[ad_1]

قبل از اینکه واقعاً زنده شود ، مرده است.

نیکولا موتورز

نیکلاس در مارس گذشته وقتی اعلام کرد که سوار بر وانت برقی می شود باعث شد طرفدارانش به طور جدی پرش کنند گورکن. این کامیون که زمانی فقط به صورت رایانه ای ظاهر می شد دارای 906 اسب بخار قدرت و 980 پوند گشتاور بود و 600 مایل را تحویل می داد. اکنون؟ قبل از اینکه حتی واقعیت را ببینیم ، مرده است.

روز دوشنبه ، پس از بحث های طولانی مدت جدید ، نیکلاس تفاهم نامه جدیدی را با جنرال موتورز اعلام کرد مشارکت پیشنهادی بعد ادعاهای کلاهبرداری علیه شرکت نوپا. تعهد قبلی جنرال موتورز در تأیید ، همسان سازی و ساخت Badger در یادداشت تفاهم موجود نیست. نیکلاس همچنین برای کمک به احیای وانت مجبور بود به مهندسان GM دسترسی پیدا کند. این اعتصاب بزرگی علیه خودروساز است که سر و صدای زیادی در مورد خودروهای آینده خود ایجاد کرده است. در عوض ، به نظر می رسد که به واقعیت خیره شده ایم.

در مورد مرگ قریب الوقوع کامیون ، نیکولا در بیانیه ای گفت: “همانطور که قبلاً اعلام شد ، برنامه نیکولا بادجر به همکاری با OEM بستگی دارد.” با آزاد شدن جنرال موتورز ، نیکلاس به صراحت اعلام کرد که آماده خرید یک دوست جدید نیست. “نیکولا تمام کسانی که قبلاً ارسال شده بودند را بازیابی می کند سپرده سفارش برای نیکولا جازووتس “، اضافه شده است.

رهبران شرکت منتشر می کنند ترور میلتون، رئیس سابق این شرکت ، که قلب ادعاهای کلاهبرداری را به خود جلب کرده بود ، در پاییز گذشته شروع به انتقال شرکت از Badger کرد. مدیر عامل نیکولاس ، مارک راسل گفت که این پروژه قبلاً “جالب و هیجان انگیز” بود ، اما سهامداران اضافه شده بر روی برنامه اصلی تجارت برای کامیون های هیدروژنی تجاری متمرکز بودند. همانطور که در ماه اکتبر نوشتم ، این نظرات کاملاً زمینه را برای اعلامیه امروز فراهم می کند. نیکلاس هم نیکولا ورلد رویداد خود را لغو کرده است جایی که او مجبور شد برای اولین بار وانت Badger را نشان دهد ، اگرچه این شرکت اقدامات احتیاطی برای COVID-19 را در میان همه گیر اعلام کرد.

و با این اوصاف ، نیکولا یک فصل وحشی دیگر از تاریخ کوتاه شرکت می نویسد. هر کجا آینده به آن منتهی شود ، یک وانت هیدروژنی-الکتریکی در راه نخواهد بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

درون نیمه کامیون هیدروژنی-برقی نیکولا وان


8:04

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر