[ad_1]

apple-logo-green-store-mexico

معاملات جمعه سیاه در فروشگاه اپل اینجاست و تعداد آنها زیاد نیست.

اسکار گوتیرز / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فروش جمعه سیاه در حال جابجایی است و قیمت ها در حال نوسان شدید هستند. اما اگر سریع هستید ، در زمان نوشتن این مقاله می توانید AirPods Pro را با 170 دلار ، آیپد نسل هشتم جدید 2020 را با 280 دلار یا Apple Watch Series 6 را با قیمت 350 دلار در آمازون یا بهترین خرید برنده شوید. در فروشگاه اپل ، همین محصولات 50 تا 79 دلار بیشتر برای شما به ارمغان می آورند ، اما برای خرید در آینده کارت هدیه دریافت خواهید کرد. به طور خلاصه ، این مشکل پیشنهادات Black Friday و Cyber ​​Monday اپل است: این شرکت در واقع هیچ وقت قیمت ها را پایین نمی آورد و فقط کارت های هدیه را آویزان می کند. تبلیغات فعلی اکنون می گذرد دوشنبه سایبری، 30 نوامبر ، با کارت های هدیه تا 150 دلار ، بسته به مورد خریداری شده.

در واقع ، این کارت هدیه 150 دلاری امری نادر است و فقط در صورت خرید کارت هدیه در دسترس است مجهز به Intel MacBook Pro 16 اینچی یا iMac 21.5 اینچی. Mac های دیگر ، از جمله MacBook Pro جدید 13 اینچی این ویژگی ها تراشه M1 اپل، شرایط را ندارند MacBook Air جدید ، Mac Mini ، بزرگتر 27 اینچی iMac یا iMac Pro نیز وجود ندارد. اگر هنوز می توانید یک مک بوک ایر 13 اینچی مجهز به اینتل یا یک مک بوک پرو 13 اینچی مجهز به اینتل با دو پورت تاندربولت پیدا کنید ، می توانید با پرداخت 50 دلار کارت هدیه در فروشگاه اپل دریافت کنید. هر دو مدل شما باید یکی از آنها را در فروشگاه فیزیکی اپل پیدا کنید.

به جز Mac ، اکثر دستگاه های جدید اپل واجد شرایط تبلیغ کارت هدیه نیستند. می توانید کارت هدیه 50 دلاری دریافت کنید آیفون 11، XR یا میدانم (بنابراین ، نه خط جدید آیفون 12). کارت های هدیه برای iPad محدود به 50 دلار برای iPad Mini یا 100 دلار برای هر اندازه iPad Pro است ، و هیچ معامله ای برای iPad یا iPad Air جدید در دسترس نیست.

اپل همچنین بازدهی مضاعف از کارت اپل ارائه نمی دهد ، کاری که سال گذشته انجام داد. به نظر می رسد امسال نرخ بازپرداخت در 3٪ عادی باقی بماند.

تبلیغات یادآوری دیگری است که بهترین معاملات اپل تقریباً همیشه خارج از فروشگاه های فیزیکی یا مجازی خود اپل است. به عنوان مثال در فروشگاه اپل ، مجموعه ای جدید از AirPods (159 دلار) یا AirPods Pro (249 دلار) می توانید کارت هدیه Apple Store را با 25 دلار ، اما بدون تخفیف قیمت عادی دریافت کنید. در مقابل ، AirPods معمولی و مدل های Pro کاهش یافته اند 110 دلار و 170 دلار، به ترتیب ، در آمازون و سایر خرده فروشان (اگرچه موجودی آنها موجود نبود و آنها موجود نبودند). با این کار از 49 دلار به 79 دلار صرفه جویی می شود – و بیش از کارت هدیه 25 دلاری که فقط بعداً قابل استفاده است.

همه شرکت های بزرگ حمل و نقل آمریکایی دارند تبلیغات جدیدترین آیفون در حالی که آمازون معاملات انجام می دهد ساعتهای اپل (شامل جدیدترین سری 6) ، iPad (معمولی ، جدید Air و Professionals) و Intel MacBook Air (در حال حاضر 199 دلار تخفیف در آمازون)

اپل همچنین لیست کامل محصولات تخفیف دار را در صفحه تبلیغاتی خود به راحتی در دسترس قرار نمی دهد ، اما اگر به لیست کامل علاقه مند هستید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

به نظر می رسد بهترین معاملات انجام شده است اندازه کامل HomePodکه به شما یک کارت هدیه 100 دلاری می دهد و Apple TV 4Kکه به شما یک کارت هدیه 50 دلاری می دهد. در این فصل هیچ محصولی در فروشگاه های دیگر همان میزان تخفیف را مشاهده نکرده است ، اگرچه HomePod چنین تخفیفی داشته است پیش از این در بهترین خرید به 200 دلار کاهش یافت.

گفته شد ، مگر اینکه یکی از این دو دستگاه را بخواهید یا مستقیماً از اپل چیزی بخرید ، احتمالاً بهتر است برای معاملات محصولات اپل در جای دیگر خرید کنید.

پیشنهادات بیشتر برای جمعه سیاه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر