[ad_1]

apple-logo-green-store-mexico

معاملات فروشگاه سیاه Apple Friday در اینجا موجود است و تعداد آنها زیاد نیست.

اسکار گوتیرز / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فروش جمعه سیاه کاملاً در جریان است و قیمت ها به شدت در حال نوسان هستند. اما اگر سریع هستید ، در زمان نوشتن این مقاله می توانید AirPods Pro را با 170 دلار ، iPad 8 نسل جدید 2020 را با قیمت 280 دلار یا Apple Watch Series 6 را با قیمت 350 دلار در آمازون یا بهترین خرید برنده شوید. در فروشگاه اپل ، همین محصولات 50 تا 79 دلار بیشتر برای شما به ارمغان می آورند ، اما برای خرید در آینده کارت هدیه دریافت خواهید کرد. به طور خلاصه ، این مشکل معامله جمعه سیاه اپل است: این شرکت در واقع هرگز قیمت ها را پایین نمی آورد و در عوض کارت های هدیه را آویزان می کند. تبلیغات فعلی اکنون می گذرد دوشنبه سایبری، 30 نوامبر ، با کارت های هدیه تا 150 دلار ، بسته به مورد خریداری شده.

در حقیقت ، این کارت هدیه 150 دلاری امری نادر است و فقط در صورت خرید کارت هدیه در دسترس است مجهز به MacBook Pro 16 اینچی اینتل یا iMac 21.5 اینچی. Mac های دیگر ، از جمله MacBook Pro جدید 13 اینچی این ویژگی ها تراشه M1 اپل، شرایط را ندارند MacBook Air جدید ، Mac Mini ، بزرگتر 27 اینچی iMac یا iMac Pro نیز وجود ندارد. اگر هنوز می توانید یک مک بوک ایر 13 اینچی مجهز به اینتل یا یک مک بوک پرو 13 اینچی مجهز به اینتل با دو پورت تاندربولت پیدا کنید ، می توانید با پرداخت 50 دلار کارت هدیه در فروشگاه اپل دریافت کنید. هر دو مدل شما باید یکی از آنها را در فروشگاه فیزیکی اپل پیدا کنید.

به جز Mac ، اکثر دستگاه های جدید اپل واجد شرایط تبلیغ کارت هدیه نیستند. می توانید کارت هدیه 50 دلاری دریافت کنید آیفون 11، XR یا میدانم (بنابراین ، نه خط جدید آیفون 12). کارت های هدیه IPad برای iPad Mini به 50 دلار یا برای هر اندازه iPad Pro به 100 دلار محدود می شود ، و هیچ پیشنهادی برای iPad یا iPad Air جدید وجود ندارد.

اپل همچنین استرداد مضاعف از کارت اپل را که سال گذشته انجام داده است ، ارائه نمی دهد. به نظر می رسد امسال درصد بازپرداخت در 3٪ عادی باقی بماند.

تبلیغات یادآور دیگری است که بهترین معاملات اپل تقریباً همیشه خارج از فروشگاه فیزیکی یا مجازی خود اپل است. به عنوان مثال در فروشگاه اپل ، مجموعه جدیدی از AirPods (159 دلار) یا AirPods Pro (249 دلار) می توانید کارت هدیه Apple Store را با 25 دلار ، اما بدون تخفیف قیمت عادی دریافت کنید. در مقابل ، AirPods معمولی و مدل های Pro کاهش یافته اند 110 دلار و 170 دلار به ترتیب در آمازون. با این کار از 49 دلار به 79 دلار صرفه جویی می شود – و بیش از کارت هدیه 25 دلاری که فقط بعداً قابل استفاده است.

همه شرکت های بزرگ حمل و نقل آمریکایی دارند تبلیغات جدیدترین آیفون در حالی که آمازون معاملات انجام می دهد ساعتهای اپل (شامل جدیدترین سری 6) ، iPad (معمولی ، جدید Air و Professionals) و Intel MacBook Air (در حال حاضر 200 دلار تخفیف در آمازون.

اپل همچنین لیست کامل محصولات تخفیف دار را در صفحه تبلیغاتی خود به راحتی در دسترس قرار نمی دهد ، اما اگر به لیست کامل علاقه مند هستید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

به نظر می رسد بهترین معاملات انجام شده است اندازه کامل HomePodکه به شما یک کارت هدیه 100 دلاری می دهد و Apple TV 4Kکه به شما یک کارت هدیه 50 دلاری می دهد. در این فصل هیچ محصولی در فروشگاههای دیگر همان میزان تخفیف را مشاهده نکرده است ، اگرچه HomePod چنین تخفیفی داشته است پیش از این در بهترین خرید به 200 دلار کاهش یافت.

گفته شد ، مگر اینکه یکی از این دو دستگاه را بخواهید یا چیزی را مستقیماً از اپل بخرید ، احتمالاً بهتر است برای معاملات محصولات اپل در جای دیگر خرید کنید.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر