[ad_1]

چارلی-قهوه ای-کریسمس.png

کریسمس چارلی براون مورد علاقه خانواده است.

CBS

هدیه اوایل کریسمس چطور؟ کریسمس چارلی براون همچنان به صورت رایگان از تلویزیون پخش خواهد شد. قبلاً در ماه اکتبر طرفداران بسیاری بودند ناراضی از یادگیری که سه جشنواره محبوب ویژه بادام زمینی در حال انتقال به آن است Apple TV Plus خدمات پخش در ازای هر بار مشاهده. اگرچه هر نمایش چند روز بازدید رایگان از این پلتفرم را ارائه می دهد ، اما طرفداران وحشت خود را از عدم تماشای تلویزیون مانند دهه ها ابراز کرده اند. اما خوشبختانه ، اپل بعداً برای پخش تبلیغات شکرگذاری شارلی براون در PBS و وب سایت PBS Kids قرارداد با PBS را اعلام کرد.

در اینجا نحوه هماهنگی با یک ویژه ویژه کریسمس در سال 1965 وجود دارد که معنای واقعی کریسمس را به بینندگان یادآوری می کند و یک درخت کریسمس ساده و دوکی شکل می تواند به همان اندازه یک گیاه گران قیمت همیشه سبز بزرگ باشد.

چه موقع نمایش را تماشا کنیم

آیا شما Apple TV Plus دارید؟

مشترکین اپل تی وی پلاس می توانند کریسمس چارلی براون را در این سرویس پخش جریانی بعنوان بخشی از برنامه پولی 4 دسامبر خود مشاهده کنند.

Apple TV Plus ندارید و می خواهید تلویزیون تماشا کنید؟

اگر در Apple TV Plus مشترک نیستید ، می توانید پخش ویژه کریسمس را از طریق PBS و وب سایت PBS Kids در تاریخ 13 دسامبر ساعت 19:30 به وقت محلی / 6:30 بعد از ظهر CT مشاهده کنید.

Apple TV Plus ندارید و می خواهید آنلاین تماشا کنید؟

کریسمس چارلی براون نیز از 11 دسامبر تا 13 دسامبر به صورت رایگان از طریق Apple TV Plus در دسترس خواهد بود. برای تماشا نیازی به مشترک شدن نیستید.

می توانید در مرورگر یا در برنامه Apple TV تماشا کنید. برای تماشا در مرورگر خود ، به tv.apple.com بروید. در غیر این صورت ، برنامه Apple TV را بارگیری کرده و روی صفحه انتخابی خود از جمله iPhone ، Amazon Fire ، Roku و موارد دیگر تماشا کنید. باز هم ، فقط در این مدت کوتاه از 11 دسامبر تا 13 دسامبر رایگان است.

DVD ها را هدیه دهید

اگر مشاهده در مرورگر یا برنامه شما مناسب شما نیست ، راه حل دیگری وجود دارد: خرید نسخه DVD یا Blu-ray. کریسمس چارلی براون به تنهایی فروش می رود (10 دلار در Target و در بسیاری از مکان های دیگر موجود است) یا به عنوان بخشی از مجموعه Peanuts Holiday Collection (30 دلار در بهترین خرید ، همچنین در جاهای دیگر نیز به فروش می رسد). در این صورت ، تا زمانی که دستگاه پخش DVD شما ادامه دارد ، ویژه – یا تمام تعطیلات ویژه را خواهید داشت.

چرا او اینقدر دوست داشته شده است

کریسمس چارلی براون اولین جشنواره ویژه بادام زمینی بود و در سال 1965 ، نیویورک تایمز نوشت که بالا بردن شخصیت های محبوب از بخش کتاب های کمیک به صفحه نمایش کوچک “شرط بزرگی” است. یک نکته ، طرفدارانی که عادت داشتند صدای شخصیت ها را در ذهن خود بشنوند ، اکنون باید با صدای بازیگران سازگار شوند. و نکته ویژه شکستن مرزها از راه های دیگر بود. صداي كودكان توسط كودكان است و نه توسط بازيگران بزرگسال آموزش ديده. ترانه ای نبود که بخندد. موسیقی متن موسیقی جاز برای همه مناسب نبود. و لینوس بخشی از کتاب مقدس راجع به تولد عیسی را توسط کتاب لوقا ارائه می دهد که خالق چارلز شولتس بر آن اصرار دارد ، اما برخی از روسای تلویزیون را نگران کرده است.

برنامه نویسان انتظار زیادی نداشتند ، اما طبق گزارش مجله اسمیتسونیان ، بیش از نیمی از تلویزیون های آمریکایی تنظیم شده بودند و عناصری که باعث ترس لباس های صنعتی شده بود ، مورد علاقه آمریکایی های عادی قرار گرفت. اکنون تصور ماه دسامبر بدون نمایش دشوار است – به همین دلیل بسیاری به شدت مخالفت کردند که این نمایش از تلویزیون عادی به فقط Apple TV Plus برود. پیشنهاد پیشنهادی PBS به موقع نیامد هالووین “این کدو تنبل عالی است” ، چارلی براوناما این کار را به موقع انجام داد شکرگذاری چارلی براونو اکنون برای کریسمس چارلی براون.

بعدش چی؟

حتی پس از تعطیلات ، Apple TV Plus همچنان خانه نمایش های بادام زمینی جدید ، از جمله فصل دوم سریال Snoopy in Space و همچنین ویژه های ویژه جدید است که به مناسبت روز مادر ، روز زمین ، شب سال نو و بازگشت به مدرسه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر