[ad_1]

wyze-rock

مقیاس Wyze فقط با 25 دلار ، نه تنها وزن ، بلکه چربی بدن ، BMI ، ضربان قلب و موارد دیگر را نیز اندازه گیری می کند.

عاقل

دوستان ، نگذارید مقیاس حمام بر ما حاکم شود. آیا لازم است که عزت نفس خود را با تعدادی پای خود تعیین کنیم؟ آیا وقتی می فهمیم یک پوند افزایش یافته ایم ، باید بگذاریم روزهایمان خراب شود؟ نه ، من به شما می گویم نه فلس های خود را در رودخانه بیندازید و دیگر به آنها نگاه نکنید.

یک لحظه صبر کنید … یک معامله بزرگ! مقیاس Wyze معمولاً 20 دلار به علاوه 9 دلار برای حمل و نقل به فروش می رسد – یا اگر آن را از آمازون خریداری کنید 29 دلار حمل می شود. برای مدت زمان محدودی ، می توانید دریافت کنید مقیاس Wyze با قیمت 19.54 دلار ارسال شد. البته ، این فقط حدود 9 دلار پس انداز است ، اما هنگامی که محصول برای شروع بسیار مقرون به صرفه است ، تخفیف تخفیف است. علاوه بر این ، این کمترین قیمت ثبت شده است.

Wyze شرکتی است که در پشت کاتالوگ در حال رشد محصولات ارزان قیمت ارزان قیمت خانه های هوشمند ، از جمله Wyze Cam مورد علاقه 20 دلار CNET، لامپ 7 دلار Wyze و 100 دلار قفل Wyze.

Wyze Scale مانند بسیاری از دستگاه های هوشمند خود با تلفن شما جفت می شود بنابراین می توانید معیارهای مختلفی را ردیابی کنید: البته وزن ، اما همچنین مواردی مانند درصد چربی بدن ، توده عضلانی ، سن متابولیسم و ​​دوازده مورد دیگر. حتی ضربان قلب را اندازه گیری می کند. همه اینها به لطف سیگنال های الکتریکی ارسال شده از طریق پاها اتفاق می افتد. خوشبختانه این رژیم برای زنان باردار و افرادی که دارای ضربان ساز قلب هستند دارای رژیم های ایمنی فقط برای وزن است.

بیشتر بخوانید: بهترین مقیاس های هوشمند برای سال 2020

آنچه بیشتر از این مقیاس برای من تأثیرگذار بود ، طراحی بود: واقعاً زیباست ، به نظر می رسد چیزی است که به راحتی 100 دلار قیمت دارد سنگین. (نمی توانید از ویز بخواهید برای این کار هزینه حمل و نقل دریافت کند.) همچنین دوست دارم که تا هشت کاربر را پشتیبانی کند ، اگرچه این بدان معنی است که همه افراد خانواده شما به تلفن ، برنامه Wyze و حساب Wyze احتیاج دارند.

اکنون می تواند با Apple Health و Google Fit ادغام شود. پشتیبانی از Fitbit و Samsung Health در دست توسعه است (و از زمان عرضه محصول در ماه مه ، بنابراین می توان حدس زد که این اتفاق واقعاً چه زمانی رخ خواهد داد).

تنها عیب واقعی که می بینم مقاومت در برابر آب IPX3 است ، به این معنی که شما مجبور نیستید از دوش خارج شوید و مستقیماً به آن وارد شوید. هر چیزی بیش از کمی سمپاشی می تواند مشکلاتی ایجاد کند.

اما با پرداخت 20 دلار؟ چه زمانی برخی از ترازوهای هوشمند به قیمت 100 تا 150 دلار به فروش می رسند؟ جهنم ، یافتن چنین سنگ ارزان قیمت بسیار دشوار است.

اوایل سال جاری برای اولین بار منتشر شد. برای بازتاب قیمت های جدید به روز شده است.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر