[ad_1]

screenshot-2020-11-27-at-12-03-27.png

Ahsoka Tano با بازی Rosario Dawson کمی متفاوت از شخصیت کارتونی جنگ ستارگان به نظر می رسد.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

قهرمان محبوب جنگ ستارگان آسوکا تانو، از جانب Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels، سرانجام در ظاهر شد ماندالوریایی از دیزنی پلاس در فصل جدید.

بازیگر نقش اول ، روزاریو داوسون ، آسوکا اولین زندگی خود را انجام داد در قسمت ماندالوریان تحت عنوان جدی. به تصویر کشیدن داوسون از شخصیت کارتونی به این معنی است که باید تغییراتی در شکل ظاهری آسوکا ایجاد شود تا به یک قالب اکشن زنده برود.

یک تغییر عمده لوازم آرایشی شامل دم های کوچکتر بود که به آنها مونترال و لکو نیز گفته می شود. Asoka در ابتدای Star Wars Clone Wars یک لکوی کوتاه داشت ، اما یک لکوی بسیار طولانی تر در Star Wars Rebels و قسمت های بعدی جنگ Clone برای نشان دادن رشد آنها با پیشرفت سن.

با این حال ، در The Mandalorian ، دم lekku آسوکا دوباره کوتاه است و هواداران را که عادت داشتند lekku بلندتر او را در Rebels ببینند گیج می کند.

قهرمان جنگ ستارگان برایان ماتیاس ، طراح ، س questionsالات طرفداران را بیان کرد در توییتر در تاریخ 27 نوامبر برای ظاهر جدید Ahsoka. وی توضیح داد که یک عامل در تغییر مربوط به وزن دم سر است. اگر دم سر به مدت طولانی نگه داشته شود ، به احتمال زیاد مبارزه با آبشارها دشوار خواهد شد.

جک کندی ، طرفدار جنگ ستارگان در توییتی نوشت: “برخی از سردرگمی ها در میان طرفداران وجود دارد ، زیرا آنها همزمان در Rebels بسیار بزرگتر بودند. من فکر کردم که این فقط برای بازیگران غیر عملی است ، اما شما تعجب می کنید که آیا چیز دیگری در آن وجود دارد.”

“این نگرانی اصلی بود” ماتیاس پاسخ داد. “از انیمیشن گرفته تا اکشن زنده ، من یک تن مطالعه درباره طراحی آن و اندازه مناسب آن برای بازیگر از نظر بدلکاری و حرکات انجام دادم. مطمئنم که در آینده نزدیک با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث خواهم کرد.”

همه هواداران از تغییر شکل ظاهری آسوکا در The Mandalorian خوشحال نبودند.

“متاسفانه ، من فکر می کنم این تماس بدی بود ،” طرفداران جنگ ستارگان ، لوگان هرینگتون ، توییت کردند. “بزرگترین شکایت از نمایش تاکنون ، اما مرد ، جالب نیست که ببینم که صداقت اشتباه گرفته شده است. من این نمایش را پیدا کردم ، که قبلا منتشر شد ، و بعد از سن آسوکا بسیار بهتر به نظر می رسد در مقایسه با دیگران در نوع خود و بعد از شورشیان. “

طرفداران دیگر CGI را پیشنهاد کردند تا به سرعت طول دمهای Asoka را اصلاح کند.

anm-ff-001926-bb72282b

وقتی آسوکا شخصیت کارتونی بود ، دمش خیلی طولانی تر است.

لوکاس فیلم

“اژدهای کرت در قسمت اول بسیار واقعی و دقیق به نظر می رسید ، بانوی قورباغه در قسمت های بعدی نیز عالی و واقع بینانه بود” صدای جیر جیر HousePanther. “هر دو موجود در صحنه های اکشن نقش دارند ، بنابراین من هنوز هم این س theال را دارم که چرا هر دو از Asoka Tano منحرف بهتر به نظر می رسند.”

یکی از هواداران گفت: “اگرچه شکایت مردم را می بینم ، اما در واقع از آنچه دریافت کرده ایم بسیار راضی هستم.” توییت های شان مرچنت. “یک سوال دارم. فکر می کنید آنها می توانند در آینده از جلوه های دیجیتال برای طولانی تر کردن استفاده کنند یا نه؟”

ظاهر جدید Asoka را در مشاهده کنید ماندالوریاییکه اولین قسمت های جدید هر جمعه در دیزنی پلاس برگزار می شود. حتماً مطالب ما را نیز بخوانید خلاصه قسمت ها تا مطمئن شوید هیچ چیزی را از دست نمی دهید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر