چرا مستند مارول 616 درباره دیزنی پلاس برخی از طرفداران کتاب های کمیک را عصبانی می کند

[ad_1]

marvel-616-slott-time-105-0086966-909aa3ab

نویسنده مارول ، دن اسلات ، سخت کار می کند ، احتمالاً.

دیزنی پلاس

یک مستند جدید دیزنی پلاس که نحوه ساخت کمیک های مارول را نشان می دهد ، طرفداران کتاب های طنز را از هم جدا می کند. Marvel 616 که اکنون پخش می شود ، به پشت صحنه جنبه های مختلف جهان مارول نگاه می کند ، از بازسازی های عجیب ژاپنی Spider-Man گرفته تا اسباب بازی ها و انجمن cosplay. اما رویكرد ظاهراً گمشده نویسنده دن اسلات باعث شده كه برخی از طرفداران مهر و موم نشده باشند.

قسمت 7 ، با عنوان روش مارول ، ایجاد یک کتاب مصور جدید از نویسنده به چاپگر را دنبال می کند. بیشتر تمرکز بر روی اسلات نویسنده است زیرا او با سخت شدن مهلت مقررات در تلاش است تا برای اولین شماره از Iron Man 2020 طرحی را ارائه دهد.

سرعت پایین اسلات شادی زندگی را برای همه در اطراف او دشوار می کند ، از جمله سردبیر شانون بالستروس ، هنرمند پیت وودز ، نویسنده کریستوس گیج ، که مجبور است گفتگوی کتاب های مصور را بنویسد زیرا اسلات نمی تواند ، و نویسنده ناخوشایند جو کارامانیا ، که مجبور است رقابت می کند تا کمیک ساعاتی قبل از چاپ به چاپگرها پایان یابد.

برخی از سازندگان و طرفداران این سال را مطرح کرده اند که آیا مارول باید سبک کار به ظاهر غیرحرفه ای را روشن کند؟

عنوان این اپیزود از اصطلاحاً روش مارول است که توسط استن لی در دهه 1960 معرفی شد. در آن زمان ، لی مسئول نوشتن تقریباً تمام کمیک های این شرکت بود. بنابراین ، او اغلب خلاصه ای از هنرمندان ارائه می داد و به آنها اجازه می داد با استفاده از تخیل خود صفحات و صفحه ها را پر از عمل كنند. پس از آن ، گفتگویی مطابق آنچه هنرمندان نقاشی کردند اضافه شد.

امروزه اسلوت از همان روش پیروی می کند ، اگرچه این صنعت معمولاً به روشی دیگر برای “کامل اسکریپت” روی آورده است. امروزه نویسندگان تمایل بیشتری دارند که توضیحات دقیق تری از آنچه را که در هر صفحه می خواهد به هنرمند ارائه دهند و آنها گفتگوی همراه را نیز می نویسند. روش مارول توسط برخی از متخصصان به عنوان یک عمل استثماری دیده می شود ، در حالی که روند اسلات خواسته های غیرمعقولانه ای را از خالقانی که پس از آن می آیند ، ایجاد می کند.

این قسمت به دلیل صنعت کتاب های کمیک عصبی هم شد تجارت فیلم و بسیاری از صنایع دیگر در دوران #MeToo، در چند سال گذشته با رفتاری از غیرحرفه ای تا بی ادب در یک محاسبه شدید انجام شده است. شرکت های طنز ، مانند بسیاری از مشاغل بزرگ دیگر ، به نادیده گرفتن و حتی اجازه رفتار سمی در مردان متهم شده اند ، از جمله براندون رایت سردبیر اسب تاریکی و ویراستار سابق کمیک DC ، ادی برگزانزا.

مارول تناقضات خود را دیده است: هنگامی که CB Cebulski در سال 2017 به سردبیر کمیک های Marvel ارتقا یافت ، معلوم شد که Cebulski قبلاً یک اسم مستعار ژاپنی برای نوشتن در مورد این شرکت برگزیده بود – با توجه به نتایج ضعیف ، تا حدی توهین آمیز است. صنعت کتاب های مصور استخدام افراد واقعی از زمینه های مختلف. قسمت 2 مارول 616 به خالقین زن متمرکز است ، قسمت 3 یک جفت هنرمند اسپانیایی را دنبال می کند و قسمت 5 طیف متنوعی از cosplayers را نشان می دهد ، اما قابل توجه است که ظاهر قسمت 7 در دفاتر مارول شامل یک رژه واقعی مردان سفیدپوست طاس و ریش دار است. .

اگرچه این یک عصب را لمس کرد ، اما بدیهی است که این قسمت قرار است برای خنده بازی شود. این یک نسخه مدرن از طرح های کمدی ارائه شده در کمیک های مارول در روزهای خوب است ، که در آن استن لی و دیگر سازندگان نسخه های اغراق آمیز خود را به عنوان شخصیت هایی می چرخانند که در گاو نر می چرخند. حتی برخی از این کمیک ها را به همراه عکس های پرنعمت جالب از دفاتر گذشته مارول در این قسمت می بینیم.

اسلات به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد ، اما به جنجال در شبکه های اجتماعی پاسخ داد. این اپیزود قبل از واکنش با بحث مختصری در مورد تأثیر شبکه های اجتماعی بر سازندگان است و اسلوت همیشه در توییتر بزرگتر از چهره زندگی بوده است.

دیگر خالقین و طرفداران کمیک بوک در دفاع از اسلات جمع شدند.

وودز ، گیج ، و کارامانیا تأکید دارند که این فیلم مستند ، سبک و مختصر از نحوه ساخت کمیک است و از سطح همکاری مشترک روش مارول بین نویسنده و هنرمند استقبال می کنند.

مارول 616 یک ساعت عالی است. هر قسمت در گوشه ای از جهان مارول به روشی سرگرم کننده و روشنگرانه سرگرم می شود. و قسمت 7 ، هر آنچه در مورد اسلات فکر می کنید یا اینکه حرفه ای بودن در محیط کار خلاق چیست ، به طور خلاصه به مراحل تولید کمیک می پردازد. این یک آغازگر عالی برای بینندگان جوان است که می خواهند در مورد کمیک بیشتر بدانند یا حتی رویای ساختن کمیک را خودشان دارند.

و بپذیریم که این مقدمه ای دقیق برای دنیای کار است. ببخشید بچه ها ، همیشه یک شخص پیدا می شود که زندگی شما را سخت تر می کند.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet