و موارد دیگر

صرفه جویی در انرژی:

همانطور که گفتیم هدررفت انژی در هارد HDD نسبت به SSD مضاعف بخش اعظم است. زیرا قطعات آن حرکت می­کنند و به جهت همین حرکت مستمند انرژی هستند. از طرف دیگر حرکت بازوها بر بر روی دیسک و چرخش پلاتر باعث ایجاد گرما می­شود و سیستم خنک کننده بایستی اکثر عمل کند تا دما را کاهش دهد. همین مسئله مصرف انرژی را افزایش می دهد.

سرعت بیشتر دسترسی به اطلاعات:

چون بازخوانی اطلاعات در هارد HDD مستلزم حرکت است، سرعت بازخوانی اصلی انحصار روبه ­رو می­شود. دسترسی به داده ها در هارد SSD در کمتر از ۰٫۱ میلی ثانیه رخ می­دهد، درحالی­که HDD نیاز به ۸-۵ ثانیه برای بازخوانی داده ها دارد. به عبارت دیگر در صورتی که وب سایت و دیتاها شما بر روی سرور مجازی اهمیت هارد SSD سوار باشد، شما سرعت بالای کپی، جابجایی و بارگذاری دیتاها را تجربه می­کنید و مشتریان شما نیز راضی ­تر خواهند بود.

در کنار همه همین مزایا، باید در نظر داشته باشید که سرور مجازی اساسی هارد SSD نسبت به HDD هزینه بیشتری دارد و همچنین فضای کمتری را نیز برای ذخیره دیتاها در دسترس شما قرار می­دهد. اصلی همین وجود، در صورتی که به دست آوردن و کارتان مستضعف ذخیره سازی تعداد زیاد زیادی از فایل­های حجیم نیست، سرور مجازی اساسی هارد SSD بهترین آیتم است. همچنین در لحاظ داشته باشید که هزینه بخش اعظم سرور مجازی کلیدی هارد SSD یک هزینه زائد نیست، بلکه اساسی افزایش شتاب کسب و کارتان و کمتر هزینه­های جانبی، پول اضافی که پرداخت می­کنید به زودی به جیب شما برخواهد گشت.

پیشنهاد خرید سرور مجازی SSD از آسام سرور

تا اینجا حتما خودتان به همین عاقبت رسیده­اید که خرید سرور مجازی SSD شاید بهترین گزینه­ای می باشد که پیش روی خویش دارید. سرور مجازی امکانات یک سرور فیزیکی را در اختیار به دست آوردن و فعالیت شما قرار می­دهد، درحالی­که اضطراری وجود ندارد هزینه یک سرور فیزیکی را پرداخت کنید. از طرف دیگر هارد قوی SSD مهم ارتقا سرعت خدمات رسانی به دست آوردن و کارتان یک تجربه خوب را در فضای مجازی برای شما و مراجعین­تان رقم می­زند.

جهت به دست آوردن داده ها عمده و خرید سرور مجازی دارای ارزش و کیفیت مطلوب می توانید به وب وب سایت آسام سرور (Asamserver.com) مراجعه کنید.

info@asamserver.com

02128426129

پیشنهاد عالی خرید سرور مجازی از آسام سرور با هارد SSD

اگر برنامه ­نویس هستید، تارنما طراحی می­کنید، یک نرم­ افزار ساخت کرده­اید، یا به هر رخ دیگری به دنبال راه­ اندازی کسب و کار اینترنتی خویش هستید، احتمال دارد سر و کارتان به سرور مجازی افتاده است. سرور مجازی یکی از از پرکاربرد ترین ابزارهایی می باشد که برای عمل به تیتر یک تولید­ کننده در فضای مجازی باید مهم آن آشنا شوید. یک سرور قلیل کیفیت و یا این که گران می تواند به کسب و عمل نو پای شما جراحت بزند. پس اضطراری می باشد درباره آن عمده بدانید.

سرور مجازی چیست؟

قبل از این که مهم سرور مجازی آشنا شویم، واجب هست در نخست قدری درباره مفهوم سرور و کاری که انجام می­دهد بدانیم.

سرور در واقعیت یک رایانه است که تمام دیتاها مربوط به یک وب سایت روی آن بارگزاری می­شود. همانطور که از اسم آن پیداست، سرور، سرویس ارائه می­دهد.کامپیوتر یا کانال ­ای که این خدمت را اخذ می­کند، کلاینت نام دارد. برای مثال هنگامی فردی نشانی وبسایت شما را در مرورگر وارد می­کند، سروری که فایل­ های سایت شما بر روی آن بارگزاری شده است، اطلاعات حتمی را به جهت مرورگر ارسال می­کند تا وبسایت شما به نمایش درآورده شود. 

سرور می­تواند فیزیکی باشد، یعنی یک رایانه که بر روی آن یک سیستم ادله مانند لینوکس، ویندوز و … کارگزاشتن میباشد و تمامی فایل­های آیتم نیاز، روی آن بارگزاری شده­ اند. از طرف دیگر سرور­های مجازی هم وجود دارند. سرور مجازی همانطور که از نامش پیداست مجازی است، پس نیازی به فضای فراوان و هزینه خرید و محافظت مشقت بار افزار ندارد. همین نوع سرورها حیاتی استفاده از ترفند مجازی سازی ساخته می­شوند. به عبارت دیگر یک سرور فیزیکی را می­توان مهم استفاده از نرم­ افزارهایی به تعدادی سرور مجازی گوناگون مشابه سازی کرد. اگرچه همین سرور­های مجازی جایی را اشغال نمی­کنند و هزینه کمتری دارند، اما شبیه دسته فیزیکی عمل می­کنند. یعنی هر کدام سیستم استدلال مستقل، CPU، RAM و بقیه منابع مستقل خویش را دارند.

اگر به دنبال سرور مجازی فن ای در بیش از 13 لوکیشن معتبر جهان می‌باشید ما خرید سرور مجازی از آسام سرور را پیشنهاد میکنیم.

تا اینجا به مهربانی مشخص می شود که چرا می بایست به جهت کسب و فعالیت خود به سراغ سرورهای مجازی برویم. درصورتیکه بخواهیم اهمیت یک نمونه موضوع را واضح ­تر کنیم، سرور­های مجازی شبیه اتاق­ های مستقل یک هتل (سرور فیزیکی) میباشند که هر کدام امکانات مجزایی دارا‌هستند (آب، برق و …). همانطور که مصرف آب و الکتریسیته در بقیه اتاق­ های هتل به آب و الکتریسیته اتاق شما آسیبی نمی­زند، مصرف CPU و RAM سایر سرورهای مجازی مشابه سازی شده بر روی سرور فیزیکی اساسی نیز از سرعت و بقیه امکانات سرور شما اندک نمی­کند. به کلمه دیگر لزومی ندارد شما یک هتل را دربست اجاره کنید.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون

سرورها چه مجازی و چه حقیقی  داده ها را بر روی هارد ذخیره می­کنند و از آنجا بازخوانی می کنند. هارد ها دو مدل هستند: SSD و HDD.

معرفی هارد SSD و HDD

HDD مخفف Hard Disk Drives است. این جور حافظه به خوبی شناخته شده­ و بخش اعظم از پنجاه سال می باشد که به عمل گرفته می­شوند. HDD برای خواندن و یا تصویب دیتا به دیسک چرخان یا پلاتر نیاز دارد.

پلاتر بخش اعظم فضای همین گونه هارد را اشغال می­کند و داده ها بر روی آن ذخیره می­شوند. آهن­ رباهایی درون HDD تعبیه می­شوند که به ایجاد میدان مغناطیسی که به جهت ذخیره و بازیانی داده ها بر روی دیسک حتمی میباشد کمک می­کنند. اطلاعت مهم استفاده از بازوهای خاصی سوای تماس دارای دیسک بر روی آن نگارش می­شوند. چون قطعات HDD متحرک هستند، زمان کار صدا ایجاد می­کنند. علاوه بر این، تکان میل کردن هارد هنگام فعالیت ممکن است باعث برخورد بازو به دیسک و خراب شده هارد و یا این که از دست رفتن داده ها آن شود.

در مقابل، هارد SSD یا درایو حالت جامد (Solid State Drive) یک سری سالی می باشد که بازار آمده میباشد و در هم اکنون جایگزینی مهم هاردهای HDD است. اگر چه SSD نیز به جهت ذخیره و بازخوانی اطلاعات به عمل می­رود، البته تفاوت­های حیاتی اهمیت HDD دارد که آن را به گزینه­ای مطلوب برای به کار گیری بر بر روی سرورها تبدیل کرده است.

مهم ترین پیشرفتی که در این دسته هارد تولید شده است، برداشته شده قطعات متحرک است. به کلمه دیگر SSD کاملا ثابت هست و هیچ قطعه متحرکی ندارد. چیپ ­ها که در حقیقت ماهیت نگارش اطلاعات بر روی آنها مشابه نشانه گر هست جایگزین دیسک­ها و بازوهای متحرکی شده­اند که داده ها را در HDD نگارش و بازخوانی می کردند. در این نوع هارد، داده­ها بر بر روی تراشه­های مغناطیسی ذخیره می­شوند و سرعت نگارش و بازخوانی داده ها نیز دوچندان اکثر از دسته قبلی است.NAND ها که حافظه غیر فرارو گریز نامیده می­شوند در ساختار SSD به فعالیت می­روند. این امر منجر می­شود که اطلاعات حتی در شکل قطعی جریان برق هم از دست نروند. شتاب بالا، امنیت، ترازو کوچک و تکنولوژی پیشرفته، مزایایی هست که SSD را به نسل برتر هاردها تبدیل کرده است.

جهت خرید سرور مجازی اساسی هارد SSD پرسرعت به همین آدرس https://asamserver.com/vps-server مراجعه کنید.

در یک صحبت درصورتیکه نیاز به فضای ذخیره­ سازی خیلی متعددی ندارید، سرور مجازی حساس SSD مطلقا بهترین تعیین است. دارای این وجود در اینجا ویژگی­های سرور مجازی با HDD و SSD را تحلیل می­کنیم تا در گزینش خویش مطمئن شوید:

امنیت فیزیکی و طول عمر:

همانطور که گفتیم قطعات HDD متحرک هستند. بنابراین فرسایش بیشتری دارا هستند و سریع­تر نیز از در بین می­روند. از این پیشین حرکت مداوم این هارد اهمیت تولید صدا، گرما، فرسایش و هدررفت انرژی ملازم می باشد که آن را به مورد ­ای نامناسب به جهت استفاده طولانی مدت تبدیل می­کند. تکان تناول کردن هارد HDD هنگام کارکرد، می تواند به از دست رفتن داده ها و زخم به هارد و خراش یافتن آن منتهی شود.

حتما بخوانید:
تله چوب بیلیارد حرفه ای

صرفه جویی در انرژی:

همانطور که گفتیم هدررفت انژی در هارد HDD نسبت به SSD فراوان بخش اعظم است. چون قطعات آن حرکت می­کنند و به جهت همین حرکت نیازمند انرژی هستند. از طرف دیگر حرکت بازوها بر روی دیسک و چرخش پلاتر سبب ساز تولید گرما می­شود و سیستم خنک کننده می بایست اکثر کار نماید تا دما را کاهش دهد. همین مسئله مصرف انرژی را ارتقاء می دهد.

سرعت اکثر دسترسی به اطلاعات:

چون بازخوانی دیتاها در هارد HDD مستلزم حرکت است، شتاب بازخوانی مهم حصر روبه ­رو می­شود. دسترسی به اطلاعات در هارد SSD در کمتر از ۰٫۱ میلی ثانیه شکل می­دهد، درحالی­که HDD نیاز به ۸-۵ ثانیه به جهت بازخوانی داده ها دارد. به کلمه دیگر درصورتیکه تارنما و اطلاعات شما بر بر روی سرور مجازی اصلی هارد SSD سوار باشد، شما شتاب بالای کپی، جابجایی و بارگذاری داده ها را تجربه می­کنید و مشتریان شما نیز راضی ­تر خواهند بود.

در کنار همگی این مزایا، می بایست در نظر داشته باشید که سرور مجازی حساس هارد SSD نسبت به HDD هزینه بیشتری داراست و همینطور فضای کمتری را هم برای ذخیره اطلاعات در دسترس شما قرار می­دهد. اهمیت این وجود، در صورتی که کسب و کارتان تهی دست ذخیره سازی تعداد دوچندان متعددی از فایل­های حجیم نیست، سرور مجازی اهمیت هارد SSD بهترین آیتم است. همینطور در نظر داشته باشید که هزینه اکثر سرور مجازی مهم هارد SSD یک هزینه زائد نیست، بلکه کلیدی افزایش سرعت به دست آوردن و کارتان و کاهش هزینه­های جانبی، پول اضافی که پرداخت می­کنید به زودی به جیب شما برخواهد گشت.

پیشنهاد خرید کردن سرور مجازی SSD از آسام سرور

تا اینجا بدون شک خودتان به این نتیجه رسیده­اید که خرید کردن سرور مجازی SSD احتمال دارد بهترین گزینه­ای هست که پیش روی خود دارید. سرور مجازی امکانات یک سرور فیزیکی را در اختیار به دست آوردن و کار شما قرار می­دهد، درحالی­که واجب نیست هزینه یک سرور فیزیکی را پرداخت کنید. از طرف دیگر هارد قادر SSD اصلی ارتقاء شتاب سرویس ها رسانی کسب و کارتان یک تجربه عالی را در فضای مجازی به جهت شما و مراجعین­تان رقم می­زند.

جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر و خرید سرور مجازی حساس بها و میزان مرغوب بودن مناسب می توانید به وب سایت آسام سرور (Asamserver.com) مراجعه کنید.

info@asamserver.com

02128426129

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma