[ad_1]

کن جنینگز به مصاف IBM Watson می رود

در این عکس از ژانویه 2011 ، کن جنینگز در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر می شود تا در مورد مسابقه آینده خود در مقابل ماشین و ماشین صحبت کند ، در حالی که دستگاه رایانه واتسون IBM است.

عکس از بن هدر / تصاویر گتی

میزبان بعدی جئوپاردی اینجاست: کن جنینگز ، یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در تاریخ نمایش. او بعد از اولین میزبان میزبان مهمان خواهد بود مرگ میزبان محبوب الکس تربک اوایل این ماه

مایک ریچاردز ، تهیه کننده اجرایی Jeopardy به Variety گفت: “الکس به اهمیت خطر پذیری اعتقاد داشت! و او همیشه می گفت که می خواهد نمایش بعد از او ادامه یابد.”

“ما با ادامه تولید بازی مورد علاقه الکس ، با بازیکنان باهوش و سرنخ های چالش برانگیز ، میراث الکس را ارج خواهیم نهاد. با جذب میزبانان آشنا برای مهمان ها در آینده ای قابل پیش بینی ، هدف ما ایجاد حس اجتماع و تداوم بینندگان است.”

تربك كه از سال 1984 میزبان نمایش چیزهای بی اهمیت 37 فصل بود ، پس از نبرد با سرطان لوزالمعده در 8 نوامبر در 80 سالگی درگذشت. او در تشخیص مشترک است با طرفداران در مارس سال گذشته. Jeopardy از میراث طولانی مدت خود در ادای احترام ویدئویی.

مورد علاقه سکوها ، جنینگز یک مشاور محبوب محبوب است که در اوایل سال جاری در مسابقات Jeopardy Greatest of All Time قهرمان شد. او در سال 2004 با یک سری پیروزی 74 به صحنه رفت و از آن زمان به سودآورترین بازیکن آمریکایی در تمام دوران تبدیل شده است.

سونی می گوید میزبان های بیشتری طی هفته های آینده اعلام خواهند شد. آخرین قسمتهایی که تربک در حال تیراندازی است در اوایل ژانویه 2021 پخش می شود و قسمتهایی که توسط جنینگز و دیگر مجریان موقت سازماندهی شده است از 11 ژانویه پخش می شود.

همچنین مشاهده کنید: دیزنی پلاس: هر نمایش فیلم و تلویزیونی جدید در دسامبر سال 2020 ارائه می شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر