اصلا ممکنه شما برند کامان و به خصوص بمب آبرسان کامان رو نشناسید؟ چرا که هر فردی با هر نوع پوست، فارق از جنسیت و سن به خرید کرم مرطوب کننده و آبرسان نیاز دارد. 3. در صورتی که شما پوست خشک تا نرمال دارید باید از آنها استفاده کنید. ماهم همین که پوستمون خشک میشه احساس میکنیم باید از کرم مرطوب کننده یا آبرسان استفاده کنیم تا یه حالی به پوستمون بدیم.البته که درستش اینکه ما همیشه هوای پوستمون به خصوص پوست دست و صورتمون رو داشته باشیم اما به هر حال هممون انقدر درگیری و کارهای مهم داریم که گاهی واقعا فراموش میکنیم که پوستمون خشک شده و دیگه اون طراوت قبلی رو نداره.

علاوه بر ترکیبات مورد تایید، یک آبرسان خوب، پوست را نرم و لطیف می کند. کرم مرطوب کننده دست و صورت بیول یه مغذی و پروتیین رسان خوب برای پوست خشک و آسیب دیده است که با داشتن لوبیای سفید و شی باتر در ترکیباتش کمک میکنه بافت پوستتون استحکام بیشتری دارشته باشه. همچنین یک آبرسان خوب باید ضد حساسیت و آلرژی و التهاب باشد. از حق نگذریم کامان با همه داستان ها چند تا محصول خیلی خوب داره یکیش بالم لب های کامان هست که حسابی کاربردی و خوبه، یکیش اسپری دودرانت های کامانه و یکی دیگش هم مرطوب کننده های کامانه…

اگه نمیخواهید صورتتون و پوستتون خشک بشه و چین و چروک دور لب و چشم هاتون زودتر از روند پیری ایجاد بشه حتما حتما پوستتون رو آبرسانی کنید. در صورت احساس هرگونه سوزش و خارش پس از استفاده کرم، مصرف را قطع کرده و با پزشک خود مشورت کنید. اگه دهه هشتادی باشی امکان داره کرم مرطوب کننده نیوآ با قوطی فلزی و آبی شکلش جزو نستالوژی هات نباشه اما اگه دهه 70 یا 60 باشی به احتمال 99 درصد کرم مرطوب کننده نیوا رو یا داشتی یا مامان و اطرافیانت داشتن و بلاخره یه جایی استفاده اش کردی.

این مرطوب کننده دست 250 میل حجم داره و با توجه به قیمت مناسب اون میتونه یه جایگزین قوی برای مرزوب کننده نیوا با قوطی با آبی رنگش باشه.اگه پوستتون چربه و دنبال یه مرطوب کننده خیلی سبک با تاثیر کمتر هستید میتونید از همین کمپانی کرم مرطوب کننده دست بیول مدل آرگان اویل رو خریداری کنید. وقتی اسم مرطوب کننده میاد اکثر ماها یاد مرطوب کننده های دست مثل مرطوب کننده ساویز یا کرم های قوطی شکلی که از قدیم مدیما بوده تا الان میفتیم اما اگه پوست خشکی دارید بهترین کار اینکه از مرطوب کننده برای پوست صورتتون هم استفاده بکنید.ما در ابتدای این مقاله ازتون خواستیم که به هیچ عنوان مرطوب کننده های دست و صورت رو باهم جایگزین نکنید مگر اینکه مرطوب کننده دستتون رو قبلا برای صورتتون استفاده کردید و مشکلی ایجاد نکرده باشه.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم مرطوب کننده مردانه کامان حجم 400 میل وب سایت خود باشید.

ایندکسر