[ad_1]

super mario-3

چقدر برای بازی ویدیویی کلاسیک مورد علاقه خود پرداخت می کنید؟

حراج های ارث

کپی مهر و موم شده Super Mario Bros. 3 سال 1990 در حراجی روز جمعه به قیمت 156000 دلار فروخته شد و رکورد قبلی – یک نسخه از سال 1985 را حذف کرد. Super Mario Bros.. که در ماه جولای به قیمت 114000 دلار فروخته شد. قیمت مناقصه در روز جمعه با بیش از 62000 دلار آغاز شد ، اما پس از اینکه 20 شرکت کننده برای این بازی شروع به مبارزه کردند ، تعداد آنها به سرعت پرید.

حراجی Heritage Auctions ، خانه حراجی که این بازی را فروخته است ، در بیانیه ای اعلام كرد كه وضعیت قابل توجه بازی ، طرح بسته بندی و اضافه شدن نادر بودن آب بندی باعث گرم شدن جمع كنندگان شده است.

ادامه مطلب: 37 بازی برتر نینتندو سوییچ

والاری مک کلیکی ، مدیر بازی های ویدیویی در مزایده های Heritage ، روز جمعه گفت: “ما در آن سال برای دومین بار شکستن رکورد جهانی خوشحال نبودیم.” “با این حال ، جای تعجب نیست که یک بازی ماریو دیگر که بسیاری از ما با آن بزرگ شده ایم ، نوار جدید را می گذارد.”

جمعه در حراج های میراث فرهنگی هنگامی که نسخه ای بسته شده از نسخه قرمز Pokemon را برای بازی Gameboy نینتندو به قیمت 84000 دلار به فروش رساند ، به اوج جدیدی رسید. این بالاترین قیمت پرداخت شده برای عنوان Pokemon است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر