سال نو مبارک این آخرین ولاگ امسال هست , و هم زمان داخل یوتوب هم آپ شده، می تونید از همه پلتفرم ها ببینید. این ماشین بعد از یک ماه و نیم دوباره به مراجعه کردن و طبق چیزی که بهشون مشاوره دادیم داون پایپ نصب کردن، می تونید تفاوت رو ببینید. منبع اگزوز به عنوان وسیله صوتی ساخته می شود تا از ایجاد صدا با فشار صوتی تولید شده توسط موتور جلوگیری کند. یکی از بخش های تیونینگ پژو 206 ، بی صدا کردن این خودرو است . کارشناسان در این زمینه معتقدند که این فیلتر ها تاثیری در قدرت موتور ندارند چرا که سیستم مکش (intke) استاندارد که عامل اصلی کاهش صدا و محدود کننده مکش است دست نخورده باقی مانده ولی تجربه شخصی به من نشان داده است که این نظر عمومیت ندارد و تا حدودی اشتباه است و دلیل آن بسیار ساده است : طراحی سیستم مکش هوای خودرو ها و ساختار موتور خودروها متفاوت است. همه چیز بنظر نرمال و خوب می آید تا زمانی که سوپاپ هوا بسته میشود. یکی از انواع با کیفیت این کیت ها ، کیت اگزوز پنتر اگزاست می باشد. تغیرات ماکسیما رو نمیدونم، سمند ریمپ، ریو هدرز ریمپ و کیت مکش.

شتاب وحشتناک ماکسیما دنده تقویت · از اساسی ترین قسمت های تیونینگ و تقویت موتور هر خودرو، کیت مکش آن می باشد زیرا تاثیر بسزایی روی عملکرد هر چه بهتر موتور خودرو دارد. صداگیری اتاق پژو 206 ، هر گونه صدای ازار دهنده و نامطلوبی را که از قسمت های مختلف به گوش می رسد حذف می کند و برای شما رانندگی لذتبخشی فراهم می آورد. فیلتر هوا اسپرت مانند سایر فیلترها مانع ورود گردو خاک و هوای آلوده به موتور و داخل اتاق خودرو می شود که در نهایت به عملکرد بهتر خودرو کمک می کند.در ساخت فیلتر هوا اسپرت از چند لایه کاغذ کتانی ، توری فلزی و پلی یورتان استفاده می شود.فیلتر هوا اسپرت باعث افزایش قدرت موتور می شود و همچنین شتاب موتور را افزایش می دهد.نصب این فیلترها آسان است و مصرف بنزین را افزایش نمی دهد.از آنجایی که این فیتلرها به نعویض نیازی ندارند پس به صرفه هستند و از آنجایی که هوای خودرو را تصفیه می کنند، می توانند از موتور خودرو محافظت کنند.باعث ایجاد صدای اسپرت می شوند.چیزی که برای رانندگان حرفه ای اهمیت دارد کاهش وزن خودرو می باشد که با استفاده از این فیلترها این موضوع شدنی است.با استفاده از این فیلترها جا و فضای کافی برای نصب قطعات دیگر فراهم می شود.

فیلتر هوای اسپرت بزرگ مزایای بسیاری به نسبت فیلترهای معولی دارد، ازجمله کاهش مصرف سوخت، افزایش شتاب و صدای زیبای موتور . ? بعد از خرید این محصول: هوای سرد به راحتی وارد سیلندر میشود | سوخت کمی مصرف میکنید | صدای موتورتان بهتر از همیشه است. برای درک این مسئله بهترین مثال استفاده کردن از ماسک است. در عوض استفاده از منیوفیلد می توان از ای تی بی ( 4 تا تراته ) استفاده نمود که به وسیله آن برای هر سیلندر به صورت مجزا هوا مکش شده و تزریق می شود. چرا که در سوپرشارژر نیرویی که برای فشرده سازی هوا گرفته می شود از خود موتور است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید محصولی که سفارش دادهاید و قصد نصب آن را دارید، مطابق با خودرو شما است یا خیر. استفاده از میل سوپاپ دارای لیفت 11 باعث تغییر زمانبندی و میزان باز و بست سوپاپ ها شده و دور موتور را افزایش می دهد.

برای تیونینگ پیستون خودرو 206 ، لازم است پیستون فابریک این خودرو را که دارای تراکم 10 می باشد ، با پیستون فورج که تراکمی حدود 12.2 دارد تعویض کنیم. برای تیون این قطعه در 206 ، میل سوپاپ فابریک خودرو که لیفت 8 دارد را با میل سوپاپ دارای لیفت 11 تعویض می نماییم. با اصلاحاتی میتوان سرسیلندر را بهینهسازی کرد و عملکرد آن را بهبود بخشید. یکی از مهمترین قسمتهایی که شما برای افزایش قدرت موتور پژو 206 روی آن باید متمرکز شوید بدونشک سرسیلندر است. در حالت فابریک جنس میل لنگ پژو 206 از فولاد ریختگی است که برای تقویت موتور مناسب نیست و برای تیونینگ موتور پژو 206 بایستی با نوع تراشیده شده توسط CNC تعویض گردد. سپس مجدد به مانند یک فنری که از حالت جمع و فشرده شده رها میشود، توده هوای متراکم شده در خلاف جهت، به سمت منیفولد هوا حرکت میکند .

ایندکسر