[ad_1]

کنترل کننده ماه -1

Rich Brown / CNET

انتخاب یک بازی برای سرویس بازی Luna آمازون ممکن است باریک باشد ، اما در مورد Luna Controller ، گیم پد به سبک کنسول متصل به Wi-Fi که آمازون آن را به عنوان لوازم جانبی Luna می فروشد ، چیزهای قابل قبولی وجود دارد. Luna که هنوز فقط با دعوت است ، به شما امکان می دهد بازی ها را روی هر رایانه ای با رایانه شخصی یا Mac ، تلویزیون با iPhone ، iPad یا Fire TV پخش کنید. برای بازی Luna شما به کنترلر آمازون نیازی ندارید ، اما کنترل کننده Luna وظیفه شما را حفظ می کند تا گیم پلی شما را با ورودی شما هماهنگ کند. این امر به ویژه اگر فکر می کنید که مرتباً بین صفحه ها جابجا می شوید بسیار مفید است.

Luna ، اعلام شده در ماه سپتامبر ، تلاش آمازون برای رقابت با خدمات بازی مشابه Google ، Microsoft ، Sony و Nvidia است. ایده این است که گیمرها را درگیر یک جریان مکرر درآمد با درخواست از مشترک شدن در سرویسی کنید که اغلب به آنها امکان می دهد کتابخانه بزرگی از عناوین جدید و قدیمی بازی را روی سخت افزار بازی کنند که در غیر این صورت کار نمی کنند.

برای عضویت در سرویس Luna و خرید کنترل کننده Luna به قیمت 50 دلار به یک دعوت نامه دسترسی زودهنگام نیاز دارید. من پس از ثبت نام در روز اعلام دعوت نامه به Luna دریافت کردم. آمازون پس از قبول دعوت نامه ای برای خرید کنترلر برای من ارسال کرد. (قیمت های بین المللی در حال حاضر در دسترس نیستند ، اما 50 دلار تبدیل به حدود 40 پوند یا 70 دلار استرالیا می شود)

سخت افزار کنترل کننده خود به طرز شایسته ای طراحی شده است. از بین گیم پدهای جدید موجود ، طراحی Luna نزدیکترین مدل به جدیدترین نسخه کنترلر بی سیم Xbox توسط مایکروسافت است ، با جفت انگشت شست استاندارد که توسط یک پد جهت دار بین آنها جابجا می شود. همچنین چهار دکمه شانه و سه دکمه کوچک وجود دارد که در اطراف یک دکمه بزرگتر در مرکز قرار دارند.

کنترل کننده-گروه-شات-1

مقایسه کنترل کننده ، از گوشه بالا سمت چپ در جهت عقربه های ساعت: Amazon Luna ، Playstation DualShock 4 ، Playstation DualSense ، Microsoft Xbox Core

Rich Brown / CNET

دکمه های پایین بازوی کنترلر Microsoft دارای مخروط ارگونومیک تر هستند ، اما به طور کلی دو کنترلر شبیه و احساس می شوند. با یک جفت باتری AA که نصب شده است ، فقط اختلاف 2.9 گرم در وزن کلی وجود دارد. کنترلر Luna با 281.5 گرم در مقایسه با کمی سنگین تر 284.4 گرم برای گیم پد Xbox در دسترس است.

کنترل کننده Luna از لحاظ احساس در دست یا توانایی اتصال به رایانه ، دستگاه iOS یا Fire TV منحصر به فرد نیست. اتصال Wi-Fi همان چیزی است که برجسته است: این ساده ترین راه برای تنظیم و حرکت بین دستگاه ها است.

فایل

Rich Brown / CNET

من کنترلر Luna را با آیفون خود پیکربندی کردم. فقط برنامه را بارگیری کنید ، اطلاعات حساب خود را ثبت کنید ، دکمه را در مرکز کنترل فشار دهید تا در حالت تشخیص Wi-Fi قرار گیرد و کار شما تمام است. وقتی روی شبکه بی سیم محلی قرار گرفت ، هر بار که وارد برنامه Luna در همان شبکه می شوید ، فارغ از دستگاهی که با آن بازی می کنید ، این دو مورد شناسایی می شوند و شما خاموش می شوید. هیچ فرآیند جفت شدن با بلوتوث نگران نیست. برای انتقال نسبتاً بی نقص بین صفحه ها ، می توانید Luna را روی رایانه شروع کنید ، آن را خاموش کرده و تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید.

کنترل کننده Wi-Fi بخاطر همگام سازی ورودی من با عملکرد صفحه کار خوبی انجام داد ، حتی در برابر اعلان ضعیف بودن سیگنال بی سیم من می توانید کنترل کننده Luna را با کابل بلوتوث یا USB-C متصل کنید تا در مصرف باتری صرفه جویی کند ، و در این حالت ها می توانید مانند هر صفحه بازی شخص ثالث دیگری برای ویندوز ، iOS یا Fire TV از آن استفاده کنید. بعد از حدود 2 ساعت بازی لونا از طریق Wi-Fi ، نشانگر میزان باتری حدود 10٪ کاهش یافت.

مانند صفحه بازی معمولی ، کنترلر جدید Luna آمازون با سایر مدل های بلوتوث یا کابل قابل رقابت است. پشتیبانی از سرویس جریانی Luna و توانایی آن برای کار تقریباً در هر مکانی با اتصال Wi-Fi ، جذابیت آن را بسیار بیشتر می کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر