[ad_1]

gettyimages-463103245

می توانید از طریق انجمن گردشگران Odawara در مورد نینجا ها اطلاعات کسب کنید.

گتی ایماژ

در زندگی ام هرگز کمتر احساس نینجایی نکرده ام. زیر توده پتو روی تختم نشسته ام. با شلوار عرق کرده. نمی دانید چه مدت طول می کشد تا نسخه عینک خود را به روز کنم.

و با این وجود من اینجا هستم و بصورت زنده تجربه یادگیری آنلاین نینجا را تماشا می کنم ، یک کلاس 40 دقیقه ای که “اسرار دنیای نینجا” را نوید می دهد. امیدوارم این مواردی را به من بیاموزد که من درباره نینجا نمی دانستم و حتی چند مهارت اصلی نینجا.

با تشکر از یک آموزش مرسوم اروپای مرکزی ، من چیز زیادی در مورد ژاپن فئودالی نمی دانم. و مطمئناً هیچ یک از لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان یا Pirates vs. Ninjas که یک دهه پیش در فیس بوک بازی کرده بودند ، به من می آموخت که تصمیم بگیرم در کجا حقیقت و افسانه این اسرار جنگی باستان ، تجربه شده است. بنابراین ، جمعه بارانی در ساعت 5 عصر زمان مناسبی برای شروع یادگیری به نظر می رسد و حتی ممکن است با برخی از مهارت های واقعی نینجا ترک کنید. همانطور که دنیا به سمت هرج و مرج آخرالزمانی می رود ، آنها می توانند به نفع ما باشند.

این دوره که توسط انجمن گردشگران Odawara ژاپن برگزار می شود ، با یک سکانس متحرک زیبا در توضیح طایفه اوداوا هوجو آغاز می شود که حدود 5 نسل در دوره کشورهای درگیر جنگ (1467 تا 1615) حکومت می کرد. قبیله نینجا Fuma برای خانواده هوجو کار می کند. به طور خاص ، در سال 1590 ، هنگامی که شوگان Toyotaotomi Hideyoshi (که در سالهای 1585-92 متحد ساختن ژاپن بود) به قبیله Hojo جنگ اعلان کرد و قلعه را با حدود 160،000 سرباز محاصره کرد ، Numa Fuma اقدام به جاسوسی و خرابکاری کرد.

gettyimages-1081385610

بخشی از قلعه Odawara در ژاپن.

گتی ایماژ

این قلعه (یا حداقل نسخه مرمت شده در 1703 پس از زلزله) اکنون یک مکان گردشگری است که موزه ای از نینجا و سامورایی را در خود جای داده است. در تمام این قرن ها ، جریان زنده کلاس از اینجا می آید. پس از این فیلم ، یک مترجم انگلیسی کسانی را که در حال حاضر موزه نینجا هستند ، هدایت می کند ، از جمله منطقه ای با نمایشگاه های تعاملی مانند یک دیوار کوهنوردی کوتاه و یک حوض جعلی با ارائه پد های سوسن ، نینجا احتمالاً اگر در آنجا باشد می تواند بپرد شخصی

“شخصاً” همه چیز در حال حاضر مانند یک رویای دور احساس می شود. اما از آنجا که شیوع ویروس کرونا باعث کاهش دنیای ما شده است ، اینترنت فرصت گسترش آنها را نیز به ما ارائه داده است. در ماه اکتبر ، من یاد داشتم که از طریق Zoom چوب بری درست کنم. برای تولد من باید با دوستان دبیرستانی ، دانشگاهی ، مدرسه شهری ملاقات کنم و در یک جشن تولد مجازی که گیج کننده است با یکدیگر کار کنم. اکنون با پرداخت 14 دلار می توانم به نوعی آپارتمان خود را در لوئیزویل ترک کرده و در کشوری که هرگز به آن سفر نکرده ام کلاس شرکت کنم.

هیروشی جینکاوا ، تمرین کننده معروف نینجا ، در موزه منتظر است. او لباس نینجا مشکی را که انتظارش را دارید ، پوشانده است ، از جمله ماسک (نوع نینجا ، نه آنچه خاله در ماه مارس دوخته است).

هیروشی با کمک مترجم نیاز به تعظیم در حالی که کاتانا را نگه داشته است – شمشیر خود را در دست (در این مرحله من از گربه ام سالسا می پرسم که آیا یادداشت برداری می کند) توضیح می دهد و تکنیک های تنفس را نشان می دهد ، که به گفته او از مهمترین عناصر یک نینجا است. در طول نبرد ، هدف اساساً گرفتن نفس های سریع و سریع از دیافراگم بود. اگر مثلاً باید فرار می کرد و پنهان می شد ، نینجا می توانست تنفس خود را به الگوی آرامتر و نرم تری تغییر دهد.

در سال 2020 نمی توانید تمرینات تنفسی کافی را یاد بگیرید.

هیروشی همچنین برخی از ابزارهای کلیدی مورد استفاده نینجاها را نشان می دهد. در معرض خطر شکستن رویاها ، پرتاب ستاره هایی مانند ستاره های فیلم های نینجا دهه 60 در آن لیست بالا نبودند.

همچنین مشاهده کنید: در میان ما س questionsالات متداولی پرسیده می شود: چگونه بازی را بصورت آنلاین انجام دهیم و چرا ناگهان بسیار محبوب شده است

نینجا مانند دزدان دریایی و گاوچران ها نوعی شخصیت تاریخی است که ریشه عمیق در فرهنگ عامه دارد. یک نینجا وجود دارد که کاملاً در تروپ ها و شوخی ها وجود دارد ، مانند خلاصه نویسی برای رفلکس سریع و توانایی چشم پوشی کردن. نویسنده در مقاله ای در سال 2013 در مورد Gizmodo درباره چرایی وسواس آمریکایی ها درباره نینجا ، خاطرنشان کرد که نزدیک به 22000 نفر در توییتر خود را “نینجا در شبکه های اجتماعی” می نامند. یک بشقاب غذا را از میز جدا کنید و حرکت نینجا داشته باشید. در حالی که دوستانتان تلویزیون و شما تماشا می کنند بی سر و صدا وارد اتاق شوید هستند نینجا

gettyimages-605384695

متعادل سازی کاتانا در کمربند خود نیاز به مهارت دارد.

گتی ایماژ

بزرگترین شگفتی این دوره این بود که نینجاها به دنبال جنگ نبودند. برای آنها ، کلاه حصیری برای مخلوط کردن مفیدتر از پرتاب ستاره بود. آنها سمی را در جعبه ای به نام inro حمل می کردند ، اما هدف این بود که مردم بخوابند ، نه اینکه آنها را بکشند.

سرانجام ، هیروشی نشان می دهد که چگونه با کاتانا در کمربند خود راه بروید بدون اینکه لگدی به پاهایتان بزند. من کاتانا ندارم ، بنابراین باید حرف او را قبول کنم.

پس از کسب چند امتیاز دیگر ، آموزش نینجا برای هر روز به پایان می رسد. واضح است که من یک نینجا معتبر را ترک نکردم. من قدرت بالاتنه ام را ندارم تا بتوانم یک دیوار را با طناب مقیاس بزنم ، و کف آپارتمانم خیلی خراب است تا بتوانم به آن وارد شوم. هنوز هم ، اگر نینجاها می خواستند اطلاعاتی جمع کنند ، با اطمینان می گویم که این کار را کردم.

این مترجم متذکر می شود که ترفندهای ارزشمندی از این جاسوسان ژاپن فئودال وجود دارد: “بسیاری از ارزشها و مانورهای اساسی نینجا – تنفس ، مراقبه ، توانایی خلاقیت با کالاهای عادی روزانه ، راه رفتن ، کنترل قلب ، تمرکز ذهن بر هدف. ، هر آنچه نینجا ساخته است می تواند در زندگی مدرن مورد استفاده قرار گیرد. ”

شاید دفعه بعد که اخبار را تماشا می کردم یادم می آید مثل نینجا نفس می کشم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نمی توانید سفر کنید؟ دنیا را به سمت خود بیاورید


1:35

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر