[ad_1]

gettyimages-1195066671

دوست یابی آنلاین می تواند ناامید کننده باشد.

گتی ایماژ

به Love Sync های CNET خوش آمدید ، جایی که ما به سوالات شما در مورد دوستیابی آنلاین پاسخ می دهیم. من ارین کارسون هستم ، یک گزارشگر ستادی ، یک فرد به اندازه کافی جوان ، یک خبرنگار منظم ، یک متصدی امور عجیب در اینترنت ، احتمالاً شما را برای خواندن می گذارم.

این هفته: ناامیدی را بپذیرید.

سوال: آیا توصیه ای دارید که از این پروفایل ها خیلی ناامید نشوید و به پیوندهای واقعی نروید؟ در نهایت من اذیت می شوم و برنامه ها را بعد از 2 یا 3 هفته حذف می کنم و فکر می کنم [deleting after] 6 ماه واقع بینانه تر به نظر می رسد.

– م

پاسخ: هنگام صحبت با داده گذاران آنلاین ، کلمات کمی وجود دارد که بیشتر از “ناامید کننده” ظاهر شوند.

love-syncs-bug.png

برای همگام سازی عشق بیشتر اینجا را کلیک کنید

برنامه های کاربردی آنها عجیب و غریب دارند (به جای آن معایبی خشمگین) که دوست داشتن آنها را دشوار می کند. مردم در مسابقاتی که منجر به مکالمه ، تبادل متن طولانی که به زندگی واقعی تبدیل نمی شود و مشکل ذاتی اخراج یک فرد برای یک لحظه ، بر اساس عکس ، راه می روند.

به همین دلیل می گویم احساسات خود را احساس کنیدعزیزم اگر می خواهید در طی دو هفته از حذف برنامه آشنایی عصبانی شوید ، یک ماه بعد دوباره نصب کنید ، این کار را انجام دهید. بگذارید به شما بگویم چرا: اگر ناامید و دمدمی مزاج هستید و فقط دارید ، فکر نمی کنید با دقت از طریق پروفایل هایی که به دنبال یک ارتباط واقعی هستند بروید. و چه کسی می تواند شما را سرزنش کند؟ سوختگی واقعی است. هزینه های بی پایان گیج کننده و دلسرد کننده است.

برای بهبودی خود کمی وقت بگذارید. وقتی با شخصی که تلاش می کند مطابقت داشته باشید چشمان تازه به شما کمک می کند. به جای اینکه به سقف خیره شوید ، اینکه آیا می توانید چت دیگری راجع به این که چگونه تصمیم گرفتید وکالت کنید را تحمل کنید ، زیرا هر تابستان تکرارهای ماتلک را با مادربزرگ خود تماشا می کردید ، یک ذخیره حسن نیت و خوش بینی برای نقاشی خواهید داشت. از جانب.

چیزی که باعث می شود بسیاری از مردم کار خود را ادامه دهند برنامه های کاربردی FOMO است (ترس از دست رفتن.) این احساس خستگی این است که اگر به دوست یابی آنلاین نزدیک نشوید ، مثل اینکه این شغل شماست که شخصی که در تمام این مدت به دنبال آن بودید تا زمانی که توانایی مالی دارید ، ظاهر می شود و ناپدید می شود. بعد از سه هفته جابجایی از حالت فشرده خارج شوید.

به این صدای مشخصی می دهم ، مه.

FOMO یک دام است. سلامت روان شما از اهمیت بیشتری برخوردار است. مسلماً دور شدن می تواند دشوار باشد. احتمالاً در حال حاضر ، فصل دکمه های سر دست است ، در طول سال مجردها به دنبال کسی هستند که با نزدیک شدن به زمستان به او برسد. ما منتظر درختان هستیم ، JED. بهترین با هم. اگر برای پنجمین بار کسی را پیدا نکنید که پارک ها را رصد کند و با شما روی کاناپه بازی کند ، هیپوترمی اجتناب ناپذیر است. با این حال ، تبلیغات را خریداری نکنید. بهترین کارها را برای خود انجام دهید

در زمان های غیر همه گیر ، به شما یادآوری می کنم که با افراد جدید به صورت آفلاین ملاقات کنید. گرفتار این فکر نشوید که دوست یابی آنلاین تنها گزینه شماست. البته این محبوب است ، اما مردم هنوز از طریق دوستان ، مهمانی ها و سالن های بدنسازی با یکدیگر ملاقات می کنند. (لطفاً ، لطفاً ، لطفاً ، الان به هیچ کشوری نروید.)

در حال حاضر ، وقتی احساس کردید که موجی از ناامیدی به شما ضربه زده ، بیرون بروید و وقتی احساس بهبود کردید – وقتی که این کار را کردید ، برگردید.

Love Syncs CNET بخشی از نکات است که به دوستیابی آنلاین تمرکز دارد. اگر در مورد یافتن عشق از طریق یک برنامه سوالی دارید ، آن را برای بررسی به erin.carson@cnet.com ارسال کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر